forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 cze 2016, 13:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Jak zwykle kizior zapodał długaśne ględzenie o niczym. Więc krótko i treściwie w odpowiedzi,
bo moja ksywka się w tekście pojawiła:

Się stary kiziorze napij, bo najwyraźniej śródnocny kac ci nie służy, nazistowski antysemito.
Se przypij do obrazka Goebbelsa, który trzymasz pod łóżkiem, jak nastolatek magazyny dla dorosłuch.
Europejczyk tęczowy. Fuj!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2016, 4:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
barycki pisze:
szary pisze:
obrazka Goebbelsa, który trzymasz pod łóżkiem


A Pan, Panie Szary, kogo trzyma pod łóżkiem, żydowskiego policjanta z Getta Warszawskiego, żydowskiego szmalcownika na usługach gestapo, czy samego żydowskiego sekretarza Schindlera zbierającego złoto od Żydów za wpisanie na Listę Schindlera, syjonistyczna świnio faszystowska?

Adam Barycki

Żydów trzymać po łóżkiem, barycki? Bójcie się boga, barycki. Toż to nie koszerne jest.
Ja pod łóżkiem waszą, barycki, córcię trzymam i raz dziennie, coby za dobrze jej nie było,
dopuszczam pod łóżko obrzezanego capa, nazistowska europejska kurwo!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 26 cze 2016, 9:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Obrazek

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 26 cze 2016, 11:54 
Odpowiedź Pana Szarego na ten post została przez skundlonych faszystów przeniesiona do Oślej ławki, to i ja przeniosłem swój.

szary pisze:
obrazka Goebbelsa, który trzymasz pod łóżkiem


A Pan, Panie Szary, kogo trzyma pod łóżkiem, żydowskiego policjanta z Getta Warszawskiego, żydowskiego szmalcownika na usługach gestapo, czy samego żydowskiego sekretarza Schindlera zbierającego złoto od Żydów za wpisanie na Listę Schindlera, syjonistyczna świnio faszystowska?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2016, 12:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Mundek, liżesz starej halapic i staremu pijakowi obciągasz, że kasujesz moje wpisy?
Ponownie zamieszczam:
szary pisze:
Jak zwykle kizior zapodał długaśne ględzenie o niczym. Więc krótko i treściwie w odpowiedzi,
bo moja ksywka się w tekście pojawiła:

Się stary kiziorze napij, bo najwyraźniej śródnocny kac ci nie służy, nazistowski antysemito.
Se przypij do obrazka Goebbelsa, który trzymasz pod łóżkiem, jak nastolatek magazyny dla dorosłuch.
Europejczyk tęczowy. Fuj!


Ostatnio zmieniony 26 cze 2016, 12:43 przez szary, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2016, 12:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Mundek, liżesz starej halapic i zbokowi baryckiemu obciągasz, że kasujesz moje wpisy?

Czuły barycki, w dupę rżnięty humanistyczny ciulu, nie masz odwagi odpowiedzieć publicznie i chowasz się pod
cuchnącym kocem forumowej cenzury.

Więc ponownie zamieszczam skasowany post:
Cytuj:
barycki pisze:
szary pisze:
obrazka Goebbelsa, który trzymasz pod łóżkiem

A Pan, Panie Szary, kogo trzyma pod łóżkiem, żydowskiego policjanta z Getta Warszawskiego, żydowskiego szmalcownika
na usługach gestapo, czy samego żydowskiego sekretarza Schindlera zbierającego złoto od Żydów za wpisanie na Listę
Schindlera, syjonistyczna świnio faszystowska?

Adam Barycki

Żydów trzymać po łóżkiem, barycki? Bójcie się boga, barycki. Toż to nie koszerne jest.
Ja pod łóżkiem waszą, barycki, córcię trzymam i raz dziennie, coby za dobrze jej nie było,
dopuszczam pod łóżko obrzezanego capa, nazistowska europejska kurwo!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2016, 12:56 
Jebaj się żydowski skansenie syjonistyczny, pobrylować sobie możesz karle mosadowski na takim postoju taksówek, jak to forum, ale do zielonego stolika już nie siądziecie, co najwyżej pozwoli wam się opróżniać popielniczki po cygarach, a i to, tylko na razie. Was już nie ma, pustaku i już nie będzie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2016, 13:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
barycki pisze:
Jebaj się żydowski skansenie syjonistyczny, pobrylować sobie możesz karle mosadowski na takim
postoju taksówek, jak to forum, ale do zielonego stolika już nie siądziecie, co najwyżej pozwoli wam się opróżniać
popielniczki po cygarach, a i to, tylko na razie. Was już nie ma, pustaku i już nie będzie.

Adam Barycki

Pierdol się banderowskie ścierwo, jestem i zawsze będę. Nie tylko takie ukraińskie gówno mi koniec wieszczyły.
A nadal jestem. Wołyń pomścimy i doły z wapnem się zapełnią.
Prosisz się o różowe wdzianko.
Jeżeli nadal będziesz obrażał innych użytkowników czy tez zamieszczał treści wypełniające znamiona art 256 par1 - wpisy będą lądowały na śmietnisku lub będą najzwyczajniej w świecie wywalane w kosmos.

Cytuj:
Ustawodawca w art. 256 § 1 kodeksu karnego kryminalizuje dwa rodzaje zachowań: 1) publiczne propagowanie faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa lub 2) publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2016, 13:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Barycki banderowskim ścierwem! Od dawna to wiedziałem :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2016, 15:16 
stanax pisze:
Barycki banderowskim ścierwem! Od dawna to wiedziałem :lol:

A ja sie jakos nie domyslilam :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group