forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 cze 2017, 7:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
korbaczeska pisze:
GW": Przez lata nikt nie wierzył bitej, więzionej, gwałconej kobiecie"
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-w ... -na-25-lat

Cytuj:
Gehennę żony Mariusza S. i ich dwóch córeczek opisała w "Dużym Formacie" "Gazeta Wyborcza". Jak relacjonowała, mężczyzna przez co najmniej kilka lat znęcał się nad swoją żoną: bił ją, głodził, wielokrotnie gwałcił. W 2010 roku - jak napisała gazeta - S. zamknął żonę w piwnicy: kobieta spędziła tam w sumie dwa lata. Ponadto - według "GW" - Mariusz S. umożliwił również swoim kolegom gwałty na żonie i brał od nich za to pieniądze.

Co więcej - jak podała gazeta - żona nie była jedyną ofiarą Mariusza S.: mężczyzna miał znęcać się również nad swoimi kilkuletnimi córkami, a starszą z nich molestować seksualnie.

"GW" podkreślała, że sprawą już kilka lat temu zajmowała się Prokuratura Rejonowa w Pucku: w latach 2011-2013 trzykrotnie podejmowała jednak decyzje o umorzeniu śledztwa w tej sprawie i odrzucała zażalenia pokrzywdzonej kobiety.


Wyrok nieprawomocny 25 lat. Teraz kolej na zarzuty dla prokuratury za zaniedbania.
Godnego, zaiste uwagi wywiadu udzieliła mediom mamunia sprawcy, twierdząc, że to wszystko wina tej zony, bo "pyskowała do męża".......Szkoda,że drań nie cierpiał na kompleks Edypa, nie byłoby tego wywiadu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 7:58 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Okadzanie szałwią odpędza siły nieczyste, więc nie ma się co dziwić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 9:21 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Szałwia jest na ból zębów :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 9:34 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Na ból zębów jest dentysta. Szałwia do okadzania bobra.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 14:21 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://natemat.pl/211035,mezczyzna-mole ... -paznokcie

Koleżanka Oli, ofiara molestowania, zeznawała w sądzie w sali rozpraw na której obecny był oskarżony" – pisze oburzona matka. Jej córka nie zeznawała w obecności podejrzanego o przemoc seksualną, ale nie dlatego, że sędzia zastosowała przepisy Konwencji antyprzemocowej, tylko dlatego, że mężczyzna po prostu nie stawił się w sądzie.

"Ale szczyt nastąpił, kiedy sędzia (...) zapytała Olę, czy tamtego dnia ona i jej koleżanka miały pomalowane usta i paznokcie. Czy miały makijaż. I jak mocny" - pisze matka. "W takim żyjemy społeczeństwie. W takich czasach. Ja pierdolę" – denerwuje się kobieta. "Pani sędzia miała na sobie spódnicę, nosiła makijaż i buty na obcasie. Paznokci nie widziałam, ale chyba można klepać" – ironizuje matka Oli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 14:26 
Kobiety są gorsze jako sędziowie.
Może se waginy okadzają z lekka?...


Na górę
  
 
Post: 23 cze 2017, 15:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
http://natemat.pl/211035,mezczyzna-molestowal-seksualnie-dziewczynki-pod-szkola-matka-sedzia-zapytala-czy-mialy-pomalowane-paznokcie

Koleżanka Oli, ofiara molestowania, zeznawała w sądzie w sali rozpraw na której obecny był oskarżony" – pisze oburzona matka. Jej córka nie zeznawała w obecności podejrzanego o przemoc seksualną, ale nie dlatego, że sędzia zastosowała przepisy Konwencji antyprzemocowej, tylko dlatego, że mężczyzna po prostu nie stawił się w sądzie.

"Ale szczyt nastąpił, kiedy sędzia (...) zapytała Olę, czy tamtego dnia ona i jej koleżanka miały pomalowane usta i paznokcie. Czy miały makijaż. I jak mocny" - pisze matka. "W takim żyjemy społeczeństwie. W takich czasach. Ja pierdolę" – denerwuje się kobieta. "Pani sędzia miała na sobie spódnicę, nosiła makijaż i buty na obcasie. Paznokci nie widziałam, ale chyba można klepać" – ironizuje matka Oli.


Czyli Pan Zbyszek ma rację, choć zapewne jako ojciec i monsz nie pochwala asz tak daleko idącej ekstrawagancji w ubiorze. I właśnie co Pan Zbyszek na zachowanie Pani sędzi?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 18:49 
older pisze:
Kobiety są gorsze jako sędziowie.
Może se waginy okadzają z lekka?...


Czy ja wiem? W jakim sensie gorsze? Sędzia to człowiek, li i tylko, i jak każdy z nas idzie do pracy. Czasem na kacu, czasem wstał lewą nogą z łożka, czasem seks był do niczego..


Na górę
  
 
Post: 23 cze 2017, 19:07 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
AGAFIA pisze:
older pisze:
Kobiety są gorsze jako sędziowie.
Może se waginy okadzają z lekka?...


Czy ja wiem? W jakim sensie gorsze? Sędzia to człowiek, li i tylko, i jak każdy z nas idzie do pracy. Czasem na kacu, czasem wstał lewą nogą z łożka, czasem seks był do niczego..


I tu będę polemizował.
Na "kacu" to może być murarz ponieważ decyduje o tym, co stanie się z workiem wapna.
Sędzia ma w pewnym sensie władzę nad drugim człowiekiem więc niejako nie wolno mu popełnić błędu co będąc " na kacu" - łacno może się przydarzyć.
Jeśli więc nie potrafi sobie radzić z tego typu przypadłościami, powinien oddać dyplom i iść kłaść.......np. asfalt.
A wtedy może wstawać którą nogą chce i mieć udany ( lub nie ) - seks.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 19:12 
Słonko, ja to wszystko wiem. Ale Ty o teorii, ja o praktyce. Owszem powinien, powinny, ale to ich praca, źródło kasy. Nie zrezygnują, idealistycznie. Idealistów w praktyce jest 5 na 5 milinów.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group