forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lis 2017, 18:58 
Może za piękna nie jest, ale kasiasta , łosia znajdzie (bronto szaleje z tym epitetem na sfiniach i jest z tego dumny podobnie jak z mitomanek i dewotek,sam nazywając się ktosiem) . Ma pozycję, ( nie bronto, a Marta), może nie przez siebie zapracowaną , ale ma, ma też kasiorę, ..Jakiś bond rozkładówkę playboya na głowę zarzuci i małżeństwo gotowe.
Poza tym, aż tak brzydka nie jest, bywają brzydsze..
Jest zadbana, kasiasta, znaczenie na salonach, jakiś facet z pewnością się połasi. I nie będzie to zwykły prol, Nowak, Kowalski..Marta jest ustawiona.


Na górę
  
 
Post: 14 lis 2017, 19:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A rydel jej w zydel.
------------------------------------
To brzmi jak horror sajensfikszen, ale przy stanie umysłów naszych obecnych "elyt" brzmi groźnie:

W nieujawnionej oficjalnie części korespondencji prezesa Ordo Iuris z ministrem Ziobru, znalazła się też sugestia, która jeży włosy na głowie. Ta część korespondencji jest tajna, czyli nie dla opinii publicznej, żeby – jak podkreślono – „nie wzbudzać niepotrzebnej sensacji”. Otóż sekciarze ci proponują, by w możliwie szybkim tempie wprowadzić na granicach Polski (w tym na lotniskach) procedury „wyrywkowego badania ginekologicznego kobiet będących w wieku rozrodczym, celem stwierdzenia czy kobieta nie poddała się w ostatnim czasie zabronionemu prawem zabiegowi przerywania ciąży”. No cóż, jeśli faktycznie żyję w Polsce, w środku Europy na dodatek, to proszę uszczypnijcie mnie, bo wydaje mi się że śnię! Ale ponieważ chyba jednak nie śnie, to z przykrością dużą zauważam, że taką oto Polskę budują nam psychiatryczni odszczepieńcy, cudem uchowany odpad procesu ewolucji, owa wielokrotnie tu już wspominana pisbiomasa, jak zwykle mająca moralne poparcie kościoła, który jak wiemy, kobiecą dupą zainteresowany jest od dawna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2017, 19:37 
older pisze:
Uroda mocna jak pięść Mosze Dajana!!!



Mam mięszane odczucia, bo z jednej strony wiem kim jest i jakie mni wincy ma poglądy,
ale tak po odrzuceniu uprzedzeń, sympatyczna z niej kobita i nie na pokaz, a tak na co
dzień, w sklepie, na poczcie, czy pubie. To ma z pewnością po mamie, która tabun cały
winicjuszy skromnym groszem ratowała pod sklepikiem, a i dobre słowo dla każdego miała.
Szkoda, że żałosna postać kartofla, przysłoniła całkiem tę miłą i dobrą kobietę.

maerose pisze:
bo wydaje mi się że śnię!


E tam. Niebawem Unia nas wydali, a PiS wprowadzi dawno już przygotowaną ustawę "depozytową"
i paszport kobita w wieku rębnym, dostanie dopiero po badaniu u Chazana. A jak odmówi, to nie dostanie.
O!


Na górę
  
 
Post: 15 lis 2017, 12:35 
maerose pisze:


W nieujawnionej oficjalnie części korespondencji prezesa Ordo Iuris z ministrem Ziobru, znalazła się też sugestia, która jeży włosy na głowie. Ta część korespondencji jest tajna, czyli nie dla opinii publicznej, żeby – jak podkreślono – „nie wzbudzać niepotrzebnej sensacji”.

Oj rośka...A ile prób zmiany ustawy skrobankowej mieliśmy?
W ilu próbach to właśnie PiS załatwił ,,odmownie'' wnioskodawców?
Poproszę o odpowiedź.
I żadne czarne marsze, protesty różnych nowoczesnych zmian nie miały tu wpływu.


Na górę
  
 
Post: 15 lis 2017, 15:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Skorpion13 pisze:
I żadne czarne marsze, protesty różnych nowoczesnych zmian nie miały tu wpływu.



Znana na tym fo pewność siebie niepoparta żadnymi dowodami - jak zwykle zresztą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lis 2017, 16:04 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Oj rośka srośka.
Nie potrzeba żadnej ustawy skrobankowej, pisałam już o tym.
Tabletka dzień po na receptę.
Klauzula sumienia, działała również za PO, ale teraz rozszerzona , nawet na apteczarzy, utrudniony dostęp do legalnej jeszcze aborcji.
Z badaniami prenatalnymi na życzenie i bezpłatnie pewnie jeszcze gorzej.
O innych radosnych wymysłach Radziwiłła, jak likwidacja finansowania in vitro, Zalewskiej edukacja seksualna na poziomie sióstr Magdalenek nie wspomnę.
Takie ułatwienia dla Polek.
Po co ustawa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lis 2017, 16:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
I jeszcze każą się ruchać jak króliki.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lis 2017, 17:22 
Boruch pisze:
Skorpion13 pisze:
I żadne czarne marsze, protesty różnych nowoczesnych zmian nie miały tu wpływu.



Znana na tym fo pewność siebie niepoparta żadnymi dowodami - jak zwykle zresztą.

A miały?
W marzeniach organizatorów tych zbiegowisk. :lol: :lol:
Czego dobrze dowodzi brak takich zbiegowisk podczas 2 wcześniejszych przypadków uwalenia tzw. ,,społecznych'' projektów.
A uwagi ad personam - proszę zachować dla siebie. Bo to tak jak z tym kotłem i garem...


Na górę
  
 
Post: 15 lis 2017, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Skorpion13 pisze:
Boruch pisze:
Skorpion13 pisze:
I żadne czarne marsze, protesty różnych nowoczesnych zmian nie miały tu wpływu.



Znana na tym fo pewność siebie niepoparta żadnymi dowodami - jak zwykle zresztą.

[color=#0000FF]A miały?
W marzeniach organizatorów tych zbiegowisk. :lol: :lol:
Czego dobrze dowodzi brak takich zbiegowisk podczas 2 wcześniejszych przypadków uwalenia tzw. ,,społecznych'' projektów.
A uwagi ad personam - proszę zachować dla siebie. Bo to tak jak z tym kotłem i garem...


No cóż potwierdza pan Panie skorpion to co napisałem

i vice versa

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2017, 14:29 
Obrazek


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group