forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 09 gru 2018, 20:20

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 243  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

to do Pani Mani jest

Bo Pan Hornet to prawdziwy chop nieustraszony i mężny. Dla niego chycić białogłowę w talii prawicom i zatopić swe spękane usta wiatrem i zapachem lasu w jej ust kolar, to jak sarękę udusić, abo odyńca na lewom stronę przewrócić, jako ten kabat, czyly cfetr. Taki onże monsz!

Ostatnio zmieniony 11 mar 2018, 20:52 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Bo Pan Hornet to prawdziwy chop nieustraszony i mężny. Dla niego chycić białogłowę w talii prawicom i zatopić swe spękane usta wiatrem i zapachem lasu w jej ust kolar, to jak sarękę udusić, abo odyńca na lewom stronę przewrócić, jako ten kabat, czyly cfetr. Taki onże monsz!

a cóż stoi na przeszkodzie, żebyś i Pan się chwalił ;)
ps. oraz konfabulował :lol:

Nie wiem jak Hornet, widziałam Go na jednej focie i chłopak jest w moim typie. Ale tu nie o to chodzi, a raczej o to, że rola kobiet przez same feministki jest sprowadzana do parteru. Wiele kobiet wie czego chce, młodszych, starszych, zawoalowanych i rozebranych. Chcą się rozbierać, czy tam zakładać kuse stroje? Dlaczego nie! Chcą się bzykać? Też dlaczego nie? Seks jest piękny! Pokaż mi kobietę która nie lubi orgazmów, ja takiej nie znam.
A jeszcze kiedy macie po 20 lat, cycki sterczą, dupki zgrabne, penisy stoją na baczność i mogą te 8 razy na dobę.. tylko korzystać. Kiedy zaczniecie, po 50 tce? Sorry, może być za późno.. I to jest smutne.. bo co nam wtedy pozostaje, pójść na wystawę, do muzeum, a wieczorem wymienić się lekami. Ech...

Awatar użytkownika

Czarna_Mańka pisze:
Boruch pisze:

a cóż stoi na przeszkodzie, żebyś i Pan się chwalił ;)
ps. oraz konfabulował :lol:

Ja myślę, że nie mam specjalnie czym. :oops: Tak mi się wydaje, że nie wyróżniałbym się specjalnie czynem jakim wybitnym na tle tu piszących. :) Zgrabne nogi? Jak na faceta posiadam. Pośladki - podobno też. Tak mówią te Panie co mnie znały i znajom :lol: Własnej oceny wydać nie mogę, bo są one styłu usytuowane to ich nie widzę :lol: Jędrne? Pomimo wieku tak. :lol: Spódniczek nie nosiłem i nie noszę. Spodnie obcisłe "dzwony" kiedyś tak. :D Czytałem, że moda na nie wraca. :) A co do imtymności pisał nie będę bo się wstydzę :oops:

"To tyle co mogę powiedzieć o Wietnamie"

Heh i znowu wyszłam na jedyną puszczalską.. Nikt z Was za młodu się nie gził, na potęgę. No nikt. A ja się gziłam i było mi dobrze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika

Aga - czytaj dziewczyno co napisałem. Każdy facet oglądał się za dziewczynami a dziewczyny za facetami. Mini spódniczka w moich czasach zdobywała świat. Każda dziewczyna nosiła. Owszem były takie, które powinny się nad tym zastanowić, ale szał swoje robił. Faceci mogli nabawić się skrętu kręgów szyjnych. A przecież człowiek to nie sowa. W tym nie ma co szukać negatywów. Taka jest młodość. Ja też świętoszkiem nie byłem. I powiem coś. Żałuje, że więcej z życia nie czerpałem. Nigdy sobie tego nie wybaczę. :lol:

Chciałam Was nieco sprowokować Boruchu, do tego byście nieco inaczej spojrzeli na kobiety.
Nie przestałyśmy nosić kiecek czy spódniczek, bo czułyśmy się molestowane. Powód jest prozaiczny, moda, wygoda. Sczerze mówiąc niejedne portki są bardziej wyzywające, niż mała czarna w standardzie.
I ja mam problem, z takim rodzajem feminizmu. Bo z jednej strony walczy ze stereotypami, z drugiej, sam je powielając. Mamy XXI wiek, dziś to kobiety decydują z kim sypiają, są świadome swoich potrzeb, seksualności. A część ruchów, przedstawia je nadal jako ofiary wiecznie napalonych samców.Oczywiście są i samce, które mają tylko jeden zwój mózgowy więcej od wibratora, ale na litość boską, nikt nie zmusza, by iść z takim do ołtarza.

Awatar użytkownika

Pewnie nie jeździły na wycieczki, albo całkiem szpetne są, albo, co też jest całkiem możliwe, to feministki.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Chciałam Was nieco sprowokować Boruchu, do tego byście nieco inaczej spojrzeli na kobiety.
Nie przestałyśmy nosić kiecek czy spódniczek, bo czułyśmy się molestowane. Powód jest prozaiczny, moda, wygoda. Sczerze mówiąc niejedne portki są bardziej wyzywające, niż mała czarna w standardzie.
I ja mam problem, z takim rodzajem feminizmu. Bo z jednej strony walczy ze stereotypami, z drugiej, sam je powielając. Mamy XXI wiek, dziś to kobiety decydują z kim sypiają, są świadome swoich potrzeb, seksualności. A część ruchów, przedstawia je nadal jako ofiary wiecznie napalonych samców.Oczywiście są i samce, które mają tylko jeden zwój mózgowy więcej od wibratora, ale na litość boską, nikt nie zmusza, by iść z takim do ołtarza.

Oczywiście, każda kobieta nosi to w czym czuje się najlepiej. Powinna postępować wg swojej woli. Nikt nie ma prawa ingerować w jej życie. Dla mnie to jest proste jak 2x2. I tak być powinno. Utożsamianie sie kobiety z feminizmem nie wpływa na to, że przestaje nią być. Nadal nią jest, ma swoje potrzeby, marzenia i je realizuje. Realizuje je jednak po swojemu, jak sama chce. W życiu feministki facet też ma swoje miejsce. Znam to z autopsji. Po tekstach jaskie sie czyta odnoszę czasem wrażenie, że pewna część facetów postrzega feministkę jako babę, która utraciła atuty bycia kobietą. I podejrzewam dlaczego tak się dzieje. Niestety samo nawiązanie kontaktu z taką kobieta a już utworzenie bliższego związku jest dla takiego problemem jak dla naszych himalaistów zdobycie zimą K2. A bluzgi, ktore przy okazji trafiają na fora są wynikiem bezsilności onych. Najlepiej wtedy określić feministkę jako nienormalną.

Tak więc ani ocenianie feministek jako bab zboczonych, jak i bycie feministką zradykalizowaną niczego dobrego nie przynosi.

ps.

ale sie rozgadałem o babskich sprawach. Już kończę, bo mi się dostanie od prawdziwych facetów tut. fo. :lol:

Awatar użytkownika

Obrazek Całodobowo
Nagła pomoc przy bolesnych miesiączkach, chandrze,PMS, menopauzie i ataku sufrażyzmu.

( a Stary Praktyk jako asystĘtka ) :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 243  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.