forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sty 2016, 19:10 
Żółknie z zazdrości... :D
Ważne, że naprawdę w umiarkowanej cenie można zamówić u Kielmana w Wawie buty dożywotnie na własną, osobistą nogę.
I pierdolić ortaliony!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 29 sty 2016, 9:50 
older pisze:
(...)Ważne, że naprawdę w umiarkowanej cenie można zamówić u Kielmana w Wawie buty dożywotnie (...)


To, że są dobre to ok. Ale żeby ich cenę nazywać umiarkowaną...hehe...chwalipiętka mała. :lol:
Nic nie jest dożywotnie. To pobożne życzenia marketingowe producentów. :D


Na górę
  
 
Post: 29 sty 2016, 11:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
older pisze:
Żółknie z zazdrości... :D
Ważne, że naprawdę w umiarkowanej cenie można zamówić u Kielmana w Wawie buty dożywotnie na własną, osobistą nogę.
I pierdolić ortaliony!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Obok, jest Januszkiewicz, jest wybór, cena jeszcze bardziej umiarkowana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2016, 11:45 
Nie, no oczywiście...W kraju gdzie minimalna to 1200 zł za miesiąc, minimum egzystencji dla 4 osób to 1400!! zł, a 2,8 mln Polaków nie osiągało minimum egzystencji, czyli zdychało z głodu, 2200zł za laczki to wyjątkowo umiarkowana oferta.

:lol: :lol:

Biznes jest biznes.


Na górę
  
 
Post: 29 sty 2016, 17:52 
Policz sobie, sieroto:
Minimum dziesięć lat chodzenia plus raz na dwa lata wymiana podeszew ( jeżeli nie zapierdalasz non stop w jednych butach :D ) to daje dwa tysie czterysta pięćdziesiąt zł.
Jeżeli kupujesz badziew za ok dwieście zł na rok, bo po roku jest to szmata nie but, to masz 2000 na dziesięć lat.
Lepiej iść do providenta i sobie na miarę buty uszyć bo to wychodzi taniej, spoko 15- 20 lat chodzenia.
Oszczędny wydaje pieniądze po obliczeniu zysków i strat i chuj mnie obchodzi, że prole kupują plazmy 50 cali horrendalnie drogie ale latają w tenisówkach albo "dadidasach" z ceraty :D :D :D


Na górę
  
 
Post: 29 sty 2016, 19:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wystarczą mi Heady po 15 zł z wyprzedaży w Realu-wystarczają na 3 sezony.

O takie
Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2016, 10:22 
older pisze:
(...) prole kupują plazmy 50 cali horrendalnie drogie ale latają w tenisówkach albo "dadidasach" z ceraty :D :D :D


No i se człek wstaje rozluźniony w sobotni poranek, a tu widzi takie kalumnie. I jak w pysk nie czasnonć?
Przypominam wszystkim zebranym, iż to JA pierwszy napisałem lata temu, że chadzam w trzewikach na skórzanej podeszwie.
Gdański zazdrośnik nie mógł przeżyć tego faktu i po jakimś czasie pochwalił się wiśniowymi bucikami.
Teraz znowu próbuje mnie zdyskredytować, informując płeć piękną z tego fo, że tandeta to moje drugie imię.
A ni chuja! To ja pierdzę w beżowe skóry w swoim volvo s60, a nie w wytarte welury w jakimś C5.

Kto wogóle, kurwa, jeździ C5??? :shock:

:lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2016, 11:07 
Nie pierdol Pan, C5 to drogie auto, nie dla biedaków, ale nie tak drogie jak Rover 75, ten to jest najdroższy na świecie i tylko dla tak bogatych, jak ja głupków. Każda naprawa to parę tysięcy wydane, a i tak nienaprawione, dopiero po trzeciej, a nawet piątej próbie, udaje się co niektóremu mechanikowi co naprawić. A Volvo, to taniocha dla biedaków, kupujesz Pan, siadasz i jeździsz lat wiele bez żadnych wydatków na opiekę medyczną ukochanego. Pan jesteś, Panie Prol, jak ten pasożyt, tylko eksploatujesz, a nic sam nie wkładasz, a ja jestem altruista, wszystko oddaję na opiekę medyczną ukochanego, aby był zdrowym i szczęśliwym, sobie nawet wódki odmówię, a ukochanemu, oleju, nigdy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2016, 11:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
A jak nie, to w mordę. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2016, 11:15 
barycki pisze:
(...) a nic sam nie wkładasz, (...)


Panie jak ja wkładam...ja non stop wkładam. Generalnie mógłbym nie robić nic innego tylko wkladać. Wkładać i wyjmować...wkładać i wyjmować...Ech, piękne było by wtedy życie.

Rozmarzyłem się, kurwa, Barycki. Co Wy mnie tu pod włos bierzecie?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group