forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 lis 2016, 10:06 
Gdzie ty trzymasz te wszystkie ubrania???


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2016, 4:15 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
O, kurwa! Dobre są! Rozszyfrowały upośleda, kryminalistę, który chciał je wyjebać na żarcie i stare szmaty.
Szerloki! Jakie czujne!!!
Przecież to jakieś ścierwa są...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2016, 9:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Które?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2016, 9:55 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Te, kurwa, martwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2016, 10:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Aha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2016, 13:18 
Mariuszu, my cię już znamy , każdy dał co mógł, niektórzy tylko dobrym słowem cię potraktowali, tak po katolicku, i dlatego- sądzę - nikt więcej już nie ma starych ubrań a prąd kosztuje : jak sądzisz ile wyniesie suma w MWh czytanie twoich próśb przez tysiące ludzi? Lepiej od razu zwróć się do Energi czy jakiejś innej firmy o procent z wykorzystania energii elektrycznej. Wtedy kupisz sobie markowe ciuchy jak uchodźcy w RFN albo przepijesz, albo/lub zamienisz na merola z serii G. Taka rada. Nie jestem ci wrogiem, tylko mnie lekko wkurwiasz tym wklejactwem. To taka przypadłość. Kiedyś grasował po starówce u mnie w Danzig taki jeden zgarbiony grzbiet z zaspiewką: proszę na chlebek i coś do chlebka, błagam!!! I nosił pod pachą jakiś stary bochenek. Raz dałem. Ale, że mieszkam w okolicy to codziennie go pod centrum Madison widziałem z żoną. Otóż pewnego dnia wracaliśmy późno i do sklepu całodobowego weszliśmy celem zakupienia czegoś, no - nie alkoholu bynajmniej. I cóż me przeczyste błekitnych ócz habry widzą: otóż menel jebany z dziewuchą ( nawet fajna laska) odpierdolony w jakieś firmowe ciuchy prosi o jasia wędrowniczka, camele bez filtra i czekoladę jakąś ale z tych z górnej półki.
Se popatrzyłem i już. Za dwa dni idę koło Madisona a on ze swoją piosenką... Wyjebałem mu takiego kopa w dupę, że mu chleb wypadł. Ludzie byli zgorszeni. Ja - nie. Parę dni później widząc mnie się usuwał z pola widzenia a potem gdzieś przepadł. Zmienił pewnie rewir. Jeszcze jest tutaj taki były oficer LWP, ma emeryturę ale lubi zadzieżgnąć nić porozumienia z klientami starówkowych sklepów: siateczka, niemyte włosy, jesionka z lat `80 i- heja!
Akurat znam jego sąsiada.
On powiada, że codziennie nowe towarzycho nocami baluje...
Czyżby nowi rockefellerowie nam się konstytuowali? ;)


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2016, 13:41 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
no właśnie-
Ja rozumiem poprosić o krótkoterminową pomoc , bo noga się powinęła , bo nieszczęście spadło na łeb, albo praca się skończyła sezonowa.
Tu mamy jednak klasyczne żebractwo, dziś kulturalnie zwane sposobem na życie.

pamiętacie brylował tu kiedyś taki johny b , czy jakoś tak, ten tez niezły magik był ponoć :D

i kto by pomyślał że przyjdzie czas i żebranie pod kościołem będzie passe, internet to jest moc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2016, 14:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Proszę o parę królików.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2016, 14:59 
@ Older!
To jakiś zwykły cienias....
Szkoda że swarsiafki nie jesteś, występy ,,dziadka'' na Starym i Nowym Mieście byś miał okazję obejrzeć...
Koleś miał taką bajerę, (a i wygląd emerytowanego bankiera) że w bajki o inwalidztwie (biegał o kulach), pracy na zachodzie, porzuceniu przez niewdzięczne dziatki, braku przez to renty w PL - pozwalały nu w ciągu jednego dnia i 5-6 tysięcy zeta uzbierać (w banknotach), bowiem drobne innym - mniej uzdolnionym - oddawał. Kiedyś nawet jakieś zamożne małżeństwo polonusów z USA zauroczone jego gadką - chciało mu zafundować operację giczołów gdzieś w Szwajcarii...


Na górę
  
 
Post: 06 sty 2017, 22:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
znalazłam takie cóś na gazecie.pl:

szympansjera10 godzin temuOceniono 7 razy5
Uwaga, na tutejszym forum pojawiły się wpisy niejakiego Mariusza Kaczmarka (kiedyś "osobisty_apel", „wlasny_apel”, obecnie "Mariusz Apel"). Jest to oszust i naciągacz, znany w Internecie i już zdemaskowany, zaśmiecający wszelkie fora dyskusyjne i blogi swoim "apelem". O procederze uprawianym przez Kaczmarka możecie przeczytać wpisując do swojej wyszukiwarki "Mariusz Kaczmarek" +oszust. Wyłudza pomoc i fundusze, które przeznacza na alkohol i narkotyki, a w swojej melinie w Warszawie urządza imprezy, zwabiając tam osoby nieletnie, które deprawuje i demoralizuje. Uczynił sobie z tych "apeli" niezły sposób na lekkie i łatwe życie na cudzy koszt - jest nieuczciwym pasożytniczym oszustem i naciągaczem. Jego wpisy należy zgłaszać administratorom forów i blogów do skasowania - należy walczyć z oszustem utrudniając mu działanie, i oczywiście ostrzegać innych, by nie dali się naciągnąć na pomoc Kaczmarkowi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group