forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 gru 2015, 14:36 
Powinien Pan jednak, Panie Rozumny, zwrócić uwagę na siłę socjalistycznej perswazji Stalina, udało mu się jednak przekonać radzieckich ludożerców do lotów w kosmos i wyprodukowania broni jądrowej, do czego nie udało się nikomu przekonać ludożerców z puszczy amazońskiej i kongijskiej, a socjaldemokraci nie lepsi, oj nie, rakiety i loty w kosmos zapewnił im nie żaden socjaldemokrata, a było nie było, też przecie socjalista, z tym, ze narodowy, a nie internacjonalistyczny, von Braun. No, a bomba atomowa, to kto? No przecie Panie Rozumny, że nie żaden socjaldemokrata, tylko Oppenheimer silnie związany nie z ruchem socjaldemokratycznym, a z komunistycznym i to już nieprzerwanie od przedwojny za co został skazany przez demokratyczny sąd USA w 1954 roku.

No, a tutejszy sanepid to lepszy? Nie tylko ciało, ale i krwawicę mą usuwają i ślą na PW zakazy, a taki Stary inspektor sanepidu na Mundurni, to już w ogóle umiaru nie ma w usuwaniu ciała i ducha mego świętego.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 19:50 
WLR pisze:
Dlatego człowiek uczciwy wymiotuje słysząc samo słowo socjalizm, nie mówiąc
już o widoku obrzydliwej postaci socjalisty.


To święta prawda Panie Rozumny, tak właśnie socjalizm zobrzydzili zanalfabetyzowanemu pospólstwu socjaldemokraci przekupieni za trzydzieści judaszowych srebrników przez kapitalistów. Ukrzyżowali skurwisyny sprawiedliwy ustrój, ale on zmartwychwstanie i wszyscy w niego uwierzą i dostąpią zbawienia na Ziemi. A my sprawiedliwi z łaski w trójcy jedynego Marksa, Engelsa i Stalina będziemy głosić ludzkości dobrą nowinę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 20:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
polar pisze:
starykizior pisze:

Tutaj się grubo mylisz. Oglądałem film dokumentalny nakręcony prawdopodobnie przez ekipę z Al Jazeera. Spędzili w Syrii wśród bojowników PI 9 dni.


Czyli wszyscy syryjczycy są bojownikami. No tak.
Kizior pakuj sie. Ten ma na Ciebie oko.
Obrazek

"Ghaze Abdulloh, właściciel znanych w Warszawie restauracji Amrit Kebab"
Ten to wyjątkowe bydle.

A tego to ja sam się obawiam
"– Przeciętny Europejczyk nie rozpozna – mówi zdecydowanie dr Zakarya Kamel, Syryjczyk, który wykłada na Politechnice Rzeszowskiej."

Jest takich zwyroli jeszcze około 30 tysięcy w samej Polsce. I co teraz? Przy dobrych układach jeden syrakijczyk może się wysadzić z dzięsiątką osób, a ten wykładowca to już i pewnie pośle do bozi ze 100 studenciaków siedzących na sali. Czyli te 30.000 może nas wytłuc w try miga. Tylko czekają, aż dostaną sygnał. Taaaa...

To, że do tej dziwnej wojny pomiędzy wschodem a zachodem zaprzęgnieto biedaków wyznających islam nie oznacza, że wszyscy islamiści to mordercy.
Oczywiście, wśród nich są psychopaci, ale w której religii ich nie ma?
Idąc dalej logiką WiR-a, w Biblii stoją historyjki o tatusiu pukającym córeczkę, i braciszku eliminującym drugiego. I co? To znaczy, że każdy katol bez problemu zerżnie swoje dziecko, a brat zabije brata??? Nie, kurwa. Tylko pierdolony psychopata, którego trzeba wyeliminować ze społeczeństwa.

Nakręcacie się jak psychopaci... 8-)

http://swiat.newsweek.pl/ilu-muzulmanow ... 745,1.html


Jak z takim można prowadzić rzeczową dyskusję - nie można. Wyrywa zdania z kontekstu i przekręca, wciska wypowiedzi, których się nie napisało. Albo ćwierć analfabeta który posiadł sztukę czytania i pisania w minimalnym stopniu, albo zwykle złośliwe bydlę, które manipuluje wypowiedziami aby tylko wkurwić uczestników.
Gdzie ja napisałem, że wszyscy Syryjczycy to bojownicy? Napisałem że ekipa telewizyjna spędziła 9 dni wśród bojowników PI, powtarzam PI, w skrócie, takiego się używa na określenie Państwa Islamskiego. Wypadałoby najpierw tekst dokładnie przeczytać, a następnie starać się go zrozumieć. Mój post opisywał grupę ludzi, prowadzących dżihad jak sami o sobie mówili. Nie pisałem o Syryjczykach czy Arabach w ogólności. Opisałem komando prowadzące walkę z armią rządową Syrii. To oni chcą tworzyć wszędzie islamski kalifat bo tak nakazuje im wiara. Mój post odnosił się do postu WLR który twierdzi, że wszyscy wyznający islam to dżihadyści, naćpane świry, szahidzi, wysadzający się na polecenie mułłów gdzie popadnie. Komando które opisałem, to byli ludzie bardzo religijni, to prawda. Deklarowali nienawiść do Asada i wiarę w Allaha. Nikt tam jednak nie ćpał i nie było żadnego mułły. Mieli rodziny, przestrzegali kanonów wiary i prawa. Opisałem przywódcę, który opasał się pasem szahida i wysadził się razem z budynkiem w którym była grupa snajperów. Trzymali całą okolicę pod ostrzałem i nie można było ich wykurzyć. Uznał, że to tylko jedyny sposób i poszedł sam. Nikogo nie wysłał mimo, że byli ochotnicy, uważał, że jako dowódca musi to zrobić osobiście. Wyraziłem swój szacunek do niego. Napisałem, że należy z nimi (bojownikami PI) walczyć i ich pokonać, ale nigdzie nie napisałem, że należy wytłuc wszystkich co wyznają islam.
W Krakowie jest liczna społeczność arabska z różnych krajów Bliskiego i Środkowego Wschodu i Północnej Afryki. Znam sporo z nich, niektórych dość blisko i nie mam najmniejszego zamiaru ich wyrzucać. Podajesz jakieś przykłady z dupy wzięte i wciskasz, że rzekomo mi zagrażają. Chyba to spawanie na mózg ci padło i pozbawiło logicznego myślenia.
Jedynym sposobem opanowania sytuacji jest pokonanie i zlikwidowanie PI (PI, a nie Syryjczyków en masse), ustabilizowanie i odbudowa regionu, a następnie wyekspediowanie tych "uchodźców" do kraju pochodzenia. Jeśli trzeba siłą niestety, ale nie wciskać mi jakiejś szowinistycznej nienawiści do wszystkich Arabów.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2015, 20:59 
WLR pisze:
Będzie otóż jak w USRR z lat 30 ub, wieku bo socjalizm sam z siebie niczego wytworzyć nie potrafi a jest tylko ustrojem pasożytniczo-żebraczym.


Panie Rozumny, wiedza Pańska pochodzi z zacnych źródeł współczesnych polskich uniwersytetów katolickich, a innych obecnie chyba w Polsce nie ma, a mi nawet nie przystoi tak świętej wiedzy deprecjonować. Co innego innym, których naukowe publikacje ekonomiczne można znaleźć w bibliotekach elitarnych uniwersytetów świata, w tym publikacje noblistów z ekonomii i nawet twórcy potęgi gospodarczej Singapuru, w ich to właśnie publikacjach, jak i w rocznikach statystycznych można zapoznać się z tak strasznymi dla nas prawdziwych polskich patriotów faktami, iż właśnie w tych latach trzydziestych, ale i nie tylko, gospodarka ZSRR rozwijała się w tempie kilkakrotnie szybszym od gospodarek USA i Europy Zachodniej, a i Japonii. Ale czy nam uczciwym i przyzwoitym patriotom polskim wypada w coś takiego wierzyć? Oczywiście, że nie, my rozum swój własny mamy i wiemy swoje, Panie Rozumny.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 18 gru 2015, 11:05 
starykizior pisze:
Gdzie ja napisałem, że wszyscy Syryjczycy to bojownicy? Napisałem że ekipa telewizyjna spędziła 9 dni wśród bojowników PI, powtarzam PI, w skrócie, takiego się używa na określenie Państwa Islamskiego.


Tu Kiciu, tu:
starykizior pisze:
Tutaj się grubo mylisz. Oglądałem film dokumentalny nakręcony prawdopodobnie przez ekipę z Al Jazeera. Spędzili w Syrii wśród bojowników PI 9 dni.


Mam dalej kopać, czy już paniał?

starykizior pisze:
Wypadałoby najpierw tekst dokładnie przeczytać, a następnie starać się go zrozumieć.


Nie sposób się nie zgodzić.

starykizior pisze:
Nie pisałem o Syryjczykach czy Arabach w ogólności.


W Polsce na obozie harcerskim zorganizowano lekcje survivalu.
Na podstawie powyższej wypowiedzi prosze podać ilu harcerzy jest chrześcianinami? Paniał?


starykizior pisze:
Mój post odnosił się do postu WLR który twierdzi, że wszyscy wyznający islam to dżihadyści, naćpane świry, szahidzi, wysadzający się na polecenie mułłów gdzie popadnie.


To tak jak ja. :shock:


starykizior pisze:
W Krakowie jest liczna społeczność arabska z różnych krajów Bliskiego i Środkowego Wschodu i Północnej Afryki. Znam sporo z nich, niektórych dość blisko i nie mam najmniejszego zamiaru ich wyrzucać. Podajesz jakieś przykłady z dupy wzięte i wciskasz, że rzekomo mi zagrażają. Chyba to spawanie na mózg ci padło i pozbawiło logicznego myślenia.


Widzisz Kizior, mówimy o tym samym, a Ty próbujesz mi wciskać, że ja Ci coś wciskam. A wiesz dlaczego? Bo musisz mnie czytać ze ZROZUMIENIEM! a sam starać się precyzować swoje wypowiedzi.
Aha...i jeszcze jedno...Dużo nie znaczy mądrze. ;) Pozdrówko.


WLR pisze:

Nie że przeczytał, tylko że traktuje zapisane tam brednie jako życiowy drogowskaz.


Wszyscy? Ilu? Ilu z tych 30.000 islamistów żyjących w Polsce może mnie zabić?

WLR pisze:
Ja przeczytałem niejedną Śnietą Księgę i nic z tego nie wynika bo stawiam je na równi
z fantazjami pani Rowling - też zresztą zawartymi w pięcioksięgu. ;)


Aha...Czyly Ty jesteś mondry, bo nie żyjesz zgodnie ze wskazówkami, a oni to debile łykający wszystko jak mała żabka muł.
Ok. Ja przyjmuję Twoje teorie do wiadomosci, ale się z nimi nie zgadzam. Niech ocenią to inni.



WLR pisze:
I w tym jest właśnie problem, że oni nie chcą uznać zasad panujących w Twoim domu. Nie i chuj!


Jesteś pewny, że gdybyś poprosił sralinistę, żeby nie sadził Ci kloca na kafle, odmówiłby?
Cos mi się WiR wydaje, że pobieżnie oceniasz problem. Może należałoby się cofnąć pare dziesiatków lat wstecz i zdignozować problem od początku. Europa, a w szczególności Skandynawia z chęcią wpuszczali w swoje społeczeństwa "innych" i nie zawsze, oprócz szmalu z socjalu i mieszkania, dawali książeczkę z wyraźną rozpiską co wolno, a czego nie. "Inni" zostawali sami sobie i budowali społeczność tak jak ich nauczono przez wieki. I tu jest może problem, co WiR? W świadomości i edukacji, a nie w pierdolonym islamie.
Bo nigdy nie uwierzę, że islamista wykładowca z Polibudy wysadzi się w powietrze.



WLR pisze:
Przecież piszę, że socjalizm jest ustrojem pasożytniczym i do tego leniwym, więc z wygody pasożytuje na najbliższym
żywicielu, czyli na własnym społeczeństwie.


Czy Ty aby Wir dobrze interpretujesz słowo socjalizm?
Czy może jesteś kucem od Korwina, a wtedy żadna dyskusja nie ma sensu.
Wiruś, wszystko oparte jest na wspólnym działaniu, każdy pierdolony kawałek naszego życia. Nawet rodzina działa w sposób naturalny na socjalistycznych warunkach. Budujesz wszystko dla swoich dzieci, żeby one korzystały z dobrodziejstwa przynależności do wspólnoty jaką jest rodzina.
No chyba, że zaraz po urodzeniu wykopałeś swoje nowonarodzone na ulicę, żeby samodzielnie radziło sobie w wolonorynkowym świecie.
Wiruś, gówniane prywatne ubezpieczalnie działają w sposób socjalistyczny. Tam ogromna społeczność składa się solidarnie na tych mniej rozgarnietych i tych którzy mieli po prostu pecha. A to, że wśród tych mniej rozgarnietych trafiają się cwaniaki, to jest właśnie kapitalizm pełno gembo.


Na górę
  
 
Post: 18 gru 2015, 11:15 
Cytuj:
Wszyscy? Ilu? Ilu z tych 30.000 islamistów żyjących w Polsce może mnie zabić?

Cfeter!
Islamista - to termin który ma nieco inne znaczenie od muzułmanin.
A Ty chyba traktujesz je tu zamiennie.
Sam wprowadzasz bajzel pojęciowy a do tigra się przypierdalasz. :(


Na górę
  
 
Post: 18 gru 2015, 11:31 
Fakt, moja wina.
Ja piszę o muzułmanach, a i chyba reszta też ich wrzuciła do jednego wara z islamistami.


Na górę
  
 
Post: 18 gru 2015, 11:39 
WLR pisze:
"wielki głód" zafundowany społeczeństwu przez Stalina, kosztował życie dziesięć milionów obywateli


Panie Rozumny, nie w Rosji, a w USA znaleziono dowody w archiwach, że cała ta wiedza o tym co Pan tu napisał, była sfabrykowana przez jeden z amerykańskich koncernów medialnych i wykorzystywana przez politykę zachodu w walce propagandowej przeciwko ZSRR i to są fakty materialne wyciągnięte z zapomnienia w USA, a gdyby Pan nie wierzył amerykańskim publikacjom na temat tego oszustwa, to zawsze może Pan sobie to sprawdzić w amerykańskich archiwach powszechnie dostępnych. Zdjęcia z tego oszustwa głodu ukraińskiego przedstawiają sceny głodu w Austrii i Jugosławii. I jeszcze jedno, Panie Rozumny, w pierwszej połowie XX w. w gułagach ZSRR nie było nigdy tylu więźniów, co w USA, w amerykańskich tzw. farmach więziennych i koloniach karnych Angli i Francji, śmiertelność w śród więźniów wynosiła ponad 80%, tak więc, stalinowskie gułagi pod względem śmiertelności więźniów nie dorównywały śmiertelności więźniów w krajach wolnego świata demokracji. I to są fakty, kanalio, a nie Pańskie bździny z czytanek IPN-u, analfabeto.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 19 gru 2015, 0:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
barycki pisze:
WLR pisze:
"wielki głód" zafundowany społeczeństwu przez Stalina, kosztował życie dziesięć milionów obywateli


Panie Rozumny, nie w Rosji, a w USA znaleziono dowody w archiwach, że cała ta wiedza o tym co Pan tu napisał, była sfabrykowana przez jeden z amerykańskich koncernów medialnych i wykorzystywana przez politykę zachodu w walce propagandowej przeciwko ZSRR i to są fakty materialne wyciągnięte z zapomnienia w USA, a gdyby Pan nie wierzył amerykańskim publikacjom na temat tego oszustwa, to zawsze może Pan sobie to sprawdzić w amerykańskich archiwach powszechnie dostępnych. Zdjęcia z tego oszustwa głodu ukraińskiego przedstawiają sceny głodu w Austrii i Jugosławii. I jeszcze jedno, Panie Rozumny, w pierwszej połowie XX w. w gułagach ZSRR nie było nigdy tylu więźniów, co w USA, w amerykańskich tzw. farmach więziennych i koloniach karnych Angli i Francji, śmiertelność w śród więźniów wynosiła ponad 80%, tak więc, stalinowskie gułagi pod względem śmiertelności więźniów nie dorównywały śmiertelności więźniów w krajach wolnego świata demokracji. I to są fakty, kanalio, a nie Pańskie bździny z czytanek IPN-u, analfabeto.

Adam Barycki


Do dziś nic się nie zmieniło.
Cytuj:
W przemówieniu wygłoszonym w Newport, w stanie New Jersey, prezydent przypomniał, że obecnie "za kratami przebywa w USA 2,2 mln Amerykanów", co stanowi 25 proc. wszystkich osób przetrzymywanych w więzieniach na świecie. 2,2 mln więźniów w USA to tyle samo ile w 35 krajach europejskich razem wziętych i cztery razy więcej niż w Chinach.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... acka-Obamy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2015, 11:30 
polar pisze:
Fakt, moja wina.
Ja piszę o muzułmanach, a i chyba reszta też ich wrzuciła do jednego wara z islamistami.

A to wymaga jednak rozdzielenia.
Islamista - to taki sam fanatyk jak kato-zjeb strzelający do ginekologów w USA w imię J.Ch. Traktujący DOSŁOWNIE zapisy swojej religii.
A muzułmanin... to ktoś kto jedynie ŻYJE wg koranu, a nie próbuje uszczęśliwiać nim wszystkich wokół, w dodatku pod groźbą śmierci.

Tych drugich jest więcej, jednak tych pierwszych, sfanatyzowanych dzięki różnym czynnikom - LEPIEJ WIDAĆ.
I należy się zastanowić, jakie znaczenie dla pojawiania się coraz częściej takich postaw ma:
- liczba wyznawców w jakimś kraju;
- liczba imamów wahabickich kierowanych do UE przez AS.
Przecież rewoltę na Zakaukaziu również spowodowali religioci rodem z AS czy Pakistanu.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group