forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2017, 2:18 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2017, 15:40
Posty: 79
Tak. Tygodnik "Nie" musi sięgnąć do dziedzictwa pisma "Po prostu" z 1957 roku. Piotrek Grochowski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2017, 8:04 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2017, 15:40
Posty: 79
Pan Jurek jako nestor pisma musi młodym adeptom pióra zatrudnianym w redakcji przekazać określone wartości. "Nie" jako pismo polskiej lewicy, ludzi pracy najemnej, odwołujące się do marksizmu i historii polskiego ruchu robotniczego. Piotrek Grochowski z Warszawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2017, 10:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Piotrek1978 pisze:
Pan Jurek jako nestor pisma musi młodym adeptom pióra zatrudnianym w redakcji przekazać określone wartości. "Nie" jako pismo polskiej lewicy, ludzi pracy najemnej, odwołujące się do marksizmu i historii polskiego ruchu robotniczego. Piotrek Grochowski z Warszawy.


Piotrek1978 pisze:
Tak. Tygodnik "Nie" musi sięgnąć do dziedzictwa pisma "Po prostu" z 1957 roku. Piotrek Grochowski(nie dopisałeś że z Warszawy).




Podziwiamy twój zapał do zrobienia czegoś i twoją walkę o to, ale mamy tu na forum już Adama Baryckiego Chujwieskąd. On też walczy o jakieś dobro i w pełni zaspakaja nasze potrzeby "walki".



wezyr z pod Krakowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2017, 12:04 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2017, 15:40
Posty: 79
Początki polskiego ruchu robotniczego to Ludwik Waryński i II Proletariat. Organizowanie się polskich grup pracowników sfery pracy najemnej. Później Marcin Kasprzak, Róża Luksemburg i Socjaldemokracja Królestwa Polskiego i Litwy. 1918 rok to powstanie Komunistycznej Partii Polski. Lata II wojny to powstanie Polskiej Partii Robotniczej i walka z faszystowskim najeźdźcą. Wreszcie 1948 rok to zespolenie marksistowskich sił i powstanie Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Tygodnik "Nie" ma prawo czerpać z bogatych annałów polskiej myśli lewicowej. Pismo ma szansę stać się reprezentatywnym wyrazicielem opinii elektoratu SLD. Piotrek Grochowski z Warszawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2017, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Przepraszam ale ja dopiero pojutrze zacznę zmieniać świat.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2017, 14:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2016, 16:05
Posty: 20
Piotrek1978 pisze:
Tygodnik "Nie" ma prawo czerpać z bogatych annałów polskiej myśli lewicowej. Pismo ma szansę stać się reprezentatywnym wyrazicielem opinii elektoratu SLD. Piotrek Grochowski z Warszawy.


Ło Matko! - Ein Wyraziciel, ein Opinii, ein Partii.
Nie wiem, Panie Piotrek1978, czy zdaje Pan sobie sprawę z tego, że na SLD świat (lewicy) się nie kończy i... Całe szczęście!

_________________
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

Martin Niemöller

¡No pasarán!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2017, 15:57 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2017, 15:40
Posty: 79
Zawsze uważałem pana Jurka za nieprzeciętną postać. Znakomitego publicystę o wielkim darze kultury osobistej. Moim zdaniem w tygodniku "Nie" brakuje działu "Historia", gdzie przypomniane zostałyby dokumenty programowe polskiej lewicy robotniczej. Piotrek Grochowski z Warszawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2017, 17:28 
Offline

Rejestracja: 19 lut 2017, 15:40
Posty: 79
Osoba pana Jerzego spaja wartościową misję wydawniczą, jaką jest tygodnik "Nie". Jako poligraf z zamiłowania uważam, że pismo jest dobrze łamane i wydawane na dobrym papierze. Brakuje mi omówienia losów działaczy Polskiej Partii Robotniczej. I dokumentów programowych tego ugrupowania. Piotrek Grochowski z Warszawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2017, 17:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
http://mygorszysort.pl/misiewicz-zmiazd ... -urbana-2/


dla mnie najlpszy Urban ostatnich filmikow.......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2017, 17:54 
Piotrek1978 pisze:
Osoba pana Jerzego spaja wartościową misję wydawniczą, jaką jest tygodnik "Nie". Jako poligraf z zamiłowania uważam, że pismo jest dobrze łamane i wydawane na dobrym papierze. Brakuje mi omówienia losów działaczy Polskiej Partii Robotniczej. I dokumentów programowych tego ugrupowania. Piotrek Grochowski z Warszawy.

czemuś cuchniesz kanalizacją...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group