forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lip 2016, 12:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót

Cytuj:
Limanowski proboszcz, ks. Wiesław Piotrowski wystosował do limanowskich radnych pismo, w którym powołuje się na oficjalne dane NFZ. Wynika z nich, że w powiatowym szpitalu im. Miłosierdzia Bożego przeprowadza się aborcje. Domagał się wyjaśnień. Podobna „kontrola” proboszcza miała miejsce np. w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie.

Jeśli jest się wierzącym katolikiem, to musi się stosować do nauk kościoła katolickiego. Dla mnie to jest oczywiste. Kto jak nie proboszcz ma pilnować tych zasad w parafii. Szpitale nie są wyłączone z życia parafialnego, zwłaszcza te noszące religijne nazwy – mówi posłanka PiS Gabriela Masłowska z sejmowej komisji zdrowia.

No i co takim zrobisz?
Co z mniejszościami religijnymi,nie uznającymi katolicyzmu?
Aha,na Madgaskar...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2016, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
O. Ludwik Wiśniewski: do podziału Polaków przyczynili się duchowni
"Naród został tragicznie podzielony. Między Polakami wyrosły mury. [...] Do budowy tych murów wszyscyśmy dokładali cegiełki - tu nie ma niewinnych. Dla mnie osobiście najsmutniejsze jest jednak to, że do podziału Polaków ręce przyłożyliśmy także my, duchowni" - pisze na łamach "Tygodnika Powszechnego" ojciec Ludwik Wiśniewski.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/o-ludwik ... wni/wlb98t
+++++++++++++++++
Święte słowa panie Ludwiku... święte słowa!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2016, 22:36 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
jezeli jeden funkcjonariusz kosciola katolickiego wypowiada zdanie odrebne od stylu prezentowanego przez ogol nie nalezy przedwczesnie sie cieszyc co czesto ma miejsce w przypadku jego przeciwnikow (casus obecnego papieza), standardy moralne tej organizacji sa juz tak niskie ze kazdy przejaw sumienia jest brany przez wielu za objawienie ale to troche tak jakby dziekowac duchownemu za to ze nie jest pedofilem; tutaj tylko jednego, zgola nic nie znaczacego w hierarchii krk typa ktory z racji mnichowania ma pewnie mnostwo czasu na myslenie naszla gorzka refleksja, na tyle gorzka ze postanowil sie nia podzielic ze spoleczenstwem (podzielic hehe), ale nie bedzie zadnej rewolucji ani znaku lepszych czasow, po prostu maly zuczek spuscil sobie z garnka troche zolci bo juz uszami cieklo

cudem jest nie tyle wyjscie przed szereg lecz bardziej fakt ze klerykalny szmatlawiec udostepnil mu swoje lamy, choc jak dla mnie to poniekad nedzna proba wywarcia wrazenia ze brukowiec nie stoi po zadnej ze stron, przedstawienia siebie jako glosu rozsadku, patrzcie kot zaczal nagle wpierdalac marchewke; problem w tym ze oni wszyscy i tak sie myla, Polska ma sie swietnie i tylko pozornie jest podzielona, tak naprawde mieszka tylko u nas troche wiecej debilow niz gdzie indziej ale to nasi debile :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sie 2016, 11:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót

Polską rządzi Kościół katolicki i jego polityczne ramię - PiS. W telewizji informacyjnej - TVP Info - transmitowana była msza z okazji święta Jarosława Kaczyńskiego i PiS - miesięcznicy smoleńskiej. Ajatollahem w kraju jest o. Tadeusz Rydzyk, a głównym mułłą - Jarosław Kaczyński. Taką mamy pokraczną teokrację.
Mówił o tym Krzysztof Pieczyński w programie "Tak jest" Andrzeja Morozowskiego w TVN24.pl.

Pod koniec programu Krzysztof Pieczyński mówi o tym,jakim krajem jest Polska.
Zelnik mu zaprzecza.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sie 2016, 15:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
zritah pisze:

Polską rządzi Kościół katolicki i jego polityczne ramię - PiS. W telewizji informacyjnej - TVP Info - transmitowana była msza z okazji święta Jarosława Kaczyńskiego i PiS - miesięcznicy smoleńskiej. Ajatollahem w kraju jest o. Tadeusz Rydzyk, a głównym mułłą - Jarosław Kaczyński. Taką mamy pokraczną teokrację.
Mówił o tym Krzysztof Pieczyński w programie "Tak jest" Andrzeja Morozowskiego w TVN24.pl.

Pod koniec programu Krzysztof Pieczyński mówi o tym,jakim krajem jest Polska.
Zelnik mu zaprzecza.



Ze wszystkim się zgadzam, ale niepotrzebne i nie na miejscu są tu islamskie odniesienia. Wystarcza katolskie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sie 2016, 17:03 
zritah pisze:
Mówił o tym Krzysztof Pieczyński w programie "Tak jest" Andrzeja Morozowskiego w TVN24.pl.


A tu mówił tak: https://www.youtube.com/watch?v=cEj7xIqqn3Y

I słusznie mówi o zbrodni kościoła odsuwającej ludzkość od kielicha, jeno jej okruchy postnego chleba rzucając, w kielichu, wszak, cała jest tajemnica bytu. Ja o tym wiem, panem moim jest kielich i tajemnic przede mną nie ma świat cały. Kiedy przechylam kielich, łączę się ze swoim wyższym ja, iskrą bożą i od razu wiem, co wiedział Chrystus. A jak przechylę więcej kielichów, to mam takie głębokie wewnętrzne przekonanie, że sam jestem Chrystusem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 14 sie 2016, 17:11 
wczoraj obglondłem se fajny film, Viva Maria, nie dość, że fajowy to jeszcze kler został przedstawiony w nim jak cza, aż dziw mnie bierze, że cęzura to przeoczyła....., albo może nie?


Na górę
  
 
Post: 14 sie 2016, 17:14 
barycki pisze:
... A jak przechylę więcej kielichów, to mam takie głębokie wewnętrzne przekonanie, że sam jestem Chrystusem.

Adam Barycki


qrwa, Barycki, mam idętycznie, ale musi być jeszcze kadzidło....


Na górę
  
 
Post: 14 sie 2016, 17:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
ladaco pisze:
wczoraj obglondłem se fajny film, Viva Maria, nie dość, że fajowy to jeszcze kler został przedstawiony w nim jak cza, aż dziw mnie bierze, że cęzura to przeoczyła....., albo może nie?

Zważywszy na wiek filmu uznali go zapewne za niegroźny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2016, 10:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Chciałem zauważyć że film był w reżimowej TV na którą nie odprowadzacie abonamentu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group