forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 mar 2017, 21:10 
to pani dzisiaj jest ludzkość..


Na górę
  
 
Post: 30 mar 2017, 21:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
agronom pisze:
Ej, ty, barycki, tutej film o pleśni między innymi.

https://www.youtube.com/watch?v=hjW4gGwEdeE
(Księżycowe drewno pana Marksa)


Trochę śmieszny ten film, wesoły był np opis sposobu osadzania kołków, rzekomo bez kleju, "mieszanka wody, twarogu i wapna" a to klej właśnie, swego czasu szeroko stosowany, klejono nim nawet drewniane śmigła samolotowe, nazwy kleju nie podam ;) Wiele razy pada określenie masywne drewno, tymczasem cały czas kamera pokazuje deski w rozmaitych konfiguracjach łączone ze sobą "kołkami na klej" szczerze? wątpię, że innych łączników pan wynalazca nie używa, ot choćby do ram okien.

Co do właściwości drewna w zastosowaniu do budowy chałup, każdy może se spróbować pomieszkać w prawdziwej góralskiej chałupie zbudowanej tradycyjną techniką z bala, pan Toma nie odkrył ameryki.

Inne, ciekawe, olbrzymie, wykonane tradycyjnie, konstrukcje z litego w większości dębowego drewna, powstają i dziś, by je zobaczyć, a są takie które mają nawet 78 metrów wysokości, trzeba udać się tuż za miedzę na Bukowinę.


Ostatnio zmieniony 31 mar 2017, 6:02 przez Pantryglodytes, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2017, 1:10 
AGAFIA pisze:
moja sukienka i jej sukienka


No, a po co te sukienki?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 31 mar 2017, 6:48 
Żeby tłuściny ukryć?!

:D


Na górę
  
 
Post: 01 kwie 2017, 19:23 
Na mój widok, byście się stare kurwy poszczały w majtki. Wszystkie szczają, a ja wyniośle ich nie zauważam, tylko kaprawymi ślepiami wypatruje młodych pulchnych pośladków.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 kwie 2017, 21:02 
Stare kurwy pochodzą z takich dziwnych miejscowości, gdybym takiej nie znał, a tylko spojrzał w jej dowód osobisty i zobaczył skąd podchodzi, to nie musiałbym patrzę na mordę, a od razu rozpoznałbym starą kurwę. Teraz w urzędach byle komu wydają dowód osobisty, gdyby to, zależało ode mnie, to ja bym takiej dowodu nie wydał, tylko bym spojrzał na mordę i nie wydał.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2017, 10:40 
Im wszystkim tylko bagno we łbach rozpustnych. A ja bym chciał tak na dzikiej plaży o zachodzie słońca patrzeć w oczy, ale gdzie tam, zaraz wywracają na piasek i gwałcą brutalnie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2017, 11:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Chuć mija, patrzeć można dalej

Obrazek

Wtedy nie odpowiedziałem.... później....nie było komu.

Wybrzeże trackie okolice Αρωγή


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2017, 22:00 
starykizior pisze:
500+; gorzała; bum bum; uuułłłaaaaaaa; 500+ i abarot.

zritah pisze:
bum bum baby leżą i czekają
za gotowość 500+


Parchatą plwociną w żydowskiej kloace żydowskie szumowiny plwają na polskie kobiety i polskie dzieci, a kiedy Barycki po imieniu nazywa parchate kurewstwo, to usuwają Baryckiego parchate szumowiny.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 kwie 2017, 10:51 
barycki pisze:
Redakcja pisze:
Po gorzale lepiej się rucha!

starykizior pisze:
500+; gorzała; bum bum; uuułłłaaaaaaa; 500+ i abarot.

zritah pisze:
bum bum baby leżą i czekają
za gotowość 500+


A ja informuję wszystkich, że te powyżej, trzy szumowiny zrodziły zapijaczone kurwy jebane przez patologię za drobną opłatą i zarażone kiłą, co pozostawiło ropiejącą zgniliznę we łbach tej trójki zdegenerowanych lumpów.

I co, menele, nie podoba się moja opinia o waszych mamusiach, kurwach zapijaczonych, jebanych za butelkę bełta? Trudno, koło huja mnie to lata, tak, ja wam lata to, co wypisujecie o milinach polskich matek, kurwy jebane.

Adam Barycki


kum pisze:
Ja tez informuje ze panu Baryckiemu nigdy nie przyszlo do glowy ze program 500+ jest ksenofobiczny I nacjonalistyczny?
Jak juz tak kocha pan matki z dziecmi, to powinien pan protestowac, ze obejmuje on tylko polskie matki.
Gdzie u pana miedzynarodowa solidarnosc?


barycki pisze:
Następny menel zrodzony z ropiejącej kiłą zapijaczonej kurwy jebanej przez patologię za butelkę bełta.

Adam Barycki


AGAFIA pisze:
Pan masz bardzo krótką pamięć, a i morale wybiórcze.


To raczej Pani, Droga Agafio, ma problem ze swoim morale, jak widać, też Pani lata, co te parchate szumowiny wypisują o Pani i Pani dzieciach. Nie oburza Pani, że szumowina nazywa Panią, prostytutką, a Pani dzieci, patologią? A skoro oburza, to skąd u Pani takie wybiórcze milczenie wobec tych szumowin parchatych? Czyżby u Pani pamięć była tak krótka, że nie pamięta Pani dzisiaj, co wczoraj o Pani pisano, czy wygodniej Pani udawać, ze nie pamięta, co o Pni piszą lumpy z rynsztoka?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group