forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 8:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 kwie 2015, 11:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
W dniu dzisiejszym odebrałem nowy DO , do wyrobienia go byłem zmuszony ponieważ "stary" utracił ważność. Nie chcę tu wspominać o tym, że w dniu 2 marca (1-go było to nie możliwe bo nowy system informatyczny dot. wprowadzania danych osobowych potrzebnych do wyrobienia DO po prostu nie działał), pani administratorka (urzendniczka UM) wprowadzała moje dane do sytemu przez 45 minut robiąc przy tym "kocie miny" (dziwne) bo coś tam nie chciało "wejść", coś się nie chciało wydrukować, a jeżeli już to bez polskich znaków czyli; Ó,Ł,Ą,Ę, Ć,Ś itd. Ale wracając do dziś - pan urzędas wydający mi mój nowiutki DO pocieszył mnie, że jeszcze nie raz do nich wrócę w ciągu tych 10 lat bo na tyle go wydają, na moje zdziwienie dla czego, jakie są tego przyczyny - pan wyjaśnił konfidencjonalnym tonem - a jeżeli np. bank, lub notariusz zażąda od pana aktualnego adresu zamieszkania/zameldowania a pański nowiutki DO tego nie posiada to co pan zrobi - musi pan przyjść do NAS po " Z A Ś W I A D C Z E N I E " o aktualnym miejscu zamieszkanie/zameldowania, i tu najlepsze - niespodzianka - wydanie takiego dokumenciku każdorazowo P Ł A T N E 17 zeta. To prezent od rzadu pana TUSKA i pani Kopacz - nie muszę zaznaczać, że trafił mnie szlag, i poleciały qrfy i chuje. Ale było wyjście z sytuacji - pan urzendas z rozbrajającą miną oświadczył, że on i jego znajomi zrobili polskich włatcóf w chuja prostą metodą - (trzeba było tylko wiedzieć o takiej możliwości, a wtejemniczeni, - czyli SWOI wiedzieli - trzeba było tylko wystapić o wydanie nowego DO do końca m-ca lutego 2015 i dostało się nowiutki DO (starego wzoru z miejscem zameldowania) ważny do końca lutego 2025 r. Mały myk a cieszy.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 11:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Cytuj:
Mały myk a cieszy.

Tyle radości, a Tobie żal będzie te głupie 17 złotych :shock: ...?!! Wstydż się, bo mnie wsdyd za Ciebie...! :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 13:24 
Na żądanie urzędnika o aktualny adres zameldowania i jego potwierdzenie, należy wybuchać perlistym śmiechem i kazać urzędasowi spierdalać albo bić chuja nowym dowodem po łbie dotąd, aż sam wydedukuje nasz adres. :D
No co za tępe skurwysyny, że ręce i nogi odpadajo.


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2015, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
hornet pisze:
Na żądanie urzędnika o aktualny adres zameldowania i jego potwierdzenie, należy wybuchać perlistym śmiechem i kazać urzędasowi spierdalać albo bić chuja nowym dowodem po łbie dotąd, aż sam wydedukuje nasz adres. :D
No co za tępe skurwysyny, że ręce i nogi odpadajo.

Komornik nie trafi do Ciebie z mandatami drogowymi... :!: :lol: :lol: :lol:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 15:47 
Jak chcą potwierdzenia adresu to bierzesz ostatni rachunek za światło i po krzyku.


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2015, 16:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
A skąd ma mieć rachunek , jak mu 3-lata temu licznik zabrali - i tera od sąsiada kradnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 16:15 
morze być za gaz?;)


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2015, 16:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Ja mam z butli , to jedynie rachunek z stacji paliw BP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2015, 17:14 
A ja palę pod kuchnią kradzionym chrustem i gumofilcami. To może być?


Na górę
  
 
Post: 13 cze 2016, 18:06 
A w takiej WB nikt nie ma adresu w dowodzie i wszyscy se listy wysyłajom. Nawet, przepraszam, urzendy!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group