forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 5:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 lis 2016, 20:45 
Agafijo nadobna, nie wierzę, że nie przeczytałaś posta pana zgrywusa....., czyżby coś z tobą nie tenteges?


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2016, 21:05 
Czego ode mnie oczekujesz ladaco? Wszak nie geniusz nawet widzi, że nie rozumiesz tego, co komentujesz. Z czym masz chłopcze problem, zakończmy te antagonizmy. Napisz i będzie po sprawie. Z czym się konkretnie chłopak nie zgadzasz?


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2016, 21:36 
Minęło chwil kilka, nadal jesteś obecny,a pyska w cipu zwinąłeś, więc pytam ponownie- z czym, co napisałam, się nie zgadasz, idioto? Co, już po dyskusji?
Może, jeśli kolejny raz cię podkusi by walnąć jakiejś babce, zmierz sobie najpierw IQ. Mamy nowoczesne lodówki, może nawet będziesz równał tej lodówce. Panu Baryckiemu gratuluję.. bankowo jest z fana dumny.


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2016, 21:44 
odpocznij dziecko, szczerze.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2016, 5:08 
Może zanim kolejny raz strzeli ci do łba by komentować, to zastanów się 3 razy, czy masz na dany temat coś do powiedzenia. Póki co, rozpierdalasz innym dyskusję jakimś beznadziejnym spamem.
Cymbał.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2016, 12:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
AGAFIA pisze:
Minęło chwil kilka, nadal jesteś obecny,a pyska w cipu zwinąłeś, więc pytam ponownie- z czym, co napisałam, się nie zgadasz, idioto? Co, już po dyskusji?
Może, jeśli kolejny raz cię podkusi by walnąć jakiejś babce, zmierz sobie najpierw IQ. Mamy nowoczesne lodówki, może nawet będziesz równał tej lodówce. Panu Baryckiemu gratuluję.. bankowo jest z fana dumny.


alez on nie jest tu od dyskusji, on jest tu w celu robienia loda samozwańczym tuzom intelektu , może i tobie by minetę chlapnął ale czemuś sie zawzięcie bronisz, :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2016, 15:40 
Bo jestem gorszego sortu ;)

Wracając do tematu, Błaszczak mówi, że ustawa daje 45 mln oszczędności miesięcznie, o ile bierzemy pod uwagę 30 000 uprawnionych, średnio zabiorą ludziom 1500 zł. Odczuwalne.
No, ale to dopiero początki..
Byłam dzisiaj w MOPS podrzucić trochę zabawek i odzieży po dzieciakach, tut. oddział obawia się, że w grudniu nie otrzyma pieniędzy na wypłatę 500 plus. Dla wielu osób to smutna wiadomość, święta, sezon grzewczy-wydatki rosną,i choć rząd zapewnia, że środki zabezpieczył, rzeczywistość zdaje się mówić coś innego.
Babeczki, bardzo fajne zresztą, zastanawiają się jak to wytłumaczyć zdesperowanym beneficjentom, bo wiesz, ludzie do premiera nie pojadą, ale do urzędu przyjdą i wielu z nich wyładuje frustrację na bogu ducha winnych urzędniczkach.
Z innej mańki, w ramach Kongresu Społecznego Europejskiej Stolicy Kultury, do Wrocławia ma zawitać
Żerard z Opus Dei,znany min. z tego,że ''leczy'' gejów modlitwą .
Gospodarka zwalnia, a wręcz kwiczy, a wokół modły..
Cóż, może i ja powinnam się z księdzem przeprosić, bo czasy niepewne.

Taka sytuacja.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2016, 16:01 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A spróbuj się przeprosić, - to się więcej nie odezwę. :oops: ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2016, 16:14 
Trudno będzie, w niewielkiej społeczności życie towarzyskie obraca się wokół tematyki okołokościelnej. Pani Radna zaprosiła mnie na sobotni koncert charytatywny-gwiazdą wieczoru będzie rapujący ksiądz.
6 stycznia przewidziany jest pochód, właściwie Orszak III Króli. Znajomi proszą o przybycie i założenie korony :)
Mimo, że liczba ateistów, agnostyków rośnie, osoby niereligijne są uznawane za hmmm..pozbawione tożsamości kulturowej, a przynależność do jedynie słusznego kościoła stała się jedną z cnót obywtelskich.
Nauczyciele, urzędnicy, sąsiedzi, wszyscy jak jeden mąż , w ciągu ostatniego roku stali się piewcami maryjnych pieśni,nawet największe gagadki, w niedzielę popierniczają do kaplicy.
Myślę, że to strach. Nie przed piekłem, a przed sytuacją.W kupie siła, a i władza zawsze spojrzy łaskawszym okiem na potulnych poddanych.
Smutne to.


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2016, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Cytuj:
Gospodarka zwalnia, a wręcz kwiczy, a wokół modły..

:lol: :lol: :D
Sam już nie wiem, czy faktycznie jest tak do końca, jak piszesz, bo:
- Celujemy w kwotę 6,6 tys. zł, żeby to minimum socjalne było bez podatku, ale potem, żeby kwota wolna dość szybko wracała do obecnego poziomu - powiedział wicepremier Mateusz Morawiecki.

Cały tekst: http://wyborcza.biz/biznes/1,147768,210 ... z4QxIQ2w00

http://wyborcza.pl/1,75248,21026555,kwo ... l#BoxGWImg

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group