forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 314  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2017, 8:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
no i z lekka podkręcił - jest 85010 :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2017, 8:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Grubiej nie mogę, bo zaś jakaś kurwa zakapuje adminowi, co skończy się
kolejnym moim banem (byłby już czwarty) na forum bez banów.
;)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2017, 9:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
stanax pisze:
Grubiej nie mogę, bo zaś jakaś kurwa zakapuje adminowi, co skończy się
kolejnym moim banem (byłby już czwarty) na forum bez banów.
;)

A w Białowieży byłeś nocą? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2017, 9:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Byłem.
Taki mocarz, na wszystkim się zna, żarciu, piciu, dupczeniu, muzyce i co tylko...
A otworu wentylacyjnego oferma nie potrafi deską i dwoma gwoździami zabić.
Nalałem mu do ucha i od wtedy już całkiem zgłupiał. Patrz co ostatnio wypisuje.
Tak w ogóle nie dziwne. Jak leję na trawę ta żółknie momentalnie. Kwas, albo co?
8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2017, 9:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
stanax pisze:
Patrz co ostatnio wypisuje.

Tak, zauważyłem, że jest jakiś nieswój, rozkojarzony trochę i czasem w zapamiętaniu, zaprzecza sam sobie.
Po tygodniu szczyny, utorowawszy sobie drogę, wypłyną na poduszkę drugim uchem. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2017, 10:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
MałgośkaMojaMiłość pisze:
Obrazek


To powinni wjebać na czołówkę Familiady. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2017, 13:33 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Hornet pisze:
Tak, zauważyłem, że jest jakiś nieswój, rozkojarzony trochę i czasem w zapamiętaniu, zaprzecza sam sobie.
Po tygodniu szczyny, utorowawszy sobie drogę, wypłyną na poduszkę drugim uchem. :D

Hornet, dzisiaj nie wigilia, a Ty z mendoweszką gadasz :lol: I jeszcze do kombinacji namawiasz.
Po pierwsze, ta menda nie wie gdzie jest Białowieża, po drugie wymienia pampersy na samą myśl, że mógłby to przyjechać - bo by raczej sam nie wyjechał, po czecie - nie mam w chałupie otworów wentylacyjnych - tutaj wentylacja odbywa się poprzez okna i piece, po czfarte - ten kurwiałek musiałby siem jeszcze 105 razy urodzić, żeby do mnie podejść na odległość długości swego fiuta, czyli 1,52 cm. O szczaniu nie ma mowy, bo już by miał krzywdę nieodwracalną poczynioną.
Dziwię Ci się, że z takim pomiotem siem kolegujesz - ale to Twój cyrk i Twoje małpy (wszy raczej) :lol:
I jeszcze Ci imponuje kręcenie liczników... no kurwa... bez komentarza...

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2017, 14:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Parafon pisze:
Dziwię Ci się, że z takim pomiotem siem kolegujesz .


Stanax nie krzyczy na mnie, że z Tobą utrzymuję stosunki, jest bardziej wyrozumiały.
Zapytam przy okazji, czy z Olderem nadal mogę się kolegować czy chuj jemu w dupę maczany w drobnym piasku? Proooszę, zgódź się :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2017, 18:03 
Ke` ????? :shock: :shock: :shock:


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2017, 17:38 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Hornet pisze:
Parafon pisze:
Dziwię Ci się, że z takim pomiotem siem kolegujesz .


Stanax nie krzyczy na mnie, że z Tobą utrzymuję stosunki, jest bardziej wyrozumiały.
Zapytam przy okazji, czy z Olderem nadal mogę się kolegować czy chuj jemu w dupę maczany w drobnym piasku? Proooszę, zgódź się :D

Hornet, ja Ci kolegów nie narzucam ani nie stręczę. Kumpluj się nawet z ELVISEM pRESLEYEM - mnie to wisi. Ja wyrażam się TYLKO o poszczególnym mendzie co zasłynał kręceniem liczników, włamywaniem się na fo i jeszcze parom figlami - ktore są przestępstwem w majestacie nawewt tak pojebanego prawa jak nasze. I jeszcze się tym chwali. JA dla przestępców nie jestem wyrozumiały i chuj. Older zresztą też dalikatnie się odniósł do twórczości Stanaxa - zresztą to jest normalny człowiek z klasą.
Jeszcze raz piszę - możesz się znim nawet ożenić - Twój gwizdek - ale ja mam prawo wyrazić się o nim na podstawie swoich i nie tylko doświadczeń (zwłaszcza swoich). Jak nie ma co powiedzieć to do mojej byłej się dojebuje, albo i innych staroci. Bo menda nie jest w stanie nic dać od siebie, tylko srać, zwłaszcza jak ma Pana. CZy ci on potrzebny czy nie nie moja broszka, ja tylko wyrażam opinię o im - a Tobie tylko się dziwię, że nie widzisz reakcji innych.
Kiedyś napisałem cytat z bodajże Tylmanda... Kurwa to nie zawód - to charakter, taksówkarz także jak i włamywacz - na wieki im to zostaje...
I zakończmy sprawę tej mendy, bo nie mam zamiaru z Tobą się wadzić o takie śmiecie...

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 314  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group