forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 maja 2016, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
córkagrabarza pisze:
i w cipe palec pisze:
Tu niech grabarzowna jako sikawko-pompa ssaca zapoda
cosik ze strazy. 8-)

Co ja się będę produkować, jak wy tu o giwerach rozmawiacie. Ja się na tym nie znam - na szkoleniu strzelałam z chyba kałasznikowa i glocka może ze dwa razy. Za dużo huku! Ja się trochę (zaznaczam - trochę) na białej wyznaję, bo mój facet tym żelastwem już pół mieszkania zawalił - ale raczej na odnawianiu i rekonstrukcji, a nie na typach (chociaż Perkuna od Ak 47 odróżniam). U nas stosuje się topory i toporki, no czasami łomy i często nożyce. Dzisiaj w nocy na mojej JRG był wypadek - młody sprawdzał sprzęt i otworzył na fula podłączoną do hydrantu prądownicę turbo - no i rzuciło go o ścianę, łeb do szycia a pół garażu do suszenia. Czasami i tak bywa. Swego czasu bodajże w Puławach przy pożarze młody taką prądownicę odpalił "z ręki" na drabinie 20m (zamiast zatrzasnąć ją w koszu). Z kosza nie wyleciał, ale stracił kilka zębów, zyskał paręnaście szwów na pysku i zrobił kąpiel dla reszty - nie za przyjemną, bo "strzał" z takiej prądownicy z odległości około 10 m nawet w kombinezonie łamie żebra.
Następnym razem będzie weselej.
PS
Ja jestem w PSP - nie to, abym się chwaliła - w OSP jest coś ze 10 razy więcej strażaków, ale mają nieco inne zadania i inne wyposażenie.
:shock: :lol: :mrgreen:
Mitomanka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2016, 12:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
Więcej nie potrafisz, panie Bronchit? Może fakty jakieś? A jakbym cię nazwała sprzedajnym pederastą z Nowogrodzkiej to jak byś zareagował, beztlenowcu? :lol: Na tym watki cię nie było, ale niestety, za mną przylazłeś? Przylazłeś to i odleziesz. Wywalili cię ze wschodu - za duąo pierdoł wypisywałeś - stad też cię wywalą - masz to jak w banku.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2016, 12:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
córkagrabarza pisze:
Więcej nie potrafisz, panie Bronto? Może fakty jakieś?

Na terapii musisz odnosić się z większym polotem dewotko. :mrgreen:
Co prawda nikt ciebie nie oduczy kłamania ale zabawa dzięki tobie być może będzie przednia. 8-)

córkagrabarza pisze:
i w cipe palec pisze:
Tu niech grabarzowna jako sikawko-pompa ssaca zapoda
cosik ze strazy. 8-)

Co ja się będę produkować, jak wy tu o giwerach rozmawiacie. Ja się na tym nie znam - na szkoleniu strzelałam z chyba kałasznikowa i glocka może ze dwa razy. Za dużo huku! Ja się trochę (zaznaczam - trochę) na białej wyznaję, bo mój facet tym żelastwem już pół mieszkania zawalił - ale raczej na odnawianiu i rekonstrukcji, a nie na typach (chociaż Perkuna od Ak 47 odróżniam). U nas stosuje się topory i toporki, no czasami łomy i często nożyce. Dzisiaj w nocy na mojej JRG był wypadek - młody sprawdzał sprzęt i otworzył na fula podłączoną do hydrantu prądownicę turbo - no i rzuciło go o ścianę, łeb do szycia a pół garażu do suszenia. Czasami i tak bywa. Swego czasu bodajże w Puławach przy pożarze młody taką prądownicę odpalił "z ręki" na drabinie 20m (zamiast zatrzasnąć ją w koszu). Z kosza nie wyleciał, ale stracił kilka zębów, zyskał paręnaście szwów na pysku i zrobił kąpiel dla reszty - nie za przyjemną, bo "strzał" z takiej prądownicy z odległości około 10 m nawet w kombinezonie łamie żebra.
Następnym razem będzie weselej.
PS
Ja jestem w PSP - nie to, abym się chwaliła - w OSP jest coś ze 10 razy więcej strażaków, ale mają nieco inne zadania i inne wyposażenie.
:shock: :lol: :mrgreen:
Nie masz pojęcia o czym bredzisz, weź sobie ściągnij skądś regulaminy to przynajmniej będziesz kłamać i zmyślać mniej kolorowo. :D

Mitomanka. :roll:


Ostatnio zmieniony 15 maja 2016, 12:51 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2016, 12:48 
Banderówka strzela z przykuca.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 maja 2016, 18:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2016, 11:19
Posty: 1274
Konkrety,panie Bronchit, konkrety - jakie regulaminy, co zasrywaczu chcesz przez to zielone powiedzieć? Pojęcia nie masz a srasz jak po kapuście. Każdy strażak ma podstawowe przeszkolenie wojskowe, bo jest to formacja, głąbie po czosnku, mundurowa i spełnia zadania m.in. na rzecz obronności kraju. Reszty nie mam zamiaru ci tłumaczyć, boś kozi bobek i nie zasługujesz na dalszą dyskusję - wracaj na swoje wątki - specjalisto od wchodu - tam cię dostatecznie obsrywają za dyletanctwo i fantasmagorie. Pokloryzowałeś moją wypowiedź - i co to znaczy? To znaczy że nie masz nic do powiedzenia - i niech tak zostanie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2016, 18:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
córkagrabarza pisze:
Każdy strażak ma podstawowe przeszkolenie wojskowe, bo jest to formacja, .................., mundurowa.
:shock: :mrgreen: 8-)
Teraz będziesz tu kłamać na temat WSP?
Nie masz pojęcia o czym bredzisz, weź sobie ściągnij skądś regulaminy to przynajmniej będziesz kłamać i zmyślać mniej kolorowo.
A jakie regulaminy masz sobie poczytać (lepiej wytyczne dla kursów) , chociaż w necie, to ty dewotko powinnaś wiedzieć jako pracownik PSP :lol:

Mitomanka. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2016, 19:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ciekawe, co ruskie na to...


8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2016, 23:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Generalnie nic. Mają na to wszystko wyjebane i tylko boki zrywają.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2016, 6:52 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
wezyr pisze:
Ciekawe, co ruskie na to...


8-)


Kalinka,kalinka maja,spiewaja. :lol:

starykizior

Generalnie nic. Mają na to wszystko wyjebane i tylko boki zrywają.

Dokladnie,ruskie to wesoly narod,u nas w knajpu sa mile widziani,
przychodzi czasem dwuch ze swoimi feministkami i potrafia sie
swietnie,bez kompleksow bawic.
Jeden jak przytarga ze soba akordeon to miejscowe mniemcy
zara leca do domow po swoje muzyczne sprzety i zabawa na calego.
Pastor ewangielicki dajacy w beret u nas w knajpu angazuje ruska
z akordeonem do muzycznej oprawy slubow w swoim przybytku. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2016, 7:46 
A ja kiedyś byłem w knajpie, gdzie był całkiem czarny Murzyn i też było fajnie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group