forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 mar 2017, 20:30 
AGAFIA pisze:
evaj23 pisze:
Panie Barycki, cały wic polega na tym, żeby zabawa w przedszkole przebiegała bezproblemowo. Mentalność tej niewielkiej społeczności odzwierciedla naszą narodową przypadłość: równać w dół! Nie może być w górę bo jeszcze styki się przegrzeją od myślenia.
Pierdolomento forumowe, które ma niejedno za uszami, chce uchodzić za moralizatora i zbawcę. Cóż, jak się uda , to będzie to miejsce gdzie dzieci można puszczać samopas bez obawy o ich niesłuszny rozwój.



Serio? Też cię zajadła babo nie lubię, ale żeby takie pierdy pisać? I żeby wypisywała je baba, co to latami inną, równie popierdoloną po forach śledziła? Och, och Barycki ''obnaża'', a ty merdasz ogonkiem, jacy wy boscy jesteście, intelektualiści kurwa. Pytanie, co wy tu jeszcze robicie? Hę? Wśród tych durniów, Polaczków, debili.. co, na innych forach was nie chcą? Podstarzały lowelas z Parkinsonem nazywa cię ''starą kurwą'' a ty cipoklasku dostajesz, och, och, jaki z niego dżentelmen. Nie, nie jest dżentelmenem, to zwykła parówa. Samozwańczy geniusz, narcyz, tani fircyk w zalotach.. Owszem, gadkę ma dopracowaną, ale każdy z nas po 10 latach w necie ją dopracuje.
Jesteś żałosna z tym pchaniem się na chuja.



Serio? A ciebie co tu miotło hujsbokowa przywiało? ponoć forum zeszło na psy, nieciekawe, upadajace i odnalazłaś się na hujsboku :lol: Za mało było poklasku, za mało było kłótni z tobą w roli głównej, wróciłaś po napierdalanki z Baryckim :lol: :lol: :lol: pasowało ci wyzywanie od kurw, jęczałaś w zachwytach i odpowiadałaś tym samym poziomem, a ponoć taki niski :lol:


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2017, 20:33 
Ta, ktoś jeszcze w rodzinie jest upośledzony?
Weź się babo nie kompromituj.. Przylazłaś tu i chcesz nas ustawiać. A wypierdalaj..


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2017, 20:41 
AGAFIA pisze:
Ta, ktoś jeszcze w rodzinie jest upośledzony?
Weź się babo nie kompromituj.. Przylazłaś tu i chcesz nas ustawiać. A wypierdalaj..


Oooo, widzę, że głupota pączkuję i w "nas" się zamienia :lol:
Maleńkie przypomnienie hipokrytko: darłaś szaty gdy ktokolwiek szargał twoją rodzinę, choć nigdy nie byłam to ja.
Pożyjemy, zobaczymy kto będzie wypierdalał :D


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2017, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
evaj23 pisze:
pączkuję
Tak bardzo się nie nadymaj żabo, ładniejszą nie będziesz :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2017, 20:51 
Pani Ewo, Pani Agafia, to nimfomanka, ale przede wszystkim mentalna, ostatnio nie było okazji, a i nie bardzo chce mi się, ale jak co napiszę i ze dwoje przyklaśnie, a innym trojgu nie całkiem jeszcze zidiociałym nie będzie wypadało zaprzeczyć, to Pani Agafia natychmiast wyczuje koniunkturę i w trymiga przybiegnie loda mi robić.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2017, 20:54 
Cytuj:
Pożyjemy, zobaczymy kto będzie wypierdalał :D
:lol: Spoko.


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2017, 20:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
 2xUp

To pimpuś już ci nie chce robić loda?
Masz jak prezes - podrapane jaja :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2017, 21:01 
A co Pana, Panie Stanax, tak mocno boli Pan LadaCo, czyżby to była zawiść, czuje Pan się odtrącony i cierpi?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2017, 21:04 
Jak podstrzała pokraka dostaje kosza od cytatej blondynki, to zazwyczaj ripostuje, że ta chciała mu lodzika zrobić, ale on trzymał nózie zaciśnięte i nie pozwolił niebożę.. Ale pimpuś wypoleruje rubinka, stąd panie Adamie, pan nie urządza scen, a da panu pimusiowi possać torbę.


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2017, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
 @2xUp

Bardzo cierpię :(
Ale to nic w porównaniu do cierpienia evaj23
Z drugiej strony nawet się nie dziwię.
Pimpuś ładniejszy i bez zębów, co nie?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group