forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 18:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 paź 2016, 17:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
polar pisze:
starykizior pisze:
Tym okrętom nawet Polar choć anty militarysta się nie sprzeciwi. :mrgreen:


Gdybym, kurwa, to ja go spawał nie przeszedłby prób morskich. :lol:
Poważniej:
Remontowa Shipbuilding to praktycznie inna firma niż Remontowa. Niech nie zwiedzie Cię nazwa Holding.
To skomplikowany twór prawny.
A to właśnie Shipbuilding zbudował ten złom. ;)


W kwestii formalnej (F1 lata mi koło ch...); znakiem tego nie masz uprawnień więc sę nie nadymaj.
Dzięki za uświadomienie co do zależności właścicielskich. Znaczy Remontowa Schipbuilding to prawdziwa stocznia gdzie buduje się prawdziwe okręty i zatrudnia prawdziwych fachowców. Reszta to partoli robotę i łata złom. :mrgreen:
Nie pitol, że Kormorany to złom. Niszczyciele min to tak naprawdę najbardziej potrzebne okręty. Bałtyk jest zaśmiecony tym świństwem od czasu I w.św., a to co mamy to już dawno przekroczyło wszelkie resursy.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2016, 18:36 
starykizior pisze:
W kwestii formalnej (F1 lata mi koło ch...); znakiem tego nie masz uprawnień więc sę nie nadymaj.
Dzięki za uświadomienie co do zależności właścicielskich. Znaczy Remontowa Schipbuilding to prawdziwa stocznia gdzie buduje się prawdziwe okręty i zatrudnia prawdziwych fachowców. Reszta to partoli robotę i łata złom. :mrgreen:


Teoretycznie masz rację.
Tylko, że w Shipbuildingu zarabiają mniej, niż w Remontowej, królują ino umowy śmieciowe.
Fachowcy kolego to siedzą cichutko na etatach w NO,Szwecji, Niemczech, Szwajcarii itp.
W Polsce na 100 spawaczy trafisz może 1 kocura z pełnymi uprawnieniami.
Także te Twoje Kormorany nie są jakimś wyzwaniem, skoro golasy zdolne pracować na śmieciówkach mogą je pospawać. ;)

Ja Kizi jeżeli Cię to interesuje jestem baaaardzo młodym spawaczem. Tylko uprawnienia PRS na pozycję PE w grupie 1.2. Czyli trochę więcej niż podstawy...no może więcej niż trochę.
A bez uprawnień śmigam na superduplexie drutami litymi, metalicznymi i proszkowymi. A i z rurą też nie mam problemu. ;)

P.S.
Ta Twoja stal amagnetyczna to może wyzwanie w lubelskim. ;)


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2016, 18:55 
polar pisze:
Ta Twoja stal amagnetyczna to może wyzwanie w lubelskim.


Pan Stary jest z kieleckiego.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2016, 19:19 
Ale ja tu się też miziam z kolegą lubelskim.
On się mizia ze mną na swoim wątku.
Wszystko jest ok.


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2016, 22:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Ok, poza tym, że byłem jestem i zostanę do śmierci w Krakowie, a Barycki jest głupi, stary, zwiędły i pomarszczony ch... (wykropkowałem bo może dzieci to czytają).

Co do Kormoranów, to są supermisie na miarę naszych możliwości. W porównaniu do tego co u nas do tej pory klecili (mam na myśli ostatnie 36 lat) to supertechnika.Różnej maści "fachowcy" ochy i achy zachwytu wydalali, że takie nowoczesne, że ta stal amagnetyczna, że napęd i w ogóle hi fi stereo.
Tak naprawdę to są nam bardzo potrzebne okręty i jak na nasze możliwości całkiem nowoczesne. Hitem eksportowym pewnie nie zostaną, ale gdzieś może chętnych znajdą.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2016, 13:24 
chyba wam w Krakowie. Bo ja to pierdolę w łeb jak niejaki bilas mawiał. Wolę mniej dziurawe ulice i krótki termin w szpitalach dla biednych niż jakieś pływające skorupy. Polska się na Bałtyku nie liczy i nie ma się co napinać.


Na górę
  
 
Post: 10 paź 2016, 13:39 
Nawet nie mi się nie śniło, że w Panu, Panie Older, jest choćby tylko odrobinka inteligencji, a tu proszę, inteligencja, jak tralala, to chyba tak mądrze promienieją od dołu do góry te wiśniowe trzewiki. Oczywiste, że w razie konfliktu zbrojnego, polska flota wojenna idzie na dno w kilka godzin, chyba, że Pan Stary planuje wojnę morską z Cechami, wtedy możemy nawet ją wygrać. Natomiast, Bałtyk jest oknem na świat dla floty handlowej, której w ogóle już nie posiadamy, bo tak po prawdzie, po co kolonii flota, a już tym bardziej wojenna.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 10 paź 2016, 13:48 
WIDZISZ, NAWET W MOICH BUTACH JEST WIĘCEJ INTELIGENCJI NIŻ W GŁOWACH STRATEGÓW NASZYCH UMIŁOWANYCH I ZNAFCUF...;)


Na górę
  
 
Post: 10 paź 2016, 13:57 
No choc wezyr, choć...nie dąsamy się.

No kto ci pospawa taki wydech dla Kubicy jak nie ja?
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 10 paź 2016, 14:11 
Mnie zrobisz skurwisunu spawaczu pierdolony końcówkę wydechu z takim fioletowym przegrzaniem błyszczącej rury z nierdzewnej stali, a jak nie, to w mordę, kanalio plugawa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group