forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 13:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 maja 2017, 22:02 
I tak być może..


Na górę
  
 
Post: 12 maja 2017, 16:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dziewczyny, słuchajta, wasze cycki są obsceniczne!
Nie ważcie się przykładać tego świństwa noworodku w celu nakarmienia go napojenia.
Bo was sąd doprowadzi do porządku.

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,4726 ... l#MTstream


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 16:41 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tego szkoda nawet komentować. Nalezy się złożyć, za kobitkę grzywnę zapłacić, wyrok poddać "cenzurze" na wszelkich portalach społecznościowych ( niech lemingi wiedzą z kim maja do czynienia ) - i olać durny wyrok.
Tylko okazując obywatelskie nieposłuszeństwo możemy w jakiś sposób wpłynąć na przyszłe orzecznictwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 17:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
USTAWA z dnia 10 czerwca 2014 r.

Art. 1. [Znak Polski Walczącej]
1. Znak Polski Walczącej, będący symbolem walki polskiego narodu z niemieckim agresorem i okupantem podczas II wojny światowej, stanowi dobro ogólnonarodowe i podlega ochronie należnej historycznej spuściźnie Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Znakiem Polski Walczącej jest symbol w kształcie kotwicy składającej się z połączonych ze sobą liter „P” i „W”, w taki sposób, że litera „P” umieszczona jest nad środkiem litery „W”.

Art. 2. [Obowiązek otaczaniu Znaku Polski Walczącej czcią i szacunkiem ]
Otaczanie Znaku Polski Walczącej czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej.

Art. 3. [Kara grzywny]
1. Kto publicznie znieważa Znak Polski Walczącej, podlega karze grzywny.

2. Do postępowania w sprawach, o których mowa w ust. 1, stosuje się przepisy ustawy z dnia 24 sierpnia 2001 r. – Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia (Dz. U. z 2013 r. poz. 395, z późn. zm.1)).

Art. 4. [Wejście w życie]
Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Art. 4.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski




Ot jaka siurpryza, wychodzi że to po do spółki z komorowskim się zamachło na biedne kobitki, żal


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 17:58 
Cytuj:
Obyś żył w ciekawych czasach.
Takie jest przysłowie, autora nie znam.
Mi, nam przyszło żyć w popierdolonych, gdzie widok piersi, jest przestępstwem wobec moralności, gdzie dwaj homoseksulaiści domajagą się ślubu, gdzie matki zabijają własne dzieci, a faceci w sukienkach je gwałcą. Gdzie chłopina z kotem trzęsie rządem, wariat rozpierdala armię, wdówki są posłankami, a przekręty i alimenciarze opozycją. Może czas najwyższy dać sobie spokój z tym wszystkim, olać sikiem przysłowiowym zanurzyć się we własnej wsi, niedoskonałej, ale sielskiej.. I tak nie mam wpływu na ten cały psychiatryk.
Niech się pałują, niechaj kłócą, wszak to tylko grabie które nigdy nie będą grabiły od siebie, zawsze do siebie. Platforma, Pis, Nowoczesna, Kukiz, Sld, Korwin inna chujnia..oni wszyscy są tyle samo warci. Cwaniaki, przekręty, w świetle prawa.
Rzygać mi się chce.
Tylko aby stołek uzyskać, po trupach, do celu.
Mam ich wszystkich dosyć.


Na górę
  
 
Post: 12 maja 2017, 18:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
....oni wszyscy są tyle samo warci.....


Słusznie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 18:26 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Do tych samych wniosków doszedłem jakieś dziesięć lat temu.
Problem polega na tym, że od polityki uciec tak całkowicie się nie da.
I w efekcie musisz patrzeć na ręce tym skurwysynom bo Cię złupią gorzej aniżeli średniowieczni piraci kupieckiego bryga.
I jeszcze można za to iść siedzieć.
Nawet na tej Twojej wsi Cię znajdą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 18:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
To chińskie przekleństwo, to o ciekawych czasach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 18:37 
Słonko, ja akurat jestem na tym etapie życia, że mnie mogą cmoknąć. Czy to PO, czy PiS, czy inni, ja tam mam swój las, sad, łąkę, dzieci odchowane, a że kiedy przyjdzie emka będe musiała z wózeczkiem złom zbierać i makulaturę? Cóż, śmiejemy się z Mężem, że będziemy sobie na stare lata urządzali romantyczne spacery przy pełni księżyca.Zamknąć za co mnie nie mają, a nawet jeśli pomimo to zechcą, ja jestem bardzo pozotywnie nastawionym człekiem. Darmowy wikt, opierunek, ciepło, żryć dadzą, siłka, seanse filmowe, biblioteka, dentysta na zawołanie, pomoc lekarska, lepiej niż w domu.
Gaduła jestem, jak nic zaraz znajomości nawiążę, sprytna-imprę niejedną skręcimy przy Horacym.
Oby tylko zdrówko dopisywało, z resztą sobie poradzę.


Ostatnio zmieniony 12 maja 2017, 18:44 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 12 maja 2017, 18:42 
Killashandra Ree pisze:
To chińskie przekleństwo, to o ciekawych czasach.

I tu by się zgadzało, poniekąd.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group