forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 mar 2019, 12:55

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2454 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 246  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Boruch, uciekaj! :lol: Ratuj się chłopie, jeszcze jest szansa.

Awatar użytkownika

Hornet pisze:

Hornet pisze:
Feministki zawsze we mnie budzą niepokój- nie wiem czy toto ruchać czy dać w zęby. Ich postrzeganie świata sugeruje jedynie natychmiastową eutanazję.

NIKT "nie zauważył" tego wpisu

jakoś mnie to nie dziwi :mrgreen:

także na tym forum to NORMALNE, że zależy KTO wyzywa kobiety
jak "nasz", z koteryjki forumowej to och...
on tak ma, a panie nie znają się na żartach

poza tym B. to taki fajny gość, nie? a i przywalić umie, po co się narażać :mrgreen:

ps. jeeeeezuuuuu...jak ja nie znoszę hipokrytów

Awatar użytkownika

Hornet pisze:

Panie Hornet posiadam tę zdolność, że zawsze łatwiej porozumiewałem się z kobietami tzw wolnymi(wyzwolonymi), feministkami niż z konserwatystkami( tu zmieniłem koniec zdania aby nie być oskarżony o seksizm). Miało być inaczej. Mógłbym nawet zaryzykować stwierdzenie, że między feministkami czuję się jak ryba w wodzie. i tu szeptem - przy Nich czuje się taki bezpieczny. :lol:

Rozumiem, z Pana jest niezły kawalarz. :lol:

Ostatnio zmieniony 11 mar 2018, 19:48 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Pan nie wiesz co to za harpie, pan życie ratuj i uciekaj :lol:
Tu każde słowo jakie Pan napiszesz, z pewnością będzie użyte przeciwko Panu.

To nie są takie kobiety, z jakimi pan miał dotychczas do czynienia- one od pasa w dół są porośnięte czarnym włosem- omamia pana wdziękami potem jednym sprawnym ruchem aparatu gębowego dokonają dekapitacji i w tę rurkę z szyi nasikają.
Ratuj się, wierz mi. :lol:

Ostatnio zmieniony 11 mar 2018, 19:54 przez Hornet, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Mnie się wydaje że gorsi są ci co jedzą bezmięsne wędliny-to jest straszne.

Awatar użytkownika

Panie Hornet co bym ja bez Pana zrobił. Zresztą przyznajcie wszyscy tu piszący, co my byśmy bez Pana Horneta zrobili, co! :lol:

ps. Panie Stachu, czyli taki Agronom znany weganin to gorzej niż diabeł? :lol:

Awatar użytkownika

Hornet pisze:
Pan nie wiesz co to za harpie, pan życie ratuj i uciekaj :lol:
Tu każde słowo jakie Pan napiszesz, z pewnością będzie użyte przeciwko Panu.

To nie są takie kobiety, z jakimi pan miał dotychczas do czynienia- one od pasa w dół są porośnięte czarnym włosem- omamia pana wdziękami potem jednym sprawnym ruchem aparatu gębowego dokonają dekapitacji i w tę rurkę z szyi nasikają.
Ratuj się, wierz mi. :lol:

a nie mówiłam, że XIX wiek?
ciemnota i zabobon

:lol: :lol: :lol:

older pisze:
Przeginanie nie jest fajne, weźcie se pod rozwagę, wy - wojujące w latach będące już... :) Te młode nie muszą chcieć tego co wy, stare dupy! :)

Ależ ja nie wojuję...Kocham facetów, świat bez nich byłby smutny. Owszem, jestem już starą dupą, patrzę na córę i aż mnie mierzi czasem..ale przypominam sobie czasy, kiedy i ja miałam 17 lat, kurcze lepsza nie byłam. Wręcz przeciwnie, co ja z koleżankami odwalałam, to historia. Całkiem nagie kąpałyśmy się w jeziorach Turawy, piłyśmy tanie wina i ubierałyśmy skąpe spódniczki. Często wbrew logice, bo nie każda miała takie zgrabne nózie co ja. Chłopców z klasy prowokowałyśmy dekoldami do pępka, a kiedy przyszło do klasowego ogniska, to my, dziewczyny byłyśmy tą stroną czynną.. A wycieczki klasowe? To samo.. nie ma to jak odwalić spektakl pod prysznicem, wiedząc, że piękny Irek stoi i patrzy. Tak było.. I było cudnie.
Pan z mechanizacji na wycieczce w Zakopanem orzekł, że kto zaśpiewa najbardziej sprośną piosenkę, ten dostanie 5 na półrocze. Grzesiek zaśpiewał, szkolny taki Di Caprio, no i dostał tę piątkę.Chłopak piękny jak marzenie, nawet chciał się ze mną bzykać, ale że miał dziewczynę, to bzyknęłam się z kimś innym. Z kim już nie pamietam nawet hahahaha , a przecież mogłam z Grzesiem :) Było, mineło.. Cudownie jednak wspominam czasy młodości, cieszy mnie, że takie były mi dane..Nikt nie krzyczał o szowinizmie, feminizmie..Dziewczyny się prześcigały w skąpych strojach bo chciały wabić kolegów. Nikomu do głowy nie przychodziło, że to wbrew ich godności. One chciały seksu i go miały..

Awatar użytkownika

to do Pani Mani jest

Bo Pan Hornet to prawdziwy chop nieustraszony i mężny. Dla niego chycić białogłowę w talii prawicom i zatopić swe spękane usta wiatrem i zapachem lasu w jej ust kolar, to jak sarękę udusić, abo odyńca na lewom stronę przewrócić, jako ten kabat, czyly cfetr. Taki onże monsz!

Ostatnio zmieniony 11 mar 2018, 20:52 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Bo Pan Hornet to prawdziwy chop nieustraszony i mężny. Dla niego chycić białogłowę w talii prawicom i zatopić swe spękane usta wiatrem i zapachem lasu w jej ust kolar, to jak sarękę udusić, abo odyńca na lewom stronę przewrócić, jako ten kabat, czyly cfetr. Taki onże monsz!

a cóż stoi na przeszkodzie, żebyś i Pan się chwalił ;)
ps. oraz konfabulował :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2454 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 246  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.