forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 sie 2016, 10:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Paliłem od zawsze (średnia z ostatnich lat to 37/24), nie palę prawie 6 lat, w Baśkę będzie okrągła szósta rocznica. Rzuciłem po, tak tak, po rezonansie jakimśtam (ta rezonatorka była fajną laską i pytała czy wierzę w takie seanse; wyśmiałem ją oczywiście). Nie miałem żadnych dolegliwości związanych z odstawieniem papierochów. Żadnych :!: co może wydawać się dziwne. I nadal nie wierzę w seanse, chyba że jest to "Ostatni seans filmowy". Siostra mnie tam zaciągnęła (chwała jej za to). Ona była jeszcze 3 razy i jara w dalszym ciągu. Tera mam węch jak niedźwiedź, czuję smak potraw i czucie w ptaku jakby większe. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2016, 15:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
podkrakowskiemu daje lajka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2016, 15:50 
Torebkę lepiej Mu wymasuj.


Na górę
  
 
Post: 30 sie 2016, 15:51 
Cytuj:
Na pewno?


Tak.


Na górę
  
 
Post: 30 sie 2016, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
I tu znów widzimy przykład spolaryzowania* treści postu przez Agafię - dałem lajka nie dlatego że go chce ruchać, tylko prozaicznie się z nim zgadzam. Tak zwyczajnie po ludzku sie zgadzam. :D


*zaburzenia zdolności pojmowania od długotrwałego naświetlania głowizny łukiem elektrycznym :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2016, 16:02 
AGAFIA pisze:
Tak.


Nie. :)
Palenie to gówno. I to nie podlega dyskusji.
Mimo, że ograniczyłem się do 5-ciu fajek dziennie ( po kiego w ogóle palić? ) w pracy, w weekendy nie paliłem wcale, to mimo wszystko wolę elektronika, niż te pięć smrodu i smoły.


Na górę
  
 
Post: 30 sie 2016, 16:42 
Hornet pisze:
I tu znów widzimy przykład spolaryzowania* treści postu przez Agafię - dałem lajka nie dlatego że go chce ruchać, tylko prozaicznie się z nim zgadzam. Tak zwyczajnie po ludzku sie zgadzam. :D


*zaburzenia zdolności pojmowania od długotrwałego naświetlania głowizny łukiem elektrycznym :twisted:


ale z ciebie pierdolony hipokryta, jeżeli ty się z kimś zgadzasz to nie jest to już ruchanie, oral czy insze pierdolenie, taki cacy po prostu jesteś, ale jeżeli ktoś inny zgadza się z kimś, kogo chcesz ugryźć to pierdolisz o jakimś obciaganiu itp., jesteś żałosna kreatura na którą nawet naszczać mnię się nie chce, ale na pewno na cię nadepnę gnoju. Leć kurwo na skargę.


Na górę
  
 
Post: 30 sie 2016, 17:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Ladaco, przeczytaj kurwa jeszcze raz i jeszcze raz, mój post. Jeżeli nadal nie będziesz zdolny pojąć, to naucz sie go kurwa na pamięć i sobie powtarzaj.

Czy widzisz skurwysynu emotki, chuju jebany nieuku????? To jest przekąs, żart taki debilu jebany.
Nie rozmawiaj do mnie, póki nie zmądrzejesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2016, 17:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
kurwa, co za pustak, głupszy niż witaj i zegnaj razem wzięte.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2016, 17:25 
Hornet pisze:
Czy widzisz skurwysynu emotki, chuju jebany nieuku????? To jest przekąs, żart taki debilu jebany.
Nie rozmawiaj do mnie, póki nie zmądrzejesz.

nie czytam emotek, takie cuś to ładują debile dla sobie podobnych, dobre dla małolat, acha, nie próbuj wymuszać zrozumienia dla swoich wypocin jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć postów innych, powtarzam jeszcze raz, jesteś nieudolnym manipulatorem chcącym za wszelką cenę uchodzić za forumowego celebrytę i przyznaję, że gupi jesteś jak tefałenofskie gwiazdy, reasumując, spierdalaj.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group