forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2017, 19:28 
polar pisze:
Dlatego prosim Cię Barycki. Zajmij się tym tłumaczeniem.
Nie spiesz się.

a dzięki takim jak ty świat zapełnia się durniami...


Na górę
  
 
Post: 18 lut 2017, 19:33 
Miarkuj, bo zaczynasz stąpać po cienkim lodzie.


Na górę
  
 
Post: 18 lut 2017, 19:42 
Na razie może Pan, Panie Lada Co, stąpać spokojnie, bo póki co, Pan Polar „nie mam siły przebicia, żeby uformować własną ideologię”, ale jak tylko siły nabierze, to uformuje, a wtedy, co prawda, nie pod lód Pan wpadnie, ale pęknie ze śmiechu, a to nie w kij dmuchał.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 18 lut 2017, 19:55 
Tutaj Barycki zaczyna rewolucję.
I reakcja Prola ( w berecie ).

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 lut 2017, 20:16 
panie prol, pan nie pali, palenie zabija...


Na górę
  
 
Post: 19 lut 2017, 5:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
polar pisze:
Tutaj Barycki zaczyna rewolucję.
I reakcja Prola ( w berecie ).

Obrazek


To kandydatka do macieroskiego WOT-u , która ma zabijać SPEC-nazowców ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2017, 8:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dobrze, że udałem się na spoczynek, bo szary dał popis jak jest szary.

ps.

Miałem Cię szary w ignorach, ale wczoraj zdjąłem, albowiem stwierdziłem, że jesteś tak głupi i tępy na rozumie, że aż zabawny. A ja lubię pośmiać się z durniów. Zwłaszcza takich, którzy nie maja świadomości, że są durniami. I tu pytanie - znasz aforyzm Kisiela o durniach? To sobie go poszukaj i przeczytaj. Albo nie - oto on.

"Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami."

Mam jeszcze jednego w ignorach. Tego też zdejmę, ale pod jednym warunkiem - jak podwyższy poziom swojej głupoty i zbliży się do Ciebie.

Z poważaniem Boruch :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2017, 11:04 
I tutaj, parchu jeden, zadziwiać mnie idziesz Panie Boruch. Skoro Pan lubisz tego niekoszernego swinie, to pan sie wyłamywasz z tradycji i ze społecznosci prawdziwych Żydów. Co pan zamiarujesz sobie myslić! Że gmina Pana to wybaczy, że gmina będzie sze przyglądać i przytakiwać takie podejscie do swini? Otóż nie. Nie będzie. I weź sobie Pan pod rozważenie tego co mówie, bo sie pan zbajdziesz w niebywałej sytuacji, która jest odtracona przez wszystkie Żydy tutaj. Myśl Pan, jak Pan masz kiepełe, kombinuj pan jak nie popaść... Ja Pana ostrzegiwałem.


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2017, 12:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie older a od kedy to Pan jest Żyd, że tak zapytam nie po próżnicy? Ja się grubo zastanawiam Panie olderu od kedy skoro ja na Pańskiej bar micwie nie był.

I mnie jest bardzo przykro z tego powodu, że Pan uważa, że ja miałbym uważać kochanego Pana Stasia vel Świniak za pokarm i to jeszcze nie koszer. Panie older Pan Świniak jeżeli o intelekt chodzi jest jak prawdziwy Żyd. Bo on np jest ksenofob, homofob, rasista, i o pieniądzu w kółko uważa, czyli o swojej emeryturze. To pojęcia jak najbardziej w charakterze Żyda som, choć niekoniecznie przestrzegane muszą być. Ale dobrze widziane. Jak ja bym kochanego Stasia jako pokarm uważał i to jeszcze nie koszer, to byłby kanibalizm w czystej postaci, żeby ja tak naszego kochanego Pana Prosiaka traktował niepoważnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2017, 22:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
Dobrze, że udałem się na spoczynek, bo szary dał popis jak jest szary.

ps.

Miałem Cię szary w ignorach, ale wczoraj zdjąłem, albowiem stwierdziłem, że jesteś tak głupi i tępy na rozumie, że aż zabawny. A ja lubię pośmiać się z durniów. Zwłaszcza takich, którzy nie maja świadomości, że są durniami. I tu pytanie - znasz aforyzm Kisiela o durniach? To sobie go poszukaj i przeczytaj. Albo nie - oto on.

"Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami."

Mam jeszcze jednego w ignorach. Tego też zdejmę, ale pod jednym warunkiem - jak podwyższy poziom swojej głupoty i zbliży się do Ciebie.

Z poważaniem Boruch :D

Nie pierdol smutasów Boruch. Zdjąłeś ignora bo zrozumiałeś po prostu, że ignor ma tą
wadę, iż ty nie wiesz ale wszyscy na forum wiedzą, że drę z ciebie łacha. Inaczej rzecz
ujmując, szczam ci bezkarnie na głowę.

Bez poważania, szary. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group