forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lut 2016, 15:10 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
witaj pisze:
U nas (nie)„śmiertelne zagrożenie zagraniczną korporacją” (Malina, 2016) zaowocowało sprzętem, który wymaga identyfikacji osobowej w przetwarzaniu danych. Po 3 miesiącach „zagrożenia” napiszę, że niemieckiej etyce pracy do amerykańskiej jeszcze daleko. Amerykanie żyją po to, żeby pracować. Niemcy pracują, żeby żyć. Podobnie jest w całej Europie i dlatego jest tyle szumu wokół tematu, którego zasadniczo nie powinno być jakby Europejczycy wzieli się do pracy aby podjąć odpowiednie kroki i środki zarządzania. Teraz zmuszeni są zarządzać retroaktywnie olbrzymim problemem. Jak :?: Kto to wie :?:


że co ?
staram się bardzo zrozumieć i czytam raz po raz, jednak ni hu..hu zabrakło mi intelektu tu :geek:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 15:57 
beton pisze:
witaj pisze:
U nas (nie)„śmiertelne zagrożenie zagraniczną korporacją” (Malina, 2016) zaowocowało sprzętem, który wymaga identyfikacji osobowej w przetwarzaniu danych. Po 3 miesiącach „zagrożenia” napiszę, że niemieckiej etyce pracy do amerykańskiej jeszcze daleko. Amerykanie żyją po to, żeby pracować. Niemcy pracują, żeby żyć. Podobnie jest w całej Europie i dlatego jest tyle szumu wokół tematu, którego zasadniczo nie powinno być jakby Europejczycy wzieli się do pracy aby podjąć odpowiednie kroki i środki zarządzania. Teraz zmuszeni są zarządzać retroaktywnie olbrzymim problemem. Jak :?: Kto to wie :?:


że co ?
staram się bardzo zrozumieć i czytam raz po raz, jednak ni hu..hu zabrakło mi intelektu tu :geek:


Się nawet nie próbuj zastanawiać. Masz tu imigranta https://www.youtube.com/watch?v=qiOiXYnHsG8
Też nie wiem co myśleć o takim zboczeniu. Śmiać się czy też zatrwożyć?


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2016, 19:20 
Malina pisze:
Też nie wiem co myśleć o takim zboczeniu.
Może najpierw odkleić nalepkę (id est zboczenie) i bez jej balastu zastanowić się, czy takich filmów nie nagrywają osoby „ideowe” w celach propagandowych. To pozwala na dystans. Wówczas szansa na uleganie pokusie myślenia stadnego a tym samym nie docierania nad przepaść Abilene zwiększa się wykładniczo i religia "ale wierzę w to, że ktoś w końcu zrobi z tym porządek i jestem pewna, że nie będą to siły porządkowe ale cywilni obywatele" (Malina, 2016) nie tworzy demagogii "ostatecznego rozwiązania kwestii" nielegalnych uchodźców w Europie, bo to już Europa nie tak dawno przerabiała bez wartości dodanej dla całej ludźkości..


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2016, 19:56 
WLR pisze:
Malina pisze:
Też nie wiem co myśleć o takim zboczeniu. Śmiać się czy też zatrwożyć?


Czekać. Może będą z tego związku jakieś Smarty. :mrgreen:


:lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2016, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Malina pisze:
Wszystkie przedsiębiorstwa składają skargi, proszą o pomoc, ślą pisma i ...... gówno.
Jest to odpowiedzialność Francuzów i z tego to powodu Korbaczewska uniewinnia koczującą tam hołotę.
Pudzian jeszcze ich nie pobił ale wierzę w to, że ktoś w końcu zrobi z tym porządek i jestem pewna, że nie będą to siły porządkowe ale cywilni obywatele....


Twoje zaangażowanie w temat i troska o Polskę wymaga, żebyś sie aktywnie włączyła w , jak to mówisz, zrobienie porządku. Najlepiej w jakimś oddziale gwardii narodowej albo w firmie ochroniarskiej, teraz u nas moda na samozwańczych kowbojów i szeryfów.
Widzisz, pajace z Fenixa zadzwonili do kolegi Winnickiego i juz jutro w sejmie Kukiz15 podnosi temat na obradach sejmu. Czyli jednak nie rozwiazanie siłowe.Mozna? Można.
No ale jak sie jest Pudzianem z IQ odżywki białkowej to co sie dziwić. Nic to, najważniejsze, ze ty go popierasz.


Btw, poziom żartu odpowiedni do tego odżywki pudziana.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 20:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
No właśnie tak sobie czytam, przyglądam się życzliwie różnym newsom, i widzę jak nam kurwa coraz mniej brakuje do tej "ciemnej mazi" wlewającej się do Europy. Jak chcemy dalej być fajni, to jednak chyba trzeba będzie jakoś konstruktywnie tych ludzi zagospodarować.


A i jeszcze raz powtórzę. O każdym ciapaku z kałachem dowiemy się w 5 minut po tym jak gdzieś wychynie, o tym, który tu przyjechał i śmiga na śmieciarce albo pakuje zakupy do toreb już nie za bardzo. Argument, że imigranci to lenie jakoś do mnie nie trafia. Mógłbym się jeszcze zgodzić, że statystycznie więcej pośród przyjezdnych jednostek zwanych nieporadnymi, natomiast założenie, że imigranci są jednorodną masą leni żyjących za darmo... Hm... na prawdę ktoś przeciętnie inteligentny wierzy w taką bajkę?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 22:16 
korbaczeska pisze:
Malina pisze:
Wszystkie przedsiębiorstwa składają skargi, proszą o pomoc, ślą pisma i ...... gówno.
Jest to odpowiedzialność Francuzów i z tego to powodu Korbaczewska uniewinnia koczującą tam hołotę.
Pudzian jeszcze ich nie pobił ale wierzę w to, że ktoś w końcu zrobi z tym porządek i jestem pewna, że nie będą to siły porządkowe ale cywilni obywatele....


Twoje zaangażowanie w temat i troska o Polskę wymaga, żebyś sie aktywnie włączyła w , jak to mówisz, zrobienie porządku. Najlepiej w jakimś oddziale gwardii narodowej albo w firmie ochroniarskiej, teraz u nas moda na samozwańczych kowbojów i szeryfów.
Widzisz, pajace z Fenixa zadzwonili do kolegi Winnickiego i juz jutro w sejmie Kukiz15 podnosi temat na obradach sejmu. Czyli jednak nie rozwiazanie siłowe.Mozna? Można.
No ale jak sie jest Pudzianem z IQ odżywki białkowej to co sie dziwić. Nic to, najważniejsze, ze ty go popierasz.


Btw, poziom żartu odpowiedni do tego odżywki pudziana.


A oprócz analizy mojego charakteru i moich poglądów to stać cię na to by zając się tematem????
Jakie ty proponujesz rozwiązania w tej kryzysowej sytuacji??
Pierdoły opowiadać na temat przeciwnika każdy potrafi ale gdy przychodzi co do czego to pomyślunek was zawodzi.


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2016, 22:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Szanowna Malino, ja się z Tobą rzadko zgadzam, ale tu się zgodzę w pełni. Nieudolnej erystyki Schoppenhauera na fo ilość taka, że się uszami może wylać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2016, 18:21 
beton pisze:
witaj pisze:
U nas (nie)„śmiertelne zagrożenie zagraniczną korporacją” (Malina, 2016) zaowocowało sprzętem, który wymaga identyfikacji osobowej w przetwarzaniu danych. Po 3 miesiącach „zagrożenia” napiszę, że niemieckiej etyce pracy do amerykańskiej jeszcze daleko. Amerykanie żyją po to, żeby pracować. Niemcy pracują, żeby żyć. Podobnie jest w całej Europie i dlatego jest tyle szumu wokół tematu, którego zasadniczo nie powinno być jakby Europejczycy wzieli się do pracy aby podjąć odpowiednie kroki i środki zarządzania. Teraz zmuszeni są zarządzać retroaktywnie olbrzymim problemem. Jak :?: Kto to wie :?:


że co ?
staram się bardzo zrozumieć i czytam raz po raz, jednak ni hu..hu zabrakło mi intelektu tu :geek:

Spoko, Beton. Intelekt "tu" nie gra roli kiedy Malina Cie lubi :lol:
Malina pisze:
korbaczeska pisze:
Malina pisze:
Wszystkie przedsiębiorstwa składają skargi, proszą o pomoc, ślą pisma i ...... gówno.
Jest to odpowiedzialność Francuzów i z tego to powodu Korbaczewska uniewinnia koczującą tam hołotę.
Pudzian jeszcze ich nie pobił ale wierzę w to, że ktoś w końcu zrobi z tym porządek i jestem pewna, że nie będą to siły porządkowe ale cywilni obywatele....


Twoje zaangażowanie w temat i troska o Polskę wymaga, żebyś sie aktywnie włączyła w , jak to mówisz, zrobienie porządku. Najlepiej w jakimś oddziale gwardii narodowej albo w firmie ochroniarskiej, teraz u nas moda na samozwańczych kowbojów i szeryfów.
Widzisz, pajace z Fenixa zadzwonili do kolegi Winnickiego i juz jutro w sejmie Kukiz15 podnosi temat na obradach sejmu. Czyli jednak nie rozwiazanie siłowe.Mozna? Można.
No ale jak sie jest Pudzianem z IQ odżywki białkowej to co sie dziwić. Nic to, najważniejsze, ze ty go popierasz.


Btw, poziom żartu odpowiedni do tego odżywki pudziana.


A oprócz analizy mojego charakteru i moich poglądów to stać cię na to by zając się tematem????
Jakie ty proponujesz rozwiązania w tej kryzysowej sytuacji??
Pierdoły opowiadać na temat przeciwnika każdy potrafi ale gdy przychodzi co do czego to pomyślunek was zawodzi.

Malina pisze:
Ty jednak jesteś pojebana. I dla jasności, nigdy nie byłam w żadnym obozie dla uchodźców. Jeśli nie wiesz o czym mowa głupia krowo to się nie odzywaj. A tym bardziej jeśli nie tylko nie rozumiesz dowcipu ale i nawet go nie znasz.
Co do reszty twojej wypowiedzi to zwyczajne deflection którą stosują idioci gdy nie mają tak naprawdę nic sensownego do powiedzenie.
Czekam na odpowiedz na pytanie, ktore sobie zadalas okrezna droga :lol:


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2016, 21:31 
Muzułmanka na basenie w Koszalinie wywołała burzę w sieci

Obrazek

Park Wodny Koszalin w odpowiedzi na liczne rasistowskie komentarze wydał specjalne oświadczenie

W nawiązaniu do zdarzenia nagłośnionego w dniu 14.02.2016r., należą się Państwu słowa wyjaśnienia. Nasz obiekt odwiedziła kobieta ubrana w strój kąpielowy, który wzbudził wśród Państwa duże kontrowersje. Osoba przedstawiona na rozpowszechnianym od kilku dni zdjęciu ubrana była w obowiązujący w kulturze muzułmańskiej strój kąpielowy (tzw. burkini). Podobnie, jak w przypadku kultur zachodnich nie jest to strój codzienny, a przeznaczony wyłącznie do zażywania kąpieli. Obsługa Parku Wodnego Koszalin stwierdziła częściową niezgodność stroju kobiety ze zdjęcia z Regulaminem Ogólnym Parku Wodnego Koszalin, ponieważ strój nie był wystarczająco

przylegający. W trosce o komfort naszych klientów, w przyszłości obsługa będzie zwracała na ten fakt baczniejszą uwagę" - możemy przeczytać w oświadczeniu.

"Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o poszanowanie godności osób przedstawionych na zdjęciach i powstrzymanie się od krzywdzących bądź rasistowskich komentarzy. Chcemy, aby Park Wodny Koszalin był miejscem przyjaznym, służącym rozrywce i wypoczynkowi, wolnym od ideologicznych i wyznaniowych sporów i uprzedzeń - zarówno dla mieszkańców miasta jak i odwiedzających nas turystów" - piszą władze Parku Wodnego.

http://www.wprost.pl/ar/531766/Muzulman ... e-w-sieci/


Z REGULAMINU PARKU WODNEGO W KOSZALINIE

Cytuj:
33. Na terenie hali basenowej obowiązuje czysty strój kąpielowy, spełniający wymogi higieniczne oraz estetyczne, nie posiadający zamków błyskawicznych albo innych wstawek metalowych lub plastikowych, mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia lub bezpieczeństwa korzystającego jak również być przyczyną uszkodzeń elementów wyposażenia pływalni:

a. dla kobiet jedno lub dwu częściowy, przylegający do ciała

b. dla mężczyzn kąpielówki o długości maksymalnie do połowy uda, nie posiadające kieszeni ani zamków.


http://aquapark.koszalin.pl/regulamin-o ... -koszalin/

KTO SIĘ ZAKŁADA ZE MNĄ? OBSTAWIAM, ŻE ZMIENIĄ REGULAMIN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group