forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lut 2016, 21:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Oj, Polar. Fetyszyzacja, czyli wycieranie sobie mordy / używanie jako bata / straszenie / obrzydzanie i ogólna negatywna propaganda długu publicznego. Czego tu kurna nie rozumieć?

Kiedyś jużem to wałkował, tu, ze trzy forumy temu:

Otóż można powiedzieć

-Bogaci nie płacą podatków i jeszcze, złodzieje jebani domagają się więcej przywilejów, a biedni z każdej strony są jebani przes fiskusa, a i tak gówno z tego mają!

albo

-Mamy obecnie do czynienia z dyktatem dużego kapitału połączonym z efektywnie degreswyną skalą podatkową, gdyż za pomocą licznych dostępnych dużym jednostkom instrumentów takich jak optymalizacja podatkowa, tworzenie podwyższonych kosztów oraz ukrywania i transferowania zysków płacą one znacznie mniej podatków niż rzesze biorców pracy najemnej, dla których instrumenty takie nie są dostępne. Wywołuje to deficyt w finansach państwowych a w konsekwencji ograniczenie świadczeń.

...i oba te zdania są o tym samym. Kwestia z kim gadam... Nikogo nie dzielę, jednak w tym drugim zdaniu jest wszystko jakby precyzyjniej opisane, co?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 22:02 
Nie splr. W tym drugim zdaniu fetyszyzujesz się.
Osiągasz satysfakcję seksualną nad komplikowaniem sobie komunikacji z drugim człowiekiem.
Dewiacja i degrengolada stosunków społecznych.
Naditerpretacja ego.
Bez sensu.
:)


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2016, 16:52 
Info sprzed dwóch lat:
Cytuj:
Ostatecznie więc grecki rząd sprzedał obligacje za 3 mld euro, i to z oprocentowaniem, które jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się w wypadku greckiego długu absolutnie niemożliwe - 4,75 proc. rocznie.

http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,157 ... z410TTWo5W

Teraz Polska sprzedaje swoje papiery na podobną kwotę. Ciekawe, czy za dwa lata Polacy też wyjdą na ulicę. Ale bez Petru.


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2016, 16:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nigdzie się nie wybieram bo potem się okaże że kierował mną agent UOP.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2016, 18:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Ja się fetyszyzuję - obecnie tak się to nazywa. Czyli jednak degrengolada. No to Staszek Lem był w ogóle zboczeńcem w takim wypadku. Niech będzie. Wydaje m się, że jednak jestem w stanie dostroić się do poziomu mojego interlokutora w razie potrzeby.
O, przepraszam, jak każą pierdolić to będę pierdolił, prosto i jasno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2016, 19:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
splr pisze:
Ja się fetyszyzuję


Fe co? Cheba łonanizuje. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2016, 15:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
ksionc pisze:
splr pisze:
Ja się fetyszyzuję


Fe co? Cheba łonanizuje. :lol:

też :lol:
ale najważniejsze że się dostraja :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2016, 16:06 
Beton...I Ty na moim wątku?
Nie ważne że niemerytorycznie :lol: ale to zawsze post od forumowej elity.
A czy Ty wiesz, że forumowa "elita" skazala mnie na ostracyzm? Jeden to nawet w proteście się wziął i wypisał, drugi napina mięśnie, to znaczy zwoje mózgowe, wymyślając dowcip dziesięciolecia, nazywając mnie polerem ( nie, to nie o tobie Iro). Taki bystrzak z niego.

No taaa...ale Ty nie musisz się niczego obawiać spółkując ze mną. Reszta na Twoje tupnięcie staje na baczność.
To pewnie przez te cycki.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2016, 16:28 
Zara zara- ja nie stawam, miała okazje postawić mi przyjaciela to nie przyleciała rajanerem i do kątaktu nie doszło...
Tylko gupi by sie bał betonki albo klaps, co na jedno wychodzi :D
Duże cycki rulez!!!


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2016, 16:37 
A Ty dziadygo chcesz mnie jeszcze bardziej wkurwić?
Myślisz, że nie pamiętam ( ja dużo pamietam :lol: ), że mieszkałeś w Grecji?
I co? I nawet pół merytorycznego posta w temacie. Nawet nie opisze zachodu słońca, albo smaku małża z morza Egejskiego.
Ale jak tylko mowa o Betonce, zara leci w wywieszonym jęzorem.
:lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group