forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 lut 2016, 0:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
A chuj tam, zakładam własne koryto, bo to teraz każdy ma jakiego bloga żeby mu można pojechać.

Kiedyś, jak jeszcze kulturalny byłem trochę, to zaglądałem tu na forum jak do śmietnika. Tam pośród różnych odpadków ganiały i gryzły się różne szczury, od czerwonych po brunatne. Na szczęście przeszło mi już, a tu w kuble jest cieplej, wśród odpadków całkiem dużo smacznych kąsków.

Dość filozofowania, w skrócie to w piosnce radosnej i lekkiej streścił poeta dostatecznie sprawnie

Niech się zatem tworzy moja teczka w tem tu IPeeNie, ręcami memi własnemi.


Zadanie pierwsze: wydębić zaświadczenie od księdza, że jestem przykładnym katolikiem. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2016, 0:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
splr pisze:
A chuj tam, zakładam własne koryto, bo to teraz każdy ma jakiego bloga żeby mu można pojechać.

Kiedyś, jak jeszcze kulturalny byłem trochę, to zaglądałem tu na forum jak do śmietnika. Tam pośród różnych odpadków ganiały i gryzły się różne szczury, od czerwonych po brunatne. Na szczęście przeszło mi już, a tu w kuble jest cieplej, wśród odpadków całkiem dużo smacznych kąsków.

Dość filozofowania, w skrócie to w piosnce radosnej i lekkiej streścił poeta dostatecznie sprawnie

Niech się zatem tworzy moja teczka w tem tu IPeeNie, ręcami memi własnemi.


Zadanie pierwsze: wydębić zaświadczenie od księdza, że jestem przykładnym katolikiem. :lol:


A to akurat proste jest,wystarczy z reguły parę dych, i masz kartkę ze stempelkiem, ino ukorzysz się trochu, no chyba że ci potrzebna cała wiarygodna teczka, np. nie było bierzmowania :mrgreen: z tym gorzej, potrzebne tzw. dojście, prosto nie będzie. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2016, 7:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Niedługo będziesz walił do mułły po zaświadczonko.
.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2016, 8:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Następny Bolek.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2016, 23:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
No coż, pierwsza próba zakończona niepowodzeniem. "Młody wilczek" w czarnym spowodował, że czułem się jak przy pokerowym stoliku. Jadziem z koksem do inna parafia. Którenś papier dać musi.

Do mułły się nie wybieram, ani do ajatollacha (to w szyizmie tow. Golem) ani do imama, ani do muftiego (sunnici) bo u nich we firmie stażu nigdy nie robiłem ani z własnej ani z przymuszonej woli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2016, 8:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Boś jest jebana sknera. Trzeba podmaścić, z nimi wszystko za kasę załatwisz. Kwestia tylko ceny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2016, 10:56 
albo nadstawić. No, albo w paszczu... :D :D :D


Na górę
  
 
Post: 22 lut 2016, 23:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Za sznikersa, to jeszcze jeszcze. Ale za papier... Olderu, kurna.... :|

No, jutro kontynuacja czelendżu, a dziś relaks przy
https://www.youtube.com/watch?v=Ce9dA4R_j3E

no i obowiązkowo odcinek Peaky Blinders.


Edit:
No i co? Kościół uważa mnie za dobrego katolika. Płacić nic nie trza było. Pomógł pewnie strój menela. Kurwa, patrzcie, jak to się łatwo pomylić! Bozia nie oświeciła księdza w porę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwie 2016, 21:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Słucham sobie przekaziorów i zastanawiam się. PiS wypierdoli się w końcu na tych swoich aferkach i wszechobecnym klientelizmie czy nie? Jarosław już jest niczym chujowy dyktator więźniem swojej władzy. Ciągle się komuś musi opłacać: ojcom i matkom dał pińcet, górnikom obiecał pracę i płacę (tak, kurwa z naszych kieszeni to będzie finansowane w rachunkach za prąd), kibolom wróci ojczyznę niepodległą żadnemu rozumowi. Kacyków też czasem trzeba marchewką traktować, nie tylko kijem.

Najlepsze z tego wszystkiego jest to co usłyszałem przy piwku. Wieść gminna niesie iż Jarosław sadza w spółkach skarbu państwa słupy. Oficjalnie zarabia toto 30 tysięcy. W rzeczywistości dostaje pięć, a pozostałe 25 tysi odsyła na NSDAPiS. Jeżeli to prawda, to to jest panie granda TKM stulecia. Pora będzie wylec na ulice.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2016, 7:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To pan jeszcze nie skacze?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group