forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 lis 2016, 18:51 
Witam ponownie. Wprawdzie nie o Asgardianów chodzi ale o coś z pewnością.
Nie ma wątka lepszego do zadawania pytań, zapytam tutaj.
Chodzę,wędruję, pykam foty, jest dobrze. Pyknęłam kolejną nie dalej niż 2 tygodnie temu, robię zbliżenie, i ...no właśnie.. Przeglądam w domku centymetr, po centymetrze i aż mnie zmroziło..
O poniższej focie mowa

Obrazek

Wyryte to to w skale,wszystko wskazuje na to, że kiedyś tam grota była . Dziś jakaś dziwna kapliczka stoi, a wejście do groty zasypane. Owszem można napisać, że ktoś gwoździem wyrył, albo że lipa ogólnie, ale ta skała i ta grota stoi od tysięcy lat, a i symbolika może się kojarzyć Obrazek.

Możesz coś rzucić Ika, jakieś wskazówki?


Ostatnio zmieniony 03 lis 2016, 7:49 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 02 lis 2016, 19:29 
Agafio, brame do groty zasypały czarne bo tam sie odbywały bezeceństwa pogańskie, zobacz: wyryte som trzy fallusy bez napletków (aha! Dwa na pewno nie chrześcijańskie tylko żydoskie albo arapskie!).
Za Danikena zara tu bede robił bo co taka ryba wie o napletkach... ;)


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2016, 19:36 
Jasne. A na poważnie?


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2016, 19:44 
Sie nie znam ale zapraszam, oferta last minute:

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2016, 23:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
.....jakieś wskazówki?


Nie do mnie, ale co tam. Nic nie napisałaś, gdzie? co? Minerałów szukano niegdyś bardziej na ślepo, niekiedy próbowano coś tam eksploatować, znaki pozostawiano by się nie gubić w domysłach. (to co przedstawiasz nie wygląda na taki znak)
Tu masz trochę tajemnic, trochę bajań, i opowieści dziwnej treści, taki swojski Daniken

http://bialczynski.pl/tag/pismo-slowianskie/

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2016, 7:45 
Odpowiadam również na priwa ( za którego dziękuję, ale coś mi skrzynkę zepsuło i wysłać listu nie mogę).
Miejsce Sudety. I tu już mamy pierwszą wskazówkę, co wcześniej zauważył był Kochany older, w Sudetach do niedawna grasowały siły nieczyste, odprawiano pogańskie sabaty i rytuały, a nawet składano ofiary z ludzi.
Przeciwagę więc stanowiły miejsca kultu, a jakby chwilę pogłówkować, to wychodzi, że kultu maryjnego, (nieopodal znajduje się kościół Najświętszej Marii Panny Uzdrowicielki Chorych). I w tym kierunku bym podążała, że mamy do czynienia z monogramem. Pytanko brzmi, z jakiego okresu ów monogram może pochodzić? Tu właśnie tkwi przysłowiowy szkopuł.
Fotka dla A.

Obrazek

Tak to wygląda w całości. Widzisz ten ołtarzyk? Pod nim znajduje się nasz znaczek. Co istotne, pod ołtarzykiem jest jakby wejście do tunelu (krypty?), a kiedy spojrzysz z boku na ową kapliczkę, zobaczysz, że jest połączona ze skałą. Znaczy Ty nie zobaczysz, ale ja widziałam i macałam :)
Tak jakby sama kapliczka, stanowiła wejście do całkiem sporej groty.
Drzewka, krzewy w tle, rosną właśnie na tej grocie.


Na górę
  
 
Post: 03 lis 2016, 16:45 
AGAFIA pisze:
nieopodal znajduje się kościół Najświętszej Marii Panny Uzdrowicielki Chorych


No i sama rozwiązałaś tajemnicę.
Na zdjęciu widać litery N, M, i w środku P. Najświętsza Maria Panna. Wyryto inicjały wiecznej dziewicy. :)


Na górę
  
 
Post: 03 lis 2016, 17:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Ja tam widze trzy fallusy.
Ale moze byc tez Maria. ;)

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2016, 18:04 
korbaczeska pisze:
Ja tam widze trzy fallusy.
Ale moze byc tez Maria. ;)


Każdy widzi to, co chce zobaczyć. :D

(...paczy na swojego...za trzy może robić...)

Jak zdrówko Korbeńko? Dawnośmy nie zamienili słowa na tym forum?
(...znowu paczy...i marzy...)
:lol:


Na górę
  
 
Post: 03 lis 2016, 19:58 
Cytuj:
Ja tam widze trzy fallusy.


Cytuj:
Każdy widzi to, co chce zobaczyć. :D


Oj Wy tak poważnie? Wiem, mam jazdy, w sensie doszukiwania się tajemnic tam, gdzie ich nie ma. Ale tu brzuch mnie rozbolał, jelitka oszalały( mieliście kiedyś bolesną biegunkę?) Tak właśnie mnie rozbolały, przez skórę czuję, że to coś dużego jednak. No, ale co ja będę truć. Śmiejcie się, śmiejcie, a ja kiedyś odkryję skarb Templariuszy i dopiero będzie Wam łyso.
Pff..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group