forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lis 2016, 8:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Sprawa najważniejsza na stare lata dla babci i dziadziusia,
będzie się działo, oj będzie,
usia siusia...! :lol: :D
- Pamiętajmy o tym, że jest to prawo do przejścia na emeryturę, a nie obowiązek. W związku z tym, jeżeli ktoś będzie chciał, będzie mógł pracować dłużej – tłumaczył w środę prezydent Andrzej Duda. Minister Henryk Kowalczyk był bardziej dosadny. - Jeśli ktoś chce pracować do śmierci, to będzie miał wysoką emeryturę, tylko nie wiem, czy zdąży wziąć – mówił.
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,209 ... go.html#MT

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2016, 10:56 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To się Stasiek ucieszy........!
A tłumaczyli, że do 67 trzeba bo nie wyrobią z kasą.
Ten Kowalczyk przynajmniej nie owijał gówna w bawełnę...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2016, 11:35 
A jest z czego się cieszyć? Osoby 60 plus będą z bomby wyrzucane, zresztą już dzisiaj mają problem z zatrudnieniem.
Polski rząd wdrażając unijną dyrektywę, spowoduje, że zatrudnienie Ukraińców dla polskiego przedsiębiorcy przestanie być opłacalne. Na nasze emerytury będzie więc pracował Puszkin.
Obniżenie wieku emerytalnego miałoby jakiś sens, gdyby za tym posunięciem szły inne, a tu niestety, lekką rączką wydaje się miliony na odszkodowania dla praciotek smoleńskich i kolosea bożej opatrzności.
To trochę jak z Niemieszkami.
Niemce wprowadzili minimalną stawkę godzinową min. po to, by blokować konkurencję również i z Polski. Następnym krokiem jest przenoszenie produkcji i do nas (gdzie sprytny Niemiec polskiemu pracownikowi nie wypłaci za godzinę tyle, co musiałby zapłacić u siebie) , a wdzięczny rząd obiecuje im jeszcze zwolnienie z podatków. Zeby było śmieszniej, media trąbią o sukcesie.
Kolejny sukces Via Carpatia. Zamiast wspierać polskie porty, radiomaryjni wywalczyli intratne kontrakty dla Kłajpedy i cieszą się jak głupi do sera.


Na górę
  
 
Post: 18 lis 2016, 12:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Aga!
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, - na bank chodzi o kasę.
Znaczy, ktoś łyknął na konto w Śwajcarji parę melonów ojro i podpisał, co było do podpisania.
No bo kogo obchodzi jakaś tam Ojczyzna gdy w grę wchodzą takie pieniądze.
A nie od dziś wiadomo, że do kupienia jest każdy. Zależy tylko od wysokości sumy.........!
Przecież nawet nie dawno podawano "cennik" jaki obowiązuje wśród naszych wybrańców aby przepchnąć jakąś ustawę
która preferuje jakieś lobby......... :oops:
Tak między nami:
Nawet przywrócenie kary śmierci tego nie zmieni. Tym bardziej w tym kraju.
Co było do udowodnienia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2016, 13:09 
stary praktyk pisze:
To się Stasiek ucieszy........!
A tłumaczyli, że do 67 trzeba bo nie wyrobią z kasą.
Ten Kowalczyk przynajmniej nie owijał gówna w bawełnę...... :lol:

Jeżeli nadal się będzie dawało ciche przyzwolenie na przestępczą działalność zachodnich firm w Polsce - faktycznie nie wystarczy.
A i dołożyć nie będzie z czego bo wszystko z podatków pozwalniane... :lol:
A wystarczy wymuzić stawki minimalne, ozusowanie 100% zatrudnienia - i kasy na wypłaty nie xzsabraknie.
To samo dotyczy podatków.
Ok 30% dochodowego ,,znika jak kamfora'' przy udziale twórczej księgowości.
To samo dotyczy podobnej części VAT.
Może należy najpierw wziąć rzeczywistych złodziei za dupę, a nie ekscytować się staruszką która próbowała parę pęczków włoszczyzny swojego chowu sprzedać.
Czy dla przykładu - próbami obywatelskiego zaostrzenia ustawy aborcyjnej.
Najlepiej iść pokrzyczeć w ,,czarnem marszu'', zapominając o przepchniętej cichaczem umowie CETA.
Pourągać ruskim w Syrii - nie widząc jak Jankes na zamówieniach dla naszej armii nas kroi....
etc....etc... wyliczać można bez końca.
--------------
Polak i po szkodzie głupi. :shock:


Na górę
  
 
Post: 18 lis 2016, 14:18 
stary praktyk pisze:
Aga!
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, - na bank chodzi o kasę.
Znaczy, ktoś łyknął na konto w Śwajcarji parę melonów ojro i podpisał, co było do podpisania.
No bo kogo obchodzi jakaś tam Ojczyzna gdy w grę wchodzą takie pieniądze.
A nie od dziś wiadomo, że do kupienia jest każdy. Zależy tylko od wysokości sumy.........!
Przecież nawet nie dawno podawano "cennik" jaki obowiązuje wśród naszych wybrańców aby przepchnąć jakąś ustawę
która preferuje jakieś lobby......... :oops:
Tak między nami:
Nawet przywrócenie kary śmierci tego nie zmieni. Tym bardziej w tym kraju.
Co było do udowodnienia.


Zgadza się, tylko z jednej strony społeczeństwo (ogólnie Europa) się radykalizuje, rozkwita nacjonalizm, a z drugiej to samo społeczeństwo przyklaskuje działaniom na szkodę Polski. Wiesz, ja rozumiem że sytacja jest patowa i ciężko o lekarstwo na wszystkie bolączki, ale niektóre rozwiązania nasuwają się same.
Szydłowa pitoli o sprzęcie dla naszej armii, produkowanym u nas, w Polsce, brzmi pięknie, ale co za tym idzie w rzeczywistości? Od kiedy te zakłady są polskie?? I o ile mnie pamięć nie myli, to pisiory sprzedały je obcym holdingom, czy jak to tam się nazywa. I w końcu na chooj polskiej armii BH?
Po grzyba było usuwać ze stanowisk doświadczonych dowódców, specjalistów i zastępować ich Misiewiczami?
Ile jeszcze kasy pochłoną ponowne pogrzeby smoleńskie i łzy wdów?
Wycieczki Dudy, afery, ziemie dla kościoła, dotacje dla biznesmenów w sutannnach? Budowa świątyni opatrzności to ponad 100 milinów. A gdyby za te 100 baniek wyposażyć Centrum Zdrowia Dziecka albo klinkę Budzik? Pan Jezusek byłby chyba bardziej zadowolony niż ze szkarady ze Swiebodzina.
Rozpieprzają szkolnictwo-ja nie twierdzę, że gimnazja to był dobry pomysł, ale mamy poważniejsze problemy. Ilu nauczycieli i pomocniczego personelu przez to straci pracę?
A co ograniczeniem handlu w niedzielę?
Jak to jest, że ciężarówkami wozimy z Rzeszy cukier w tytkach z napisem ''Polski Cukier'', jesteśmy karani za ''nadprodukcję'' mleka, a wiele dzieci tego mleka nie dostaje?
Popatrz, ile kasy biorą europosłowie i co? Nic, z marchewki robią owoc, ze ślimaka rybę, ale kiedy trzeba w obronie polskich interesów stanąć, gęba w ciup.

Podczas kampanii piali, że nie wzrosną ceny, podatki nie wzrosną, tymczasem podczas codziennych zakupów odczuwam zwyżkę cen podstawowych produktów i wcale nie dlatego, że jest więcej kasy na rynku.
Długo by wymieniać.
Wiek emerytalny obniżyli, heh, wielkie mi mecyje. To tak jakby ktoś mi obiecał, że za 25 lat dostanę cukierka.
Ludzie powinni wyjśc na barykady i wywieżć tych cwaniaków na taczkach. No, ale naród się cieszy z ochłapu i będzie mniej skory do dymienia na ulicach.
Jutro intronizacja, kolejny sukces rządu, z którego Polacy powinni być dumni.


Ostatnio zmieniony 18 lis 2016, 14:45 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 18 lis 2016, 14:44 
...Podczas kampanii piali, że nie wzrosną ceny, podatki nie wzrosną, tymczasem podczas codziennych zakupów odczuwam zwyżkę cen podstawowych produktów i wcale nie dlatego, że jest więcej kasy na rynku.
Długo by wymieniać.

Uwierzyłaś?


Na górę
  
 
Post: 18 lis 2016, 14:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
AGAFIA pisze:
[...]Ludzie powinni wyjśc na barykady i wywieżć tych cwaniaków na taczkach. No, ale naród się cieszy z ochłapu i będzie mniej skory do dymienia na ulicach.
Jutro intronizacja, kolejny sukces rządu, z którego Polacy powinni być dumni.


https://youtu.be/O4Dn6HpKdLk - najwyższy czas!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2016, 14:58 
To nie o to chodzi, w co ja uwierzyłam, bo ja na PiS nie głosowałam, ale wielu ludzi owszem i żadne argumenty do nich nie docierały. Ci sami ludzie dziś przyklaskują obniżeniu wieku emerytalnego i łysym chłopcom w koszulach z napisem''śmierć wrogom ojczyzny''. Ale wrogiem ojczyzny nie jest pedał w nocnym klubie czy Ukrainiec za kółkiem, a brochy i dziady w gajerkach na Wiejskiej.
Dziady, co to przez 30 lat ''uprawiania polityki'' jeszcze się nie nachapały i podejmują najbardziej durnowate kroki tylko po to, by utrzymać stołki.
Tymczasem państwo to takie większe gospodarstwo domowe i jak w każdym gospodarstwie, czasem dla jego dobra, trzeba podjąć niepopularne decyzje.

Stanax, to Ty nie słyszałeś, że Kuba ćpie? ;)


Na górę
  
 
Post: 18 lis 2016, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
AGAFIA pisze:
[...] Stanax, to Ty nie słyszałeś, że Kuba ćpie? ;)
I co z tego, ja też. Ale nie dlatego go lubię.
Lubie go, bo "nie wzrusza ramionkami i nie pyka w ping ponga", to znaczy nie pierdoli bzdetów.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group