forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 lip 2018, 8:51

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2362 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 233, 234, 235, 236, 237  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Agafio - przykro mi bardzo ale dostrzegam tu pewne niezrozumienie tematu przez komentujących Twój tekst. Nie żebym im to wyrzucał, ale myślę sobie, cóż żebyśmy my Polacy tacy byli wobec obcych. Może trzeba nam na własnej skórze przeżyć to co przeżyła Twoja Znajoma, a nie słuchać pierdolenia o zarazkach i robakach jakiegoś pojebanego konusa, kurdupsona. Wniosek z tego chyba płynie taki, że nie należy generalizować. Rzeczywistość często jest inna jak się nam wydaje.

stary praktyk pisze:
Jeśli tylko będą szanować prawo kraju do którego się dostaną i nie będą mi narzucać swoich praktyk czy kultury, - nic mi do nich.
Mają jedynie szanować obyczaje i konstytucję kraju gospodarza!

Jesli piszesz takie słowa, to dobrze jest pamietać, ze dotyczą one nie tylko obcokrajowcow w Polsce, ale tez Polaków w innych krajach. Az tym jest rożnie. Przykładem ilośc Polaków w brytyjskich więzieniach.

Awatar użytkownika

Brytole uwzięli się na Polaków

korbaczeska pisze:
stary praktyk pisze:
Jeśli tylko będą szanować prawo kraju do którego się dostaną i nie będą mi narzucać swoich praktyk czy kultury, - nic mi do nich.
Mają jedynie szanować obyczaje i konstytucję kraju gospodarza!

Jesli piszesz takie słowa, to dobrze jest pamietać, ze dotyczą one nie tylko obcokrajowcow w Polsce, ale tez Polaków w innych krajach. Az tym jest rożnie. Przykładem ilośc Polaków w brytyjskich więzieniach.

Spokojnie Korbka.
Doskonale o tym pamiętam.
Sporo byłem "za granicą" i nigdy nie miałem kłopotów z prawem.
Ani naszym, ani tym bardziej z obowiązującym w danym kraju.
A "zaprowadzając ład i porządek" w 68 w Czechosłowacji omal sie tam nie ożeniłem.
Do dziś pisujemy do siebie. O czymś to chyba świadczy........Możesz sprawdzić. Adres na PW. Jej adres.
A ponoć byłem "wrogiem"............. :oops:

Awatar użytkownika

korbaczeska pisze:
Przykładem ilośc Polaków w brytyjskich więzieniach.

E tam. Polacy w WB zachowują się lepiej niż w Polsce.
W WB jest Polaków ponad milion, a siedzi ok. 1000 co oznacza, że garusów jest 100 na 100 000.
W Polsce ten stosunek to ok. 200 na 100 000 obateli. Podobnie w WB. Polacy stanowią poniżej
1% garusów w WB. To wszystko oznacza, że Polak pod spódnicą Elki Drugiej jest 2 x bardziej
grzeczny niż u siebie
Popraw mnie, jeżeli się mylę.

http://researchbriefings.files.parliament.uk/documents/SN04334/SN04334.pdf
https://wiadomosci.wp.pl/polacy-w-brytyjskich-wiezieniach-liczba-osadzonych-wzrosla-dwudziestokrotnie-w-ciagu-12-lat-6027392035800193a
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/556890,wielka-brytania-polacy-emigracja-praca-obywatelstwo-mniejszosc-narodowa-unia-europejska.html

Polacy sa w czołówce osadzonych wsrod imigrantów.
Jeżeli w swojej mniejszości potrafią osiągnąć takie statystyki to o czymś to świadczy.
Raczej nie o tym, ze jest grzeczniejszy.

O!
I Korbka do raportu za rozprzestrzeniani antypolskich haseł.......Ziobro! - słychać......?!

:lol: :lol:

To ja sie zapytam Ziobry dlaczego on jeszcze osobiście nie interweniował w sprawie tych niewinnie osadzonych Polaków w unijnych,tfu, więzieniach?
Konferencja ma byc zwołana natentychmiast i objęcie immunitetem dyplomatycznym , czy czymś takim.
Patriotów wyklętych.

Awatar użytkownika

korbaczeska pisze:
Polacy sa w czołówce osadzonych wsrod imigrantów.
Jeżeli w swojej mniejszości potrafią osiągnąć takie statystyki to o czymś to świadczy.
Raczej nie o tym, ze jest grzeczniejszy.

Owszem, 9% z ogółu innostrańców ale dlatego, że jest Polaków w WB ponad milion.
Jednako tylko 100 na 100 000 a nie 200 jak w Polsce. Angole też mają stosunek ok.
200 osadzonych na 100 000 obateli, czyli jednak Polacy w WB garują o 50 % mniej.

Pomyśl Korba rozsądnie i nie przesadzaj. Garusy są w każdym kraju, dlaczego więc
uważasz pawia narodów za jakiś wyjątek. Garują Angole, Niemcy a nawet Islandczycy,
więc i z milionem polskich emigrantów dotarła na wyspy grupa szumowin. Jednak liczby
wskazują, że odsetek elementu pośród nich jest połowę niższy niż w Pomrocznej.

Starasz się nie wiem w jakim celu zafałszować statystykę, a operując liczbami można
dowodzić wszystkiego, jak np. tego, że katolicy popełniają 99% przestępstw, całkiem
przypadkiem posiłkując się danymi z polskich wiezień, albo na podstawie statystyk
kenijskich udowadniać, że 99% gwałcicieli jest murzynami.

A fakty są takie, że Polacy w WB popełniają połowę mniej przestępstw na 100 000
obateli, niż w Polsce. Powinno cieszyć, a Ciebie jednak martwi, dlaczego?

Poluzuj WLR, ja nie porównuje statystyk polskich do angielskich.
Chodzi mi o to, że nawet w niewielkiej społeczności za granicą Polacy stanowią spory odsetek wsrod kryminalistów, co było odniesieniem do słów praktyka o szanowaniu lokalnych praw i obyczajów.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2362 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 233, 234, 235, 236, 237  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.