forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2015, 18:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Edmund Bared pisze:
Pan M zachowywał się jak informator Stronga. Jeździł do USA, spotykali się. Pan M załatwił Strongowi to, że prokuratura umorzyła sprawę Pana Stronga


No i ostatnio wystawienie Ogórkowej oraz zrobienie tego całego porozumienia leficy. Kwaczor po mimo widocznej przewagi w sondażach startował jako PiS-jarnia, a nie jakieś tam porozumienie po mimo, że miał na pokładzie Ziobrem, Gówuina i cóś tam jeszcze chyba. LM zgłupiał, czy głupio ryzykował ? Potem pierdolił, że zabrakło tylko 0,5 % , ale to wystarczyło żeby miliony ważnych głosów poszło na wysypisko. A tego wodzowi nie można wybaczyć.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2015, 20:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://www.sld.org.pl/aktualnosci/16928-konwencjasld_znamy_kandydatow_na_szefa_sld.html
Podczas odbywającej się w sobotę w Warszawie konwencji SLD ogłoszono kandydatury na szefa partii.
Konwencja przyjęła też nową deklarację programową.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2015, 21:01 
Edmund Bared pisze:
Konwencja przyjęła też nową deklarację programową.


Panie Bared, ulituj się Pan, nie strasz Pan ludzi. Przecie lewicowa deklaracja programowa już zawiera eksmisje na bruk, likwidacje dopłat do tanich jadłodajni i dożywiania dzieci w szkołach, to czym jeszcze nowym chcą ci zatroskani o lud, ten lud wystraszyć?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 13 gru 2015, 5:54 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
st1111 pisze:
Widać że szykuje się rewolucyjna zmiana pokoleniowa. Należy też w programie położyć szczególny nacisk na prawa pedałów i zwycięstwo w kieszeni.


Niech bedzie pochwalony Panie Sfiniak !

Prosze sobie zapamietac ze lokomotywy dziejow nic nie zatrzyma !!!! Tow. Miller powinien sobie obciac jaja z kutasem wlacznie ( do niczego nie sa mu potrzebne ) wstawic sobie gustowne cycuszki i wystartowac w wyborach jako Pani Millerowa !!!! Do tego gdyby jeszcze oswiadczal wszem i wobec ze przechodzi na Judaizm plus Islam, jest lesbijka ale pragnie slubu z gejem i w gruncie rzeczy zawsze czul sie murzynem z lekka wada wymowy poruszajcym sie na wozku inwalidzkim to nie mam watpliwosci iz CALA POSTEPOWA LUDZKOSC zaglosowalaby na niego jak jeden maz !!!!
AMEN
Ps.
Moglby jeszcze nieustanie seplenic ze Putin to swinia, wtedy nawet redaktory z Czerskiej sie skusza na takiego tuza !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2015, 6:52 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Edmund Bared pisze:
http://www.sld.org.pl/aktualnosci/16928-konwencjasld_znamy_kandydatow_na_szefa_sld.html
Podczas odbywającej się w sobotę w Warszawie konwencji SLD ogłoszono kandydatury na szefa partii.
Konwencja przyjęła też nową deklarację programową.


Panie Bared,
oszalamiajaca wiadomosc...
Czy uchwalili po tysiac na dziecko i obnizke wieku emerytalnego? Bo jak nie to komu sie bedzie to chcialo czytac.
A paprotki na stole prezydialnym byli?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2015, 9:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
bielinek kapusciany pisze:
Niech bedzie pochwalony Panie Sfiniak !

Prosze sobie zapamietac ze lokomotywy dziejow nic nie zatrzyma !!!! Tow. Miller powinien sobie obciac jaja z kutasem wlacznie ( do niczego nie sa mu potrzebne ) wstawic sobie gustowne cycuszki i wystartowac w wyborach jako Pani Millerowa !!!! Do tego gdyby jeszcze oswiadczal wszem i wobec ze przechodzi na Judaizm plus Islam, jest lesbijka ale pragnie slubu z gejem i w gruncie rzeczy zawsze czul sie murzynem z lekka wada wymowy poruszajcym sie na wozku inwalidzkim to nie mam watpliwosci iz CALA POSTEPOWA LUDZKOSC zaglosowalaby na niego jak jeden maz !!!!
AMEN
Ps.
Moglby jeszcze nieustanie seplenic ze Putin to swinia, wtedy nawet redaktory z Czerskiej sie skusza na takiego tuza !


No to program już mają teraz marsz po zwycięstwo.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2015, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
barycki pisze:
Edmund Bared pisze:
Konwencja przyjęła też nową deklarację programową.


Panie Bared, ulituj się Pan, nie strasz Pan ludzi. Przecie lewicowa deklaracja programowa już zawiera eksmisje na bruk, likwidacje dopłat do tanich jadłodajni i dożywiania dzieci w szkołach, to czym jeszcze nowym chcą ci zatroskani o lud, ten lud wystraszyć?

Adam Barycki


Dokładnie wiem czym pachnie lewica postpzpeerowska. Dlatego po zwinięciu sztandarów wstąpiłem nie do SdRP a do Partii X Stanisława Tymińskiego gdzie byłem siedem lat do czasu wyjazdu Stana z Polski.,Gdy partię opanował Pan Kosecki próbując z niej zrobić ruch narodowy Tymiński wyjechał as ja odszedłem
. Od razu trzeźwo oceniłem sytuację , rolę Balcerowicza i tzw lewicy i luż od 1993 roku zacząłem też wspierać Samoobronę organizując w terenie spotkania dla Andrzeja Leppera i optowałem za wspólnym startem w wyborach Partii X i Samoobrony.
Tu fragment z mojej strony www o Partii X
http://www.socjalizm.cba.pl/Partiax/indexx.htm.
Do Samoobrony wstąpiłem gdy zaistniała jako Partia. Legitymację oddałem gdy Andrzej Lepper po raz drugi przytulił się do PIS. Na SLD głosowałem dopiero gdy Napieralski startował na Prezydenta
Moje wsparcie SLD to sprawa ostatnich dwóch czy trzech lat.i wynika z tego, że Polska nie dorobiła się żadnej mającej istotne znaczenie lewicy i grozi jej system dwupartyjny prawicowy.
Wszystkie szanse zdołował Miller który postępował dokładnie tak jak powinien działać solidny agent ofensywny by zniszczyć partię. Powinien za to teraz po od spawaniu od stołka wylecieć z SLD z hukiem.
SLD sprzyjam jako jedynej partii deklarującej się jako lewicowa a Pana Jerzego Wenderlicha obserwuję od dwudziestu kilku lat ,jeszcze z czasów gdy był redaktorem lokalnej gazety i uważam za człowieka uczciwego. i sympatycznego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2015, 3:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
barycki pisze:
Edmund Bared pisze:
Konwencja przyjęła też nową deklarację programową.


Panie Bared, ulituj się Pan, nie strasz Pan ludzi. Przecie lewicowa deklaracja programowa już zawiera eksmisje na bruk, likwidacje dopłat do tanich jadłodajni i dożywiania dzieci w szkołach, to czym jeszcze nowym chcą ci zatroskani o lud, ten lud wystraszyć?

Adam Barycki


Chyba kandydowaniem w przyszłych wybiorach do semju i sentu.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group