forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 18:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 wrz 2016, 9:54 
he, he..., każda próba ściągnięcia mnie z członka stanowi próbę samobójczą, o zacną Agafiję proszę się nie martwić, już ja jej wyjaśnię, że nie wszystko wygląda tak jak to jest napisane, tymczasem różne wyrazy i lece na front.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 10:24 
Matko boska, czyżby Pan, aż tak bardzo zacisnął pośladki, że każda próba ściągnięcia Pana z członka, prędzej urwie go, niż Pana z niego ściągnie?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 10:31 
exactly mr. Barycki, exactly.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 15:30 
Pani Agafio, sama Pani widzi, że w tej sytuacji nic nie mogę zrobić. Co prawda, na upartego mógłbym mruczeć Pani do uszka niemieckie marsze, ale aby to robić, musiałbym przechylać się przez Pana Ladaco i do tego On myziałby Panią po plecach, ponieważ On uważa, że milsze Pani myzianie od fioletowych sińców moich wielkich jak bochny chleba kułaków, a to by mnie rozpraszało i bym fałszował, a mi nawet nie przystoi fałszować niemieckich marszy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 17:28 
Panie Barycki, dopadła mnie zaraza ciężka i choć wcześniej o tem nie wiedziałam, to teraz wiem, że moje wcześniejsze zauroczenie Panem było efektem wyjątkowo złośliwej i podstępnej maligny, może nawet febris. Stąd Pan pójdzie sobie nagi (ale w bryczesach), zapomni o mnie i ponownie okryje się futrem w kolorze białego wina, a mi amoxicillina za całe szczęście musi wystarczyć.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 19:07 
A we flanelowej piżamie i ze zasmarkanym nosem mogę?
Byle szybko, bo chyba umieram.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 19:13 
Noo dobra.. przy okazji możemy sobie zrobić apapową imprezę. Mam też miód, cytryny, i flaszkę rumu.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 22:55 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Sabat się szykuje.........na bank sabat........... :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2016, 7:10 
Wiadomo, że katar leczy się najlepiej grzanym winem. Nie jestem tylko pewna którym, więc przetestuję wszystkie ;)


Na górę
  
 
Post: 30 wrz 2016, 20:27 
Aga na grypę - rumianek:
-Szklanaka rumu, Janek zrypie i po grypie... :D


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 518 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group