forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2017, 15:54 
polar pisze:
Co, kurwa, blokuje umysły tej pierdolonej elicie intelektualnej w postaci Zarządu PKP Cargo, żeby dać zarobić tej hołocie? Żeby wsadzić im to kurewskie winne grono? System? Czy zjebany dekiel intelekta po Zarzadzaniu na UW?


Nie płacą, bo nie muszą, a nie muszą, bo w ustroju kapitalistycznym, prawo stoi na straży interesu kapitału, a nie na straży interesu społecznego. Zysk jest pod ochrona prawa państwa kapitalistycznego, a jak jest prawem państwa kapitalistycznego chroniony kodeks pracy, to przecie Pan wie. I jeszcze jedno, zidiociały analfabeto, w historii naszej planety, nigdy stosunki pracy nie zależały od dobrej woli kogokolwiek, a tylko i wyłącznie od konieczności wynikających z polityki, jaka w danym czasie dominowała, a polityka zawsze jest narzędziem dla realizacji interesów tych, których siła pozwala im na kreowanie polityki stojącej na straży ich interesów. Więc idź do kościoła dewocie pomodlić się do boga, aby zmiękczył twarde serca kapitalistów.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2017, 16:18 
piotrek pisze:
Nie zagalopujcie sie z tymi intelektualistami na Sybir, tu w ferworze dyskusji im mróz 40 stopni, a nie Adam Barycki dupe skopie.


Niech Pan nie wprowadza ludzi w błąd bałamucąc ich złudna nadzieją, Barycki i na Syberii dupy może skopać, a jak, kurwa, skopie, to i w 60-ciostopniwy mróz będzie skurwensynom gorąco.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2017, 18:03 
barycki pisze:
Nie płacą, bo nie muszą, a nie muszą, bo w ustroju kapitalistycznym, prawo stoi na straży interesu kapitału, a nie na straży interesu społecznego. Zysk jest pod ochrona prawa państwa kapitalistycznego, a jak jest prawem państwa kapitalistycznego chroniony kodeks pracy, to przecie Pan wie. I jeszcze jedno, zidiociały analfabeto, w historii naszej planety, nigdy stosunki pracy nie zależały od dobrej woli kogokolwiek, a tylko i wyłącznie od konieczności wynikających z polityki, jaka w danym czasie dominowała, a polityka zawsze jest narzędziem dla realizacji interesów tych, których siła pozwala im na kreowanie polityki stojącej na straży ich interesów.


N A P R A W D Ę ???
:shock: :shock: :cry:

Oczami wyobraźni widzę te kobiety szalejące na widok tego posta. Ten styl, szyk, interpunkcja, ortografia, przekaz. Ich wargi falują namiętnie w barchanowych gaciach, a soki uwielbienia skapują powolutku...kap...kap...kap...
Generalnie się nie dziwię, ale poziom upojenia tym winem, naprawdę musi być znaczny. :D


Aha...zapomniałbym...a powiedzcie mi Barycki kto ustanawia to prawo? Kto robi tę politykę?


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2017, 18:32 
Zapewne Pan, poprzez, a jakże, demokratyczne wybory.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2017, 18:44 
Aha.


Kałuża z soków rośnie.


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 9:59 
Cytuj:
Kałuża z soków rośnie.

Kolejny - jakże ,,merytoryczny'' argument.
:shock:
------------------
Zmieńcie pracę Polar.
Opary spawalnicze wyraźnie wam szkodzą.
Jednak to może i lepiej.
Oczadziały nie jest w stanie racjonalnie myśleć. ;)


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 12:43 
Jak Pan widzi, Panie Trzynasty, cały, tysiące lat budowany, dorobek cywilizacyjny ludzkości, dla humanistów domagających się zawzięcie wyłączności dla obrony interesów ludzi pracy, nie tylko nie ma żadnego znaczenia i nie tylko mają go w dupie, ci szlachetni humaniści przepełnieni dobrem i szczerą troską o szczęście ludzkości, są zaciekłymi wrogami wiedzy gromadzonej przez tysiąclecia przez ludzkość, oni mają swoją wiedzę z instrukcji Axel Springer i skooperowanych z tym koncernem innych ewangelistów prawdy objawionej. Oczywiście, całe to, nasze tu grono, serdecznych przyjaciół, wraz naszymi pięknymi Paniami upojonymi winem, nie ma bezpośredniego kontaktu z boskim przekazem, natomiast, darzą ogromnym zaufaniem apostołów, takich, jak Lis, naczelny redaktor tygodnika Axel Springer i inni, którzy przekazują im tę boską wiedzę z korporacyjnych niebios.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 13:25 
Czemu nie wspomniałeś o Urbanie?
Strach, czy szacunek ścisnął umysł mędrca luckości?
Zrozumiałbym skorupiaka, ale ciebie? Mającego w dupie utarte kanony, formułującego myśli na poziomie niedostępnym zwykłym śmiertelnikom...? No nie, Barycki, zaczynacie być bardziej infantylny, niż ściera od mopa. Wiadro, zanurzyć, wytrzeć, wiadro, wykręcić.
Coś mi się wydaje, że za dużo Sherlocka Holmesa się naoglądałeś. W jednym z odcinków też był psychol, któremu wydawało się, że posiadł ogromną wiedzę i ukrył ją we własnym umyśle.
Fajne to było.
Ale Wy, akurat, nudni jesteście.
Elita, kurwa. :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 13:55 
polar pisze:
Czemu nie wspomniałeś o Urbanie?


Ja tu już o Urabianie pisałem, jak dziesięć lat dawałem się robić w huja jego „lewicowym” tygodnikiem, zanim zrozumiałem, ze głównym celem tego tygodnika było zohydzenie idee socjalizmu. Ale o co, Tobie wściekły psie, chodzi, tego nie wiem, bo i poza wściekłością ociekającą infantylną pianą, trudno się czego innego doszukać, natomiast, jedno jest w tym wyraziste, że ośmieszasz Pan partię Zmiana. Mając takich propagatorów, nie tylko nigdzie nie zajdzie, ale przede wszystkim, znikąd nie wyjdzie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2017, 14:55 
No i można zrzucić maskę Burackiego? Można jak widać.
Już drugi raz. :lol:

No, ale skoro już tak sobie uczciwie gaworzymy, to odpowiem na twoje pytanie.
O nic mi nie chodzi. Już o nic.
Tylko jak będę mógł będę wyszydzał te wasze intelektualne programy i towarzystwa wzajemnej adoracji, bo nie ma w nich nic oprócz egocentryzmu. Nie ma nic wartościowego dla tego społeczeństwa. Bawicie się od 27 lat w różnych RSS, KOP-ach, KOR-ach, OPZZ-ach, Solidarnościach, plujecie na kapitalizm, na wyzysk, na rozwarstwienie, sami będą w najlepszej komitywie z opluwanym. O to mi chodzi. O waszą kurewską hipokryzję ukrytą w stylu "kurwa stara".

A Zmiany, cymbale, nie propagowałem. Nie czułem się upoważniony. Tak samo jak Socjalistów, a wątek też założyłem.
EOT


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group