forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 mar 2016, 22:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Brawo....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2016, 3:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stanax pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Zagadka..... O jakiego Stanisława G. chodzi?


http://www.stanislawgawlowski.pl/ :arrow: ur. 27 listopada 1968




Obrazek


? skąd wiedzieli .................

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2016, 4:50 
Facet urodzony w 1968. W 1980 miał 12 lat, w 1989 21. Kiedy i na kogo donosił, jak zdążył...Ile lizaków za to dostał?


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2016, 6:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Doniósł, kto napisał na ścianie w kiblu: "druh Andrzej Dupa".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2016, 9:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wydała oświadczenie w sprawie ostatniej akcji zachodniopomorskiego IPN-u.

Chodzi o śledztwo wszczęte przez koszaliński oddział pionu śledczego zachodniopomorskiego IPN. Jest ono prowadzone w sprawie ukrywania w Dęborogach (gmina Manowo) oraz w samym Koszalinie - przez Jana M. oraz Urszulę R. - kserokopii zobowiązania do współpracy ze służbami specjalnymi PRL podpisanego przez Stanisława G. Są to te same kserokopie, na których widnieje nazwisko Stanisława Gawłowskiego, koszalińskiego posła PO oraz sekretarza generalnego tej partii, i które w 2012 roku IPN uznał za fałszerstwo.

Czytaj więcej: http://www.gk24.pl/wiadomosci/koszalin/ ... k,9745125/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2016, 9:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Doniósł, kto napisał na ścianie w kiblu: "druh Andrzej Dupa".


I ten "patryota" chyba nawet nie miał 18 lat, a komu doniósł to najmniej ważne, grunt że "organa" wszczęły postępowanie , a gówniarzeria pisała teksty porównawcze dla grafologów.

Kurna lepszy niż Pawka Morozow.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2016, 10:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ale smrodu już narobili....
A Stanisław G. już został osądzony.
Skurwysyny z IPN.

Pion śledczy IPN w Szczecinie przyznał, że dokumenty o rzekomej współpracy Stanisława Gawłowskiego z SB nie są autentyczne.

Chodzi o materiały, które zostały zarekwirowane niemal dwa tygodnie temu pod Koszalinem u Jana M. oraz Urszuli R. (pisaliśmy o tym w „Rzeczpospolitej"). Śledczy z IPN znaleźli ksero rzekomego zobowiązania do współpracy z SB z 1988 r. posła PO Stanisława Gawłowskiego.

Rewizja prokuratora IPN została przeprowadzona w oparciu o donos szefa szczecińskiej delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Informował, że niepowołane osoby dysponują dokumentami, które powinny znajdować się w archiwach IPN.

Poseł PO od początku twierdził, że to fałszywki. – Kilka lat temu śledztwo w sprawie fałszerstwa, na wniosek IPN prowadziła prokuratura, która sprawę umorzyła z powodu braku wykrycia sprawców. Jeżeli w całej tej awanturze chodzi o mnie, to mamy do czynienia z niczym innym jak z polityczną prowokacją wymierzoną we mnie i w Platformę – mówił poseł.

Z oświadczenia szefa pionu śledczego IPN w Szczecinie Dariusza Wituszko wynika, że znalezione dokumenty nie są autentyczne i nie podlegają przekazaniu do IPN.

Z informacji lokalnych mediów wynika, że Jan M. od lat jest skonfliktowany z posłem. Twierdził, że ktoś podrzucił mu dokumenty.

Bezskutecznie próbowaliśmy się dowiedzieć, czy prokurator IPN umorzy teraz śledztwo, albo przekaże do prokuratury powszechnej wniosek o ściganie osoby, która spreparowała fałszywki. Szef pionu śledczego w Szczecinie jest na urlopie.

http://www.rp.pl/Platforma-Obywatelska/ ... -z-SB.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2016, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Niedźwiecki protestuje przeciwko zmianom w Trójce. Prawicowy portal już "znalazł" na niego haki

"Marek Niedźwiecki, zarejestrowany jako tajny współpracownik komunistycznej bezpieki o pseudonimie 'Bera', podpisał list przeciwko zmianom w Trzecim Programie Polskiego Radia. Marek Niedźwiecki został zarejestrowany przez wywiad PRL – jego dokumenty zostały zniszczone przez bezpiekę 17 stycznia 1990 r., tuż przed rozwiązaniem Służby Bezpieczeństwa" – czytamy na portalu. Autor artykułu zdradza, że zachował się rzekomo protokół zniszczenia akt radiowca. Jest zarzut, ale dowodu nie podano.

http://natemat.pl/175261,niedzwiecki-pr ... niego-haki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 kwie 2016, 17:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
"Z oglądu dokumentów wnioskuję, że tylko jeden dokument jest mojego autorstwa - dokument zabrany z mojego domu podczas rewizji" - napisał Lech Wałęsa na Facebooku. Odniósł się tym samym do wczorajszej wizyty w Instytucie Pamięci Narodowej w Warszawie, gdzie zapoznał się z oryginałami akt TW "Bolka". Aż do teraz były prezydent nie wypowiadał się publicznie w tej sprawie. :lol: :mrgreen:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... #BoxNewsCz

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Ostatnio zmieniony 16 kwie 2016, 8:19 przez zgrywus.pl, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwie 2016, 8:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
:D
Normalne. Dwie teczki położono. Popatrzyłem na to i od razu było widać, że w różnym czasie tworzone, bo dwie trzecie stron było czyściutkie, białe, papiery zwykłe, a jedna trzecia - brudne, zbrązowiałe. Tak że już na oko widać, że to jest złożone z dwóch okresów. Ja się trochę na archiwa patrzyłem. Jak pan położy akta na płask, to od razu widać, które są wkładane później. Oni zaczęli to robić w latach 80., w 1981. To jest 10 lat różnicy, więc już na papierze widać, że ten papier jest bardziej ciemny, a ten jasny. Oglądaliśmy tylko ręczne pisane...
A te rzekome donosy pisane na maszynie?
Lech Wałęsa: To mnie guzik obchodzi. Mnie obchodzi to, co podopisywane ręcznie. A tamto na maszynie to sobie mogli pisać. :lol: :mrgreen:
Jak się dowiedziałem, że zniszczyli, to mi piórka opadły, bo cała moja koncepcja w łeb dostała. Jak ja teraz udowodnię że to wszystko nieprawda?! Zgubiło mnie moje zarozumialstwo, buta! Ja to wtedy przegapiłem, olałem to… :lol: :mrgreen: :mrgreen: Ale jak teraz wyciągnęli tę dokumentację, to na niej też będę mógł udowodnić. Trochę mi będzie trudniej, bo tego jest za mało, tylko jeden tom, i jest szczególnie dobrana, ale też można udowodnić, że to jest podróba.
http://polska.newsweek.pl/wywiad-lech-w ... 986,1.html

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group