forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 3:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 806 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 kwie 2017, 13:06 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Też tak uważam ale "Szaman Morski " - dla nie fanatyków powieści marynistycznych będzie (chyba )
bardziej lekkostrawny. Jednak w "Szamanie...." więcej humoru a mniej zawodowego żargonu.
Tym bardziej, ze istnieje spore ryzyko, że jak by Agafia zaczęła od Znaczy Kapitana i nie daj boże
się lekturą zaraziła..........po czym przeleciała całość Borchardta, - jeszcze by do Gdyni na studia
Na Akademię Morską się wybrała a wtedy Viking by se musiał od nowa życie organizować....... :lol:
Niech ona zacznie od "Szamana....."!
Jak się jej spodoba, - polecimy jej resztę...............czort z Vikingiem.
Może nowa Walas - Kobylińska nam wyrośnie.......albo przynajmniej Chojnowska - Listkiewicz........ :lol:

p.s
Widzę, że koleżanka dość "obryta" w tematyce męskich zawodów...........
więc jak by się kiedyś nudziła, jest taka ......ja to nazywam trylogią jako że trzy tomy Rysio Leszczyński napisał.
Ponieważ w pewnym sensie w części tych wydarzeń brałem udział pośrednio bądź nawet bezpośrednio,
( na m/t Gawron zaczynałem swoją morską karierę )
uważam, że książka jest warta przeczytania.
A imię jej: " Tragedie rybackiego morza " Ryszarda Leszczyńskiego.
Dowiesz się z niej między innymi, że statki rybackie tonęły nawet w portach lub tuż na wejściu do nich.....! "Gawrona" utopiono w Szczecinie przy kei a m/t Brda roztrzaskała się o gwiazdobloki już w porcie
(duńskim Hanstholm ) tracąc chyba z dziesięciu członków załogi......!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2017, 17:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wiem,wiem:
Ja tylko tak nieśmiało zaproponowałem
gdybyś się w razie czego ...nudziła...... ;) :oops: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2017, 18:44 
Cytuj:
Skoro to prawda, że interesujesz się tematyką wojenną a II wojną światową w szczególności,
proszszsz:
Gdzież tam blądynka mogłaby się historią interesować, a II wojną światową w szczególności. Ogólnie wiadomo, że my blądynki czytujemy jedynie ulotki z Rossmana. A Sven Hassel tipsy robi.

Ej!?

Doceń to ''ej'' bo miałam kurwą przyłożyć ;)


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2017, 19:19 
Napiszę więcej (nakręciłam się) my nie tylko blądynki, ogółem kobiety, przecież nie czytamy,nie mamy hobby, znane jestesmy z tego,. że gotujemy, też średnio, leżymy i pachniemy. Od czasu do czasu wdziewamy fartuszki z zakrytym przodem, a z tyłu z kokardką, i wypinamy dupki, by nasz Pan władca, warunkując, że akurat ma ochotę, mógł sobie poużywać..

Wrrr...


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2017, 19:46 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Skoro to prawda, że interesujesz się tematyką wojenną a II wojną światową w szczególności,
proszszsz:
Gdzież tam blądynka mogłaby się historią interesować, a II wojną światową w szczególności. Ogólnie wiadomo, że my blądynki czytujemy jedynie ulotki z Rossmana. A Sven Hassel tipsy robi.

Ej!?

Doceń to ''ej'' bo miałam kurwą przyłożyć ;)


Uspokuj się !
Nie miałem nic złego na myśli........ :o
Znowu się doszukujesz .......?!
MMM - jest pierwsza kobietą jaką znam, która się interesuje lotnictwem i to wojskowym w dodatku.
A mój ojciec był pilotem.......więc środowisko trochę poznałem. Zaledwie dwie kobitki tam były...... :oops:
Zawodowo związany byłem z morzem. nadal z wodą........i tez kobiet pośród moich znajomych nie ma.
Ani jednej. Dlatego zaznaczyłem swoją propozycję w ten a nie inny sposób a miałem raczej podziw na mysli a nie jakieś niecne podteksty.
Zaczynam sie o Waćpanią trochę martwić...... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2017, 20:10 
Cytuj:
Uspokuj się !
A nie, właśnie że się nie uspokoję ;)

Cytuj:
Zaczynam sie o Waćpanią trochę martwić...... :oops:
Słodko :D


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2017, 20:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Właśnie skończyłem 37 tom dzieł Lenina.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2017, 8:54 
Pewien żydowski chłopiec uwielbiał czytać książki, przeczytał już każdą, którą miał w domu i w bibliotece. Pewnego dnia zapytał w księgarni czy mają książkę, której wcześniej nie czytał.
Stary pracownik wyjął starą, zakurzoną książkę spod lady zatytułowaną ŚMIERĆ i powiedział że może mu ją sprzedać za 10 szekli, ale chłopiec nie może nigdy otworzyć jej na ostatniej stronie. Chłopiec kupił ją i przeczytał, bardzo mu się podobała, jednak był bardzo ciekaw co było napisane na końcu.
Pewnego dnia chłopiec nie wytrzymał i otworzył na ostatniej stronie.
Cena sugerowana: 5 szekli :)


Na górę
  
 
Post: 11 kwie 2017, 9:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To ja zaoszczędziłem bo dzieła były gratis.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2017, 10:07 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Życzę powodzenia, - to ile Ci jeszcze zostało ?!
Bo ich jest cóś koło setki........ :lol:
Ma chłop zdrowie..........!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 806 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 81  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group