forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 cze 2016, 18:34 
[/quote]
Panie Kizior, nie mam zamiaru się tłumaczyć z tempa czy sekcji, bo nie mam informacji na ten temat. Fakt jest faktem. Pogrzeb się odbył i kropka. I nie jest prawdą, że czeka się na pogrzeb kilkanaście dni. Jak widać, można to załatwić z dnia na dzień. I nie jest to jakieś novum. Moja sąsiadka zmarła w zeszłym roku w czwartek, a pogrzeb był w piątek. Codziennie ginie w wypadkach komunikacyjnych kilkanaście (kilkadziesiąt) osób i jakoś nikt o tym nie pisze. Na stronach PSP nie ma wzmianki o wypadku, bo to był wypadek poza służbą. Jak Pan jest taki dociekliwy to przyślę Panu skan klepsydry. Będzie mógł się Pan zapoznać i przeanalizować, a potem stwierdzić, że sfałszowana. Robienie cyrków z czyjejś śmierci nie jest najlepszą rozrywką. Chyba że dla takich obsranych na pysku.
Dla mnie temat jest zakończony. A Pan, jako były mundurowy, powinien uszanować śmierć nawet Strażaka.[/quote]

Poproszę o ten skan klepsydry.


Na górę
  
 
Post: 09 cze 2016, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a ja se wzroszylem ramionkami i mysle ze skoro cura ma tako wene do wymyslania tragedii.....to i co? a do kin to nie chodzicie ? a tu macie za darmo.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
córkagrabarza pisze:
Panie Kizior, nie mam zamiaru się tłumaczyć z tempa czy sekcji, bo nie mam informacji na ten temat. Fakt jest faktem. Pogrzeb się odbył i kropka. I nie jest prawdą, że czeka się na pogrzeb kilkanaście dni. Jak widać, można to załatwić z dnia na dzień. I nie jest to jakieś novum. Moja sąsiadka zmarła w zeszłym roku w czwartek, a pogrzeb był w piątek. Codziennie ginie w wypadkach komunikacyjnych kilkanaście (kilkadziesiąt) osób i jakoś nikt o tym nie pisze. Na stronach PSP nie ma wzmianki o wypadku, bo to był wypadek poza służbą. Jak Pan jest taki dociekliwy to przyślę Panu skan klepsydry. Będzie mógł się Pan zapoznać i przeanalizować, a potem stwierdzić, że sfałszowana. Robienie cyrków z czyjejś śmierci nie jest najlepszą rozrywką. Chyba że dla takich obsranych na pysku.
Dla mnie temat jest zakończony. A Pan, jako były mundurowy, powinien uszanować śmierć nawet Strażaka.


evaj23 pisze:
Poproszę o ten skan klepsydry.


Pani nie jest Panem Kiziorem to raz, a po drugie, to ... brak słów...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 20:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
Ma Pani rację. Jestem zaskoczona, że Evaj raptem się objawiła w temacie. A słów brakuje, bo mi by do głowy ne wpadło tak się upadlać... Żerować na czyjejś śmierci... no brak słów... :(

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 09 cze 2016, 20:52 przez córkagrabarza, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 20:48 
córkagrabarza pisze:
Ma Pani rację. Jestem zaskoczona, że Evaj raptem się objawiła w temacie. A słów brakuje, bo mi by do głowy ne wpadło tak się upadlać...




Brak jakiejkolwiek informacji na przedstawione wydarzenia jest też informacją... Pytam po raz kolejny, w jakim celu ten cyrk?


Na górę
  
 
Post: 09 cze 2016, 20:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Debil się zapętlił, ot co.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 20:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
kiedy sie nauczycie zeby wiekszosc w tym samych siebie brac z jednym okiem zamknietym. ( nie bylem pewny jak sie pisze z przymrozeniem) zawsze sie moze znalezc jakis chuj co sie do ortografi przypierdoli...albo nawet i pizda.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 21:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ale o czym do mnie rozmawiasz? Nikt się to nie przypierdalał do ortografii, lecz do przedstawionych pseudofaktów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2016, 21:23 
IroB pisze:
kiedy sie nauczycie zeby wiekszosc w tym samych siebie brac z jednym okiem zamknietym. ( nie bylem pewny jak sie pisze z przymrozeniem) zawsze sie moze znalezc jakis chuj co sie do ortografi przypierdoli...albo nawet i pizda.


Widzisz IroB, pewnie bym przymknęła oko, ale wkurwiłam się Mundkiem. Wziął i spierdolił.
Na dodatek "panienka" wyskoczyła jak Filip z konopi i podpierdoliła/ł shoł Mundka. Jeszcze bezczelnie pierdoli, że od tatusia wie jaki to był "BARET" tak zasraniec napisał, później edit poleciało.


Na górę
  
 
Post: 09 cze 2016, 21:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ksionc pisze:
Ale o czym do mnie rozmawiasz? Nikt się to nie przypierdalał do ortografii, lecz do przedstawionych pseudofaktów.



ten jak zwykle nixs vestehen....oj katabas tobie to trza czy razy powatarzac! trzy?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group