forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 cze 2016, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
córkagrabarza pisze:
[ Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym należy się minimum 3 lata. Ale wynajmiemy papugę, coby mu zafundował przynajmniej 5 a może i więcej. A że przy każdym ZK jest JRG to dopilnujemy, żeby miał dobrze.



:shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 14:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
Brak uczuć?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Zoba ostatnie zdanie cytatu. Toż to są pogróżki, a na dodatek rzucasz złe światło na JRG.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 15:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
A że przy każdym ZK jest JRG to dopilnujemy, żeby miał dobrze.
Groźba. Adwokat kibola z palcem w dupie załatwi mu kare w zawieszeniu, gdy tylko znajdzie twoje posty.

Cytuj:
nie kibola - ty nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz.
Wyjaśniłbym ci pustaku co znaczy słowo [synonim], ale mi się nie chce.

Cytuj:
I nie wpierdalaj się nieproszony, bo lewatywa cię czeka.
Kolejna groźba.


Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 15:39 
Ja też się wzruszyłem. Ile miłości do bliźniego jest na tym forum. :lol: :lol:
Jeżeli dres to cyniczny kark - wpierdolić i nie patrzeć na wyroki sądowe w tym marionetkowym państwie, gdzie mafia urzędniczo-sądownicza robi sobie jaja ze sprawiedliwości i prawa.
Prawo w tym kraju nie chroni obywateli. A skoro tu tacy sami "prawnicy", to po kiego spierdalali z Polski? Klimat nie odpowiadał? :lol:
Jednak może kark popełnił jedyny błąd i wyrazi autentyczna skruchę, wtedy no cóż...każdy z nas może mieć słabszy dzień i wsiąść w auto. Auto też może być po niemieckim lekarzu który płakał jak sprzedawał. Pech.

Miałem kiedyś kontakt z autentycznym psycholem. Kolo był sławny od młodości kiedy to ganiał z nożem obcych na swojej dzielni. Potem został gangsterem gdyńskim. Małym gangsterem. W swoim barwnym życiu psychola miał niewielki incydent. Biedny malarz szpachlarz wykonujacy usługę psycholowi upomniał się o wypłatę. Obito go wojskową latarką tak, że połamano mu ręce. A gdy robol leżał i charczał, psychol wyciagnął nóż i zadał trzy ciosy pod żebra. Po czym odszedł. 3 miesiące sankcji i umorzenie sprawy. Poszkodowany wycofał oskarżenie pod presją kolegów z miasta.
Psychol się postarzał i zrobił prawo jazdy na TiR-y. Legalnie jeździ po świecie wielką kilkunastotonową ciężarówką. Do Norwegii też.
Ciekawe co by było gdyby...

I jak widzisz Grabarka zrobili z Ciebie psychola, kompletnie nie znając drugiej strony medalu. Żenada.
Powodzenia w dochodzeniu sprawiedliwości i szacun za chęć prawnego rozwiązania problemu.


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2016, 16:25 
córkagrabarza pisze:
older pisze:
cICHO: cURKA JES nEMEZIS STRARZY pOŻARNEJ WE wARSZAFCE!
Sorry za kapsa z lokiem.
Ona sie zemsci zemstom szypkom i skutecznom.
Razem s koleszkami. Oni fszyscy weznom sikafki w renke i bedom napierdalać po fsiech spotkanych. A i tak nie wiedzą, kto zajebał ich kolegę. To dziecinada jest: się naoglądała brudnego Harry`ego i Bronsona w filmach.
Niech idzie sama i ich picką wystraszy: bo wieta - strażaków bije Szeląg, co się pizdy przeląkł...

Panie Older, spodziewałam się o Panu nieco więcej. Wiemy, kto zabił naszego kolegę, łącznie z peselem i adresem zamieszkania. Nikt nie będzie robił żadnych samosądów, to nie Meksyk. Dresiarz prawnie odpowie za to, co zrobił. My tylko dopilnujemy, aby tak się stało. Dojechało?


Ta, dojechało, nie jestem tępym kretynem po lobotomii.
Pytam:
JAK???
Do Płaszczaka pójdzieta jak coś nie teges będzie?
Jak Piotrek pisał na zimno smakuje lepiej.
Nie pisac, nie pierdolić, szat nie rwać, robić...
Moją córkę kiedyś pobił człowiek. Mocno. Bylismy w szpitalu, na policji. A tam powiedział taki jeden z gwiazdkami: pan , duzy chłop i nic? Spytałem, dacie mi na pismie, ze ja duzy chłop i mogę?
Nie.
I już.
Ostatnio w 96 roku zięć in spe był widziany na ortopedii w A.M. w Łodzi.
Potem wyjechał, bodaj do Irka, do Niemiec.
Do Łodzi napewno nie wróci.
Żyje.


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2016, 16:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
córkagrabarza pisze:
my nie jesteśmy bandytami, tylko Strażakami.

Ty tak na serio mitomanko? :mrgreen: :shock:
Kim ty już na tym forum nie byłaś. Ojojoj... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 17:49 
córkagrabarza pisze:
Rodzina już objęta pomocą. JRG zrobiło zrzutkę i z tego co wiem Komenda też dała Rodzinie jakąś kasę. Pogrzeb zorganizowany. Stypa też. Żona i dzieciaki pod opieką naszego psychologa. Są starania o rentę. Ale to już poza mną. Jak nie dostanie Żona renty to zwyczajowo będziemy się co miesiąc składać. Taki zwyczaj.

W sprawie śmierci na drodze prowadzone jest postępowanie
przygotowawcze, trwa nawet do kilku miechów. Jeśli sprawca faktycznie był pod wpływem środków odurzających, rodzina, również ma prawo dochodzenia odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych.
To normalne, że jak kto w pracy zginie, reszta stara się rodzinie zmarłego pomóc. Czy to kierowca, czy strażak, czy policjant. Aczkolwiek jesli sprawca wypadku, faktycznie ponosi winę za ów wypadek, w efekcie za śmierć, to można od tego sprawcy żądać renty dla małżonki, dzieci, a nawet chyba rodziców zmarłego. Tego już nie pamiętam w sensie regulacji , ale podobne tłuką mi się po głowie.
Jest mi bardzo przykro, z powodu śmierci osoby Tobie bliskiej, poważnie.. I choć do końca nie rozumiem, dlaczego na forum pełnym psychopatów o tym piszesz, to serdecznie współczuję. Rad tu znajdziesz setki, dobrych, złych, spotkasz się tu z kompletnym brakiem empatii, a jełop bronto przy okazji nazwie Cię raz kolejny, zresztą, mitomanką. Bo nadarzyła się okazja by komuś dojebać, więc kupą. O ile faktycznie jesteś strażakiem, o ile rzeczywiście zmarł Twój kolega, rozumiem emocje które dzisiaj Tobą targają..Ale jeśli ściemę walisz, to będzie mi przykro.


Ostatnio zmieniony 09 cze 2016, 9:23 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 08 cze 2016, 22:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Jeśli nie jest się zbyt lubianym, a są tacy co czyhają na każde słowo aby dojebać, należy baaardzo uważać co i jak się pisze.
Córkagrabarza popełniła błąd pisząc w ten sposób i zbyt emocjonalnie. Wystarczyło poinformować co i jak tutaj i na Nieśmiertelnych, a Panowie Anty nie mieli by argumentów. Tak skończyło się na wyzwiskach.
Zginął człowiek który robił dobrą robotę. Mogło się to przydarzyć każdemu z nas lub naszym bliskim. Tą wymianą inwektyw wszyscy po trochu włącznie z córką daliście d...y. Nieładnie wyszło.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2016, 22:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
starykizior pisze:
Jeśli nie jest się zbyt lubianym, a są tacy co czyhają na każde słowo aby dojebać, należy baaardzo uważać co i jak się pisze.
Córkagrabarza popełniła błąd pisząc w ten sposób i zbyt emocjonalnie. Wystarczyło poinformować co i jak tutaj i na Nieśmiertelnych, a Panowie Anty nie mieli by argumentów. Tak skończyło się na wyzwiskach.
Zginął człowiek który robił dobrą robotę. Mogło się to przydarzyć każdemu z nas lub naszym bliskim. Tą wymianą inwektyw wszyscy po trochu włącznie z córką daliście d...y. Nieładnie wyszło.


czyli - jak zwykle .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group