forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 2:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 sty 2016, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Zapomniałaś o mailach. Do takich cieniasów, jak Ty i ja, nikt ich z Syrii nie śle.
Co tam z Syrii... Nawet z Nigerii nikt nie chce :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2016, 19:56 
Offline

Rejestracja: 04 lut 2015, 20:13
Posty: 569
Ja nie jestem cieniasem i dlatego dostaję mnóstwo mejli z zagranicy.
Głównie w języku niemieckim.
Z ponsem tłumaczę je, są to propozycje pracy, dobrze płatnych i z różnymi fajnymi rzeczami.
No ale jak kto ma zdolności, jest przebojowy i w ogóle, to i na końcu kosmosu go znajdą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2016, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
A ja bym chciał żeby na świecie nie było głodnych.


Ciekawa idea, niepokojąca jednak trochę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2016, 20:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
camoaz pisze:
beton pisze:
Mam własne zdanie i nikt mi nie powie ze białe jest białe, a czarne jest czarne.

.............. ...... .......................

Czyżbyś naprawdę nigdy, ale to nigdy ,nawet przez chwilkę, nie podejrzewala, że być może- rzecz jasna- cierpisz na pewną postać daltonizmu? Zaprawdę Nieomylna?

Beton , jak to kamaz dużo morze a i tak nigdzie nie dojedzie na czas -n a napraw kapitalnych wew chuj :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2016, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
st1111 pisze:
A ja bym chciał żeby na świecie nie było głodnych.

To trza ich ubić i spoko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2016, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Tymoteusz pisze:
Głównie w języku niemieckim.
Z ponsem tłumaczę je, są to propozycje pracy, dobrze płatnych i z różnymi fajnymi rzeczami.
Maile od @betonki nie liczą się. W "żelaznym" byle arabus znajdzie zatrudnienie.

Cytuj:
No ale jak kto ma zdolności, jest przebojowy i w ogóle, to i na końcu kosmosu go znajdą.
No, no... Z tym, że takimi technologiami dysponują wyłącznie Rosjanie oraz Bashar Assad w leasingu :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2016, 1:55 
To jest wątek armijny, a nie po to są armie, aby współistnieć pokojowo, dlatego kategorycznie domagam się tu krwawej wojny. Niech tylko który banderowsko-demokratyczny humanista co tu napisze, to ja go w mordę i w mordę, i w mordę… Tu jest wojsko i wiele się od nikogo nie wymaga, aby tylko myślał tak, jak ja. A jak nie, to… No!

Adam Barycki

PS. Panie Stary, dlaczego Pan jeszcze nie odpowiedział na moje pytanie, długo jeszcze będzie Pan sobie bimbał? Pani Beton pisze, że Pan współczuł matkom i dzieciom w Kijowie rozrywanym przez artylerię terrorystów wschodnioukraińskich, a ja nie mogę tu nic takiego znaleźć, czyżby to było możliwe, że jest Pan bezlitosnym sukinsynem niemającym współczucia dla kijowskich ofiar ludobójstwa i nie potępił ludobójców wschodnioukraińskich za ich masowe mordy w Kijowie i czyżby to było możliwym, aby Pani Beton nas okłamywała, że Pan jest współczującym humanistą wolnego świata demokracji?


Na górę
  
 
Post: 05 sty 2016, 2:04 
beton pisze:
Górnolotne slogany jakich pPan używasz na niewielu robią wrażenie, ot taka mowa trawa.


Pani Beton, ale tak z ręką na stwardniałym sutku, powiedz Pani, czy czytając moje wiekopomne dla ludzkości posty, nie robi się Pani mokro w majtkach? No, pewnie, że się robi, ale nie dla psa kiełbasa. *


Adam Barycki

*canislupus


Na górę
  
 
Post: 05 sty 2016, 8:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
barycki pisze:
beton pisze:
Górnolotne slogany jakich pPan używasz na niewielu robią wrażenie, ot taka mowa trawa.


Pani Beton, ale tak z ręką na stwardniałym sutku, powiedz Pani, czy czytając moje wiekopomne dla ludzkości posty, nie robi się Pani mokro w majtkach? No, pewnie, że się robi, ale nie dla psa kiełbasa. *


Adam Barycki

*canislupus


Powiem panu szczerze Panie Barycki.
Na samiuśkim początku, to nie powiem,żem czytała te pańskie kobyły sążniste z wypiekami na licu. Bo ja lubię nowości.
I jak to bywa im dalej w las tym więcej drzew. Posty zaczęły się powtarzać, jedyne co je między sobą rózniło, to szyk wyrazów.
Wypracowałam sobie metodę czytania Pańskiej twórczości, czytam pierwsze zdanie jak mnie nie zainteresuje , to nie czytam dalej.
Niemniej jednak masz Pan czasem strzał w dziesiątkę, i jesli wypatrzę takie cudeńko , to jak Pan zauważyłeś szybko Pana chwalę i się zachwycam.

A kisiel to ja dostaję w majty przy bilskich spotkaniach trzeciego stopnia. :D


Ostatnio zmieniony 05 sty 2016, 11:03 przez beton, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2016, 9:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Betą, aleś jezd leniwa pizda. Usuń se sama, nie widzisz przy poście w prawym dolnym rogu takiego knefelka Obrazek do qrwy nendzy :?: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group