forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2017, 10:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
AGAFIA pisze:
A na co więcej, skoro możesz codziennie kupić?


Bo ja jusz starczy Pan jestem i nie mam zamiaru co dzień zap......... znaczy - łazić kilometr po pięć plazderków szynki której w końcu nie lubię. Wolę boczuś faszerowany tudzież białą kiełbaskę........ :lol:
A kupuję tyle, by mi na tydzień starczało.
I bez obawy, że się zepsuje. Jest ze mną taka jedna co na to nie pozwala :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2017, 11:45 
:lol: :lol: :lol: od rana forum obserwuje jakieś 20osób. Zapewne to kwiat intelektualny tego miejsca co to rwie się do pisania ważnych, mądrych, kulturalnych treści, które znacząco podniosą morale, jakość i image tego miejsca.
Całe zastępy barycko-oponentów aż przebierają nogami aby coś mądrego napisać. Ojjjj, jest co poczytać :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 11:57 
Jak to dobrze, że jest evaj. Pokaże kto jest godzien pisać, a kto nie. :lol:
Znaleźliście już tego, którego szukacie?


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 12:17 
polar pisze:
Jak to dobrze, że jest evaj. Pokaże kto jest godzien pisać, a kto nie. :lol:
Znaleźliście już tego, którego szukacie?

Problemy ze zrozumieniem tekstu zauważam u Ciebie od dawna. Może to wina imputowanych sobie dołów społecznych... :lol:
O ile sobie przypominam, to Ty kazałeś mi nie wypowiadać się w temacie na przykład tych nazioli co ich tak propagujesz. Nie przypisuj mi swoich wątpliwej jakości zasług.
Miejsca na forum pod dostatkiem, a jak Barycki odpuszcza to tylko wiatr hula, no może przesadzam, w wątku gotowanie coś się dzieje , a i nosiciel wiaderek coś tam wklei wieczorem :roll:


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 12:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ja bym mógł coś napisać.
Ale mi się perły pogubiły.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2017, 12:25 
Prosiaczku, podziwiam Twój olimpijski spokój ;)
Zamiast pereł potrzeba kamieni.


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 13:30 
evaj23 pisze:
Problemy ze zrozumieniem tekstu zauważam u Ciebie od dawna.

Aha.
evaj23 pisze:
O ile sobie przypominam, to Ty kazałeś mi nie wypowiadać się w temacie na przykład tych nazioli co ich tak propagujesz.

Aha.

Dobrze, że Ty rozumiesz teksty innych. :lol:
Brawka na stojąco dla Ciebie evaj23. :lol:
Wam ta chęć bycia elitarnymi pierdoli we łbach kompletnie. :lol:
Gumaki i na pole!
:lol:


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 15:37 
Panie Polar, Pańskie wypowiedzi, a szczególnie Pańskie komentarze zupełnie pozbawione odniesienia do faktów, a przepełnione tą rubaszną radością samozadowolenia, są szablonowym przykładem, opisywanym szeroko w literaturze, analfabety i kołtuna z ambicjami gminnego eleganta. Oczywiście, Pan jest zidiociałym analfabetą i nie jest wstanie zrozumieć o czym piszę, ale może mi Pan zaufać, że to wystawia Pana, nawet nie na pośmiewisko, ale na litość z Pańskiego kalectwa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 16:05 
evaj23 pisze:
nosiciel wiaderek coś tam wklei wieczorem


Sąsiada ogródek, co tak bardzo zachwyci Panią Agafię, że z podziwu dla Pana Stanaxa poprosi Panią Zritę o napisanie wiersza o Panu Stanaxie, który tak bardzo wzruszy Panią Ree, iż wklei cudowny obrazek, a na to, Pani Emem zaklaszcze radośnie w dłonie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 16:17 
barycki pisze:
przepełnione tą rubaszną radością samozadowolenia, są szablonowym przykładem, opisywanym szeroko w literaturze, analfabety i kołtuna z ambicjami gminnego eleganta.


Kołtun z ambicjami gminnego eleganta ocenia drugiego kołtuna. Paradne. :D


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group