forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lut 2016, 18:19 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:35
Posty: 213
https://www.youtube.com/watch?v=dyIkhN2K4hc

Mowa jest o ułamku forsy jaka zniknela w tej czarnej dziurze.
W 1998 roku przekazal wojewoda slaski diecezji gliwickiej ruiny znacznej wartosci,jak to bywa jeden zlodziej daje drugiemu a na te "uroczystosc" zaprosili sobie potomka wlasciciela tego obiektu.Chlop ma blekitna krew ale serce jak dzwon bo nie zeszedl na zawal.

Tymczasem w tej samej miejscowosci jest most na bardzo ruchliwej drodze powiatowej nadzarty juz bardzo,wprowadzili ruch wahadlowy ale jesli tem most kleknie to pogrzeby trzeba bedzie robic z 30 kilometrowym objazdem.
Inna rzecz,byl tam onegdaj kopleks wypoczynkowo sportowy.Przepieknie czas tam sie spedzalo.....
Zamiast jednej ruiny jest inna.
A ludziki pelni wiary popadli w takie niewolnictwo jakiego za starej Polski by nie uswiadczyl.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lut 2016, 9:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Wpadają w moje heretycko-ateistyczne uszęta komunikaty nadawane w radyju co_Maryja gdzie słyszę głos papieża Franciszka który zaprasza na Zjazd Młodzieży "in Cracovia".
Przecież to jest jakaś paranoja. Chyba mu się coś popierdoliło! Czyżby on był "władzą" miasta?
Może sobie zapraszać ale do Watykanu.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2016, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Nauczycielka nie może być wychowawczynią, bo nie chodzi do kościoła? Sprawę zbada prokurator ...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ciola.html
++++++++++++++++++
Do mgr (z bożej łaski) Renaty JUNG
Dyrektorki Świeckiej Szkoły Podstawowej Bezwyznaniowej Samorządowej w Niemczynie

Przypuszczam, że ma Pani poważne kłopoty z dynamiką zmian eklezjalnie-ultrastrukturalnych w naczyniach kapilarnych okolicy przednio-czołowej przy podstawie mózgu (warunkowane istnieniem mózgu potwierdzonego w oparciu o Tomografię...) towarzyszących ogniskowym uszkodzeniom szarej substancji w wyniku usakralnionej fotochemicznie indukowanej agregacji płytek krwi oraz czasowego ucisku na powierzchni podkorowej.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładam, że ma Wielebna i nawiedzona potężne zmiany w komórkach śródbłonka, pericytach i astrocytach ściśle związane ze zmianami w błonie podstawnej i macierzy zewnątrzkomkórkowej zarówno w okolicy barierowej jak i bezbarierowej szarej substancji podczaszkowej i okolicy krzyża ogólnie znanej z tego, że nic tak do Boga nie zbliża jak rzeczone okolice krzyża.
To jest naprawdę przykre, tym bardziej, że jako dar boży niestety nieuleczalne a mając na względzie iż per espera ad astra - cel ten uświęcają każde, w tym jej wielebności środki dane przez Boga ku doświadczeniu ciernistej drogi zbawienia.
Jest mi naprawdę przykro z tego powodu, ale niech się jej Wielebność nie załamuje i nie szuka u nauczycieli okazji do odreagowania tej przypadłości.
Noś zatem o świętobliwa dalej ten krzyż, który ci Stwórca wrzucił na plecy w łaskawości swojej i miłości niewyobrażalnej, a być może zostaniesz zbawiona.
Podążaj więc dalej Wasza Dyrektorska Mość swoją drogą i niech Cię to usakralnione szamaństwo na manowce zbawienia skutecznie dalej prowadzi drogą umartwienia.
Amen
szkola-niemczyn@wp.pl;

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2016, 22:25 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kurcze!
Ostatnio Ci odpuściłem ale dziś winnaś mi piwo........ :lol:

Nie mniej potwierdzam;
Przyszli. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2016, 11:31 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:35
Posty: 213
Kaczyński ma dodatkowe 140 mln zeciszy a przyjdą one jako reszta z OFE.
łubu dubu łubu dubu
łubu dubu łubu dubu
łubu dubu łubu dubu
łubu dubu łubu dubu
kurwy i złodzieje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2016, 15:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót

Cytuj:
Napiętnowałem w felietonie czyny doktora Bogdana Chazana. Kilka dni temu sąd skazał mnie za to na 3 miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata oraz nakazał zapłacenie 5000 zł na rzecz fundacji, która dąży do zaostrzenia prawa antyaborcyjnego. Taki wyrok to nie tylko próba założenia mi knebla, ale i gwałcenie mojego sumienia.
Odtąd ilekroć będę coś pisał, będę narażony na odwieszenie wyroku i odbycie kary więzienia.

Piotr Ikonowicz.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2016, 15:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Tego gościa lubię, dlatego mam pytanie: czy powinowaci (rodzice, dzieci, rodzeństwo) mogą odsiedzieć w zastępstwie?
Bo jakby co, to może ta poczwara siostra Piotra I. poszłaby pierdzieć?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2016, 16:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
stanax pisze:
Tego gościa lubię, dlatego mam pytanie: czy powinowaci (rodzice, dzieci, rodzeństwo) mogą odsiedzieć w zastępstwie?
Bo jakby co, to może ta poczwara siostra Piotra I. poszłaby pierdzieć?


Oboje się nienawidzą,nie utrzymują ze sobą kontaktów.
Nie ma szans,aby poczwara poszła za niego pierdzieć.

Prędzej żona Piotra poszła by za niego siedzieć.
Jest bardzo miłą osobą i w dodatku podziela poglądy męża.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2016, 16:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
halapic pisze:
Oboje się nienawidzą,nie utrzymują ze sobą kontaktów.
Nie ma szans,aby poczwara poszła za niego pierdzieć.
To tym bardziej powinno się zamknąć tę kutwę!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2016, 19:41 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Jak się nażre Ulgixu to może zapierdzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group