forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lip 2016, 11:57 
Na pewno nie mniej, jak to, co zajął komornik, ale za to jaka satysfakcja, wszak żyjemy w państwie prawa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 lip 2016, 12:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
splr pisze:

Jak raz się ciut wnerwiłem. Napisałem bumagę do Warty, ale myślę sobie, co ja Kowalski mogę? Więc z tą bumagą podszedłem do jednej takiej poważniejszej kancelarii, niech oni to poprą swoim autorytetem w postaci ich listownika.

Tadaaaa! Patrzę dziś na konto a tu elegancko cała kwota zajęcia (wraz z kosztami komornika) wjechała na konto.
Niemniej wciąż obawiam się, że gdybym podpisał się pod bumagą sam, dostałbym co najwyżej list miłosny pt. "Bujaj się Jezuniu moja perełko".

Ale da się!


Podziękuj Zbyszkowi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2016, 12:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
psińcu pisze:
Ile wyniósł kosz podpisu chuja z kancelarii?


Tylko se nie chuja. To macanas. Po kieszeni...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2016, 20:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
To był taki pazankomsia papuga. Więc 0 zł. Nawet sam wysłał, możnaby rzec że jestem piątaka do przodu na znaczkach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2016, 11:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
agronom pisze:
A to prawo się rozwija, ino tak, żeby nie osiągnęło ideału, absolutu, bo inaczy najlepszo cywilizacja ever, czyli europejska, straci rację bytu, sens i cel (tako rzecze wszak marksista).


Tu, panie Agronom, przytoczyłeś esencję demokracji - niedoskonałość. Ale to już niedługo, Dobra Zmiana wszystko nam poprawi tak, że będziemy mogli jedynie powiedzieć: Kak żywiom? Dyszim! Będzie, kurwa doskonale.
Ot, np. pan sobie włącz to:
https://www.youtube.com/watch?v=kkiMU6epe5w

i zamień tam Pan słowo "piosenka" na "penalizacja" i masz Pan Ziobryzm wyjaśniony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2016, 20:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Dobra zmiana, kurwa jego w dupę zapierdolona mać. Kretyn w randze ministra wraz z rządem zaplutej reakcji wylewają dziecko z kąpielą, na koniec dobijając jeszcze wanienką.

O co ten wkurw?
Proszę:
https://starychemik.wordpress.com/2016/ ... a-pinkasa/

No i chuj, ministry wrócą mnie na słuszną drogę palenia papierosków, bo nagle razem z całą rzeszą e-palaczy stałem się owatelem gorszego sortu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2016, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A o co ten problem? Chcecie palić to płaćcie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2016, 20:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Palacze powinni płacić podwójną składkę zdrowotną i dobrowolnie dać się spędzić w obozach- izolatkach od reszty normalnego społeczeństwa.
Każdy palacz to idiota.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2016, 20:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
He he he. Zapomniałem prawie, że tu konserwatywne forum przecież jest...
Do tego wszyscy użytkownicy dali się przekonać Big Tobacco, że efajki to zło wcielone i, tu cytat z Naszego Dziennika: "Narzędzie narkomanów i użytkowników dopalaczy"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2016, 20:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
splr pisze:
He he he. Zapomniałem prawie, że tu konserwatywne forum przecież jest...
Do tego wszyscy użytkownicy dali się przekonać Big Tobacco, że efajki to zło wcielone i, tu cytat z Naszego Dziennika: "Narzędzie narkomanów i użytkowników dopalaczy"


Nie he he, i nie konserwatywne, tylko nie miał mnie kto od nałogu odciągnąć trzydzieści lat temu i wypaliłem sobie papierosami dziurę w brzuchu.
Palący e-papierosa wygląda jakby ssał dymiącego cyca swojej spalonej mamusi- ohyda i smród z pyska.
Umrzesz dusząc się i kaszląc na raka krtani/oka/chuja/brzucha* :lol:

*niepotrzebne skreślić


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group