forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 sie 2016, 11:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ja juz za stary jestem na chuliganke.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2016, 22:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Ło, ale mi tu w korycie napierdolili postów.

Ja mam od siebie takie trzy grosze:
-Naukowo (Brytyjski NHS, nie jakaś tam Fundacja Lobby Big Tobacco czy inny Instytut e-dymania) potwierdzona została mniejsza szkodliwość chmurzenia
-Ponieważ, jak Hornet napisał wcześniej - palacze to uparte chuje, ja również postanowiłem wytrwać w nałogu, choć zwykłe kiepy zaczęły mi okrutnie śmierdzieć, więc trzeci rok będzie jak ich nie tykam. Jeśli chodzi o badania moje własne na organizmie żywym, to jak jezioro Miedwie potrafiłem objechać w 2,5 godziny tak teraz zapinam pętelkę poniżej 2h.

-Zapisy nowej ustawy zrównujące mnie z palaczami nie byłyby dla mnie bolesne, gdybym np. miał zacząć płacić akcyzę od płynów. To spoko.
Ale wg. nowych przepisów akcyza ma obejmować płyny, baterie i drut; nie będę mógł np. kupić w internetach baterii do efajki; soczek o mocy rażenia zero jest wg ustawodawcy tak samo trujący jak np. 36 mg - i podlega zakazowi używania w miejscach publicznych oraz akcyzie; wiewiórki donoszą też o zakazie sprzedawania urządzeń które można rozmontować, co zakrawa na potężny absurd ...

Teoretycznie mogłoby mnie to walić - do najbliższego sklepu w Rzeszy mam rzut puszystym moherowym berecikiem, ale obowiązkowe przejażdżki do enerdowa jakoś mnie nie pociągają


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2016, 15:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Adikolos pisze:
Wkład jest częścią serii artykułów dotyczących transgranicznych.


Szanowny ktosiu, zapewne się pozajączkowało?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2016, 18:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
polar pisze:
MMM pisze:
AGAFIA pisze:
Gówno prawda IroB.
Z tym elektrykiem jest tak, jakbyś alkoholika leczył z nałogu; wódę na wino zamieniając.


Dokładnie!


Na pewno? A jak leczy się narkomanów? Nagietkiem i rumiankiem???

Chyba nie bardzo wiecie o co toczy się gra?
O substancje smoliste? To one, nie nikotyna, wykańczają płuca.
A gdzie jest ich więcej?
W zwykłej fajce, bo temperatura spalania tytoniu jest dużo wyższa niż temperatura podgrzewania liquidu do wciągnięcia chmury.

Po 30 latach palenia podbiegając do skmki 200 metrów dyszałem przez następne 10 stacji.
Po dwóch miesiącach elektronika dyszałem już tylko dwie stacje.
Wilgoć zawarta w chmurze dymu z elektronika mi osobiście ( to subiektywne odczucie ) "oczyszcza" płuca i gardło z gęstej wydzieliny zanej po prostu flegmą.

Znaczy że osiem stacji zamknieto :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2016, 21:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
W zgodzie z tutejszą etykietą proponuję sobie popatrzeć na ten sprawnie zrobiony dokument nieco propagandowy, narracja jest w języku barbarzyńskim, więc jeśli ktoś nie posiada takowej kompetencji (znajomość barbarzyńskiego) może serdecznie wypierdalać.

Polecam:

https://www.youtube.com/watch?v=va_MVxpboqg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2016, 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Fascynują cię stare głupoty Ala Gore'a? Morze już zatopiło Holandię?
Czy inna cholera?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2016, 22:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Al Gore dostał Oskara i zbił niezłą kasę, więc nie głupi, a cwany. Specjaliści klimatolodzy są zadeptywani przez grono głośnych "ekologów". Mają wpływy i ciągną niezłą kasę, i oto chodzi, oto chodzi.To że mieszają ludziom prostym w głowach gówno ich obchodzi.
Kasa misiu, kasa!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2016, 22:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Atrakcyjne głupoty jak widać, do tego stopnia, by przypominać jak objawienie, stare filmy w barbarzyńskim języku gdy na dodatek od lat, po polsku, istnieją w sieci.
Tytuł niezwykle trafny.

Ps. Nie uważam że Gore to głupek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2016, 7:14 
Panie Stary, Pański ogląd tego problemu jest infantylny, Pan jest idiotą, zawęża problem do sfery społecznej, w której to występują niejako „naturalnie” pasożytnicze tendencje cwaniactwa, a przyczyna jest poza sferą społecznych czynników, jest to, kolejny globalny rabunek ludzkości przez kapitał światowy, w którym biorą udział kapitalistyczne rządy na rzecz interesu kapitału światowego. Przy niezmiennej cenie wytwarzania energii za prąd, płaci Pan dzisiaj dwa do trzech razy więcej, niż dwie dekady temu, a to dlatego, że tak wiele kosztuje wielka troska kapitału światowego o ratowanie klimatu Ziemi i dla tej nowej rabunkowej ceny potrzebne jest kłamstwo o ociepleniu klimatu spowodowanego przemysłową emisją CO2, jako i wiele podobnych kłamstw w innych dziedzinach.

W XIX wieku i pierwszej połowie XX-go, okresie największego rozwoju intelektualnego, a i powszechnego szacunku dla intelektu, Pan zwracałby się do mnie – Szanowny Panie Barycki – a ja poklepując Pana łagodnie po główce mówiłbym do Pana – ucz się Jasiu, ucz. Dzisiaj, kapitał światowy przy użyciu wszystkich dostępnych mu narzędzi wykreował taką świadomość w pospólstwie, a właściwiej powiedzieć by było, że zlikwidował świadomość i teraz Pan absolutnie pewien swoich racji może mówić do mnie – ucz się Jasiu, ucz. Jednak, Panie Stary, nie ma na świecie niczego bardziej upartego od rzeczywistości i to ona dokona weryfikacji, w tym i rzeczywistości historycznej Stalina, a śmiecie wymiecie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2016, 7:46 
dodam tylko, że po wymieceniu śmiecie zostaną potraktowane wapnem, którego zapas Panie Barycki posiadamy w ilości wystarczającej.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group