forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 gru 2015, 0:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
kizior --------najlepsze wywiady świata to izraelski i watykański, bo oparte na wierze i powiązaniach z niej wynikłych......

dopiero potem ida wywiady oparte na kasie i szantażu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2015, 10:05 
starykizior pisze:

Tutaj się grubo mylisz. Oglądałem film dokumentalny nakręcony prawdopodobnie przez ekipę z Al Jazeera. Spędzili w Syrii wśród bojowników PI 9 dni.


Czyli wszyscy syryjczycy są bojownikami. No tak.
Kizior pakuj sie. Ten ma na Ciebie oko.
Obrazek

"Ghaze Abdulloh, właściciel znanych w Warszawie restauracji Amrit Kebab"
Ten to wyjątkowe bydle.

A tego to ja sam się obawiam
"– Przeciętny Europejczyk nie rozpozna – mówi zdecydowanie dr Zakarya Kamel, Syryjczyk, który wykłada na Politechnice Rzeszowskiej."

Jest takich zwyroli jeszcze około 30 tysięcy w samej Polsce. I co teraz? Przy dobrych układach jeden syrakijczyk może się wysadzić z dzięsiątką osób, a ten wykładowca to już i pewnie pośle do bozi ze 100 studenciaków siedzących na sali. Czyli te 30.000 może nas wytłuc w try miga. Tylko czekają, aż dostaną sygnał. Taaaa...

To, że do tej dziwnej wojny pomiędzy wschodem a zachodem zaprzęgnieto biedaków wyznających islam nie oznacza, że wszyscy islamiści to mordercy.
Oczywiście, wśród nich są psychopaci, ale w której religii ich nie ma?
Idąc dalej logiką WiR-a, w Biblii stoją historyjki o tatusiu pukającym córeczkę, i braciszku eliminującym drugiego. I co? To znaczy, że każdy katol bez problemu zerżnie swoje dziecko, a brat zabije brata??? Nie, kurwa. Tylko pierdolony psychopata, którego trzeba wyeliminować ze społeczeństwa.

Nakręcacie się jak psychopaci... 8-)

http://swiat.newsweek.pl/ilu-muzulmanow ... 745,1.html


Skorpion13 pisze:
Nooo. Za to TY JESTEŚ. :lol:

Nie, Ty, Ty... (...piaskownica...za chwilę zmiażdżymy sobie babki...)


Skorpion13 pisze:
Na partentaigu partyjnym sie dokształcałeś? :lol:


(...kurwa...nawet nie jestem wstanie wymówić tego partencoś, a co dopiero zrozumieć...)

Ke? :shock:


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 10:45 
Panie Prol, demokratycznej inteligencji nawet nie przystoi marksistowska analiza pozwalająca zauważyć, że masowe zalewanie Europy islamską patologią jest jednym z wielu narzędzi używanych przez kapitał w wojnie klasowej przeciwko społeczeństwom. Wywołanie w społeczeństwach radykalnych nastrojów jest solidnym gwarantem uśpienia oczekiwań socjalnych, a tym poszerzenie pola do ekspansji eksploatacji mas społecznych. I tylko tyle jest w pudełku, ale do pudełka nikt nie zagląda, wszyscy fascynują się analizą kolorowych etykietek na pudełku naklejanych przez kapitał dla motłochu, jak onegdaj rozdawane dzikusom szklane paciorki.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 11:29 
Życie jest surowe i niech Polar nie bierze na łzy. Chcesz uchodźcę w domu, to se weź i trzymaj go w dużym pokoju, niech wodzi łakomymi islamskimi ślepiami za biodrami twojej pięknej Żony. :lol:
Po tygodniu chuja odwieziesz do Syrii.


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 11:40 
Prymitywne manipulacje Polar.
Miałem nadzieję, że stać Ciebie na więcej.
(każden może siem mylić)
Jednakowoż jaką masz pewność że zdjęcie to nie jest zwyczajną manipulacją?
(było tak z tym utopionym dzieckiem gdzie twierdzenia mediów miały się nijak do rzeczywistości)
Ale do manipulacji nastrojami - git pasuje - no nie?
Natomiast dane z UE nt uchodźców są przerażające.
3/4 żyje na socjalu.
To jaki w tym interes?
Brak wykształcenia, niechęć do asymilacji, próby narzucania swoich racji...
Po jasną cholerę oni nam tu potrzebni?
Moim zdaniem jeżeli już chcemy im pomóc - to naciskajmy na USA i NATO aby zaprzestały w imię interesów kilku amerykańskich karteli rozpierdalać państwa w Afryce. Pomóżmy im odbudować kraj, ich kraj. Niechaj będą u siebie i mają tam znośne warunki bytowania. To jedyne dobre wyjście. ;)


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 11:43 
Skorpi ma rację- mamie małej Madzi też współczuło kilka milionów Polarów w tym biednym, głupim kraju, nim prawda wyszła na jaw.
Księża na Księżyc.


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 12:13 
Wy głupie pedzie :D Ja o dupie Wy o trupie. Ja nie chcę syryjczyków, bo ten kraj nie radzi sobie ze swoimi obywatelami, a co dopiero z obcymi. Ja się tylko nie zgadzam z WiRem, że każdy islamisto to zamachowiec, bo koran przeczytał.

P.S.
A Ty Scorpi spierdalaj. Rżniesz tu intelekta, a za chuja jaśnistego nie trybisz podstaw dyskysji. I spróbuj mi jeszcze raz zawyć o personalizowaniu dyskusji.
:evil:


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 12:21 
WiR, bo to Europa jest celem destabilizacji.
Europa zaczyna powoli skłaniać się ku socjalnym rozwiązaniom i Rosji. Patrz Syriza i Podemos. Kością w gardle to usrajom.

P.S.
Barycki masz plusa.
My, inteligencja socjalistyczna musimy zawrzeć szyki przeciwko zaprzaństwu i wywrotowcom.
:D


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 12:56 
Panie Prol, ja jestem marksista i dla mnie, jako i dla marksisty Lenina, jeszcze większą zarazą od islamskich fanatyków są socjaldemokraci. Już oni wszyscy pokazali, jak sprawnym są narzędziem kapitału w wojnie klasowej przeciwko społeczeństwom. Doprowadzili do tego, że każdy człowiek na tej planecie na widok socjalisty, nie może nie napluć takiemu w pysk, w swojej prostocie nierozróżniający socjalisty od socjaldemokraty i do tego nierozróżnienia doprowadziły kurwy owe socjaldemokratyczne, bo za to właśnie kapitał im płaci i oni za to właśnie biorą od kapitału wynagrodzenie, jako i nasi SLD-owcy to robią.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2015, 13:10 
Taaaaaaaaaaa....
Ja to im nie wierzyłem nigdy.
-Ale ja nikomu nie wierzę.Obrazek


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group