forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 8:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2016, 9:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Bronto pisze:
E błe błe błe... :lol: Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... e błe błe błe, e błe błe błe
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... :D
E błe błe błe, e błe błe błe... 8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2016, 17:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
stanax pisze:
Bronto pisze:
E błe błe błe... :lol: Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... e błe błe błe, e błe błe błe
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... :D
E błe błe błe, e błe błe błe... 8-)

Jak widać doceniono twoje badziewne zdolności czytania ze zrozumieniem i rozbiegany wzrok.
Literki ci się badziewiaku gubią. :D

Mam pomysł, może zorganizować dla ciebie korepetycje.
Jest coś takiego jak Stowarzyszenie Kursów dla Analfabetów Dorosłych gdzie oprócz podstaw uczą też zrozumienia tego co się czyta.
Można wprowadzić tu na wysypisku program przyspieszony dla ciebie, od literki A do Z, może w efekcie obraz prostych słów nie będzie ci się zlewać w kilkuliterowe abstrakcje? :lol:
Badziewiak to nie wstyd , że nie kminisz co czytasz, musisz tylko odstawić, lub ograniczyć ilość spożywanego alkoholu 8-) , bo to ci tylko zmniejsza i tak mierne możliwości przyswajania wiedzy podstawowej.
Potrafisz chociaż ze zrozumień odczytać napisy na wiaderkach? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2016, 18:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Bronto pisze:
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... :D

Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... Ebłe błe błe :lol:
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...8-) , Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 paź 2016, 18:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
stanax pisze:
Bronto pisze:
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... :D

Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... Ebłe błe błe :lol:
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...8-) , Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... :lol:

Biedaku, i tylko to widzisz przed twoimi oczkami :shock: :lol:


Napisz literką A i powiedz sobie (nie musisz tego opisywać na forum, dość jest z ciebie badziewnej polewki) z czym ta literka ci się kojarzy :D

Normalnie to szło Ala ma kotka 8-)

Ala, badziewiak to imię dziewczynki, i ta Ala ma kotka, to taki zwierzak.
Może obrazek pomoże ci rozkminić i zrozumieć.

Obrazek

Daj, znać jak przećwiczysz i zrozumiesz znaczenie słów, to polecimy dalej według alfabetu.
Długa droga przed tobą, ale nie takie cuda internet widział :D 8-)


Ostatnio zmieniony 22 paź 2016, 18:34 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 paź 2016, 18:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
@ Stanax

:lol:

W jakim języku rozmawiacie z teoretycznym? Angielski to nie jest, ruski też nie, greka tym bardziej, łacina to to kurwa nie jest. Czyżby norweski? 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 paź 2016, 18:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Bronto pisze:
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... :shock: :lol:

Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... :D

Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... 8-)

Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...

Obrazek
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe...
Ebłe błe błe, ebłe błe błe, e błe błe błe... :D 8-)



wezyr pisze:
@ Stanax

:lol:

W jakim języku rozmawiacie z teoretycznym? Angielski to nie jest, ruski też nie, greka tym bardziej, łacina to to kurwa nie jest. Czyżby norweski? 8-)
Nie wiem, ale spytaj @proncie. Odpisuje, znaczy zna :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 paź 2016, 19:34 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
Kurwa! - nie mogę............!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2016, 11:10 
Skorpion13 pisze:
Pantryglodytes pisze:

Problem jest inny, podpisując i płacąc składki ubezpieczenia, nikt, a tem bardziej prole nie czyta umów, po ptokach jest zdziwienie, 200zł? :shock:

Kosztorysowanie w budowlance przeprowadza się w oparciu o KNR (katalog nakładów rzeczowych) i tu pole manewru jest bardzo ograniczone. Naturalnie, wszelkiej maści ,,wyceniacze'' szkód z ramienia ubezpieczyciela mają to w dupie i piszą co im do łba przyjdzie.
Zazwyczaj wystarczy jednak poprosić zaprzyjaźnionego budowlańca ze znajomością kosztorysowania, aby złożyć skuteczne odwołanie.
Ale mało który frajer wpadnie na takiego ,,pomysła''. ;)


Naprawdę??? Nie od parady nosisz zielone wdzianko. :lol:
Ale jak każdy debil nie rozumiesz co autor miał myśli. Tą infantylna wiedzą to możesz brylować wśród gimbusów. Buda! :lol:


Na górę
  
 
Post: 26 paź 2016, 22:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:23
Posty: 194
Bronto pisze:
golik pisze:
Wypadałoby podać źródło tego badziewia, które tu politruku, przeklejasz.

Pierwodruk, angielskojęzyczny, nie ogarniesz tego tłuku. 8-)
Masz problem z akceptacją i przyswojeniem zawartości kilku słów w języku polskim a co dopiero w językach obcych.

"... zawartości kilku słów", pojebie? Od kiedy słowa mają zawartość? Jakoś to nie po polsku. Nauczcie się najpierw, idioto, używać poprawnych zwrotów, a następnie pouczajcie.
Po drugie - pisałem o źródle tego cytatu. Więc nie odwracajcie, PiSdzielcze, kota ogonem - bo nie problem w jego zrozumieniu, tylko, że pochodzi ze strony takich samych porąbańców jak wy, tow. politruk.
Po trzecie. To chyba u was, jeśli coś pojmiecie i przyswoicie to już natychmiast akceptujecie. Taki kurwa charakter.
Albo znowu użyliście słowa "akceptować" nie po polsku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 paź 2016, 7:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Całkiem dobrego prola ktuś na śmietnik wyjebał.

A jak ci pedziu mówiłem, żeś mało ekskluzywny, toś we mnie elektrodami rzucał i przezywałeś od recenzentów. :lol:
Teraz leżysz na wysypisku razem z amebą i wrony, stare kurwy nad wami kołują. Nawet Kolega Ksiąc już was jebał nie będzie, brzydząc się brać ze śmietnika.
Oddacie gnijąc zawarte w was atomy pierwiastków z powrotem Matce Naturze, która jedynie je wam wypożyczyła.
I nie będzie już niczego.

Aha. Pisałem na Wysypisku z własnej , nieprzymuszonej woli, bo ja taki głupi nie jestem wogle. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group