forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 sie 2017, 16:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
No a nie mówiłam żeby nie dokarmiac?

Obrazek

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja bojkotuję. Dziś to ogłosiłem. Milczę. :evil:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 16:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Ja bojkotuję. Dziś to ogłosiłem. Milczę. :evil:

A który z twoich klonów milczy?
Jeden milczy czy wszystkie, bo jak tylko jeden z was to znowu bajki opowiadasz.
Czy aby takie deklaracje nie są objawem jakiegoś rozdwojenia, lub co gorsza roztrojenia?

Dobre, bo wasze, zacne.


Ostatnio zmieniony 11 sie 2017, 16:47 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 16:46 
st1111 pisze:
O pani Agafię w końcu z roboty wypuścili. Wstrętni kapitaliści.

Mam dostęp do kompa Panie sfinio, mam dostęp do neta też podczas pracy.
Tak, ma Pan ma rację wstrętni kapitaliści. Od lutego wszystkie 5 osób, z 6 osobowej załogi, malutkiego działu potężnej firmy, się zwolniły. Po prostu. Praca na pół etatu-bo akurat taką sobie wybrałam, płatna faktycznie za pół, wygląda jak na cały etat i nadgodziny..za które nikt nie płaci, ale jak mówi menago, one są po to byś się nauczył. Jak już się nauczysz, też te 2, 3 godziny orasz by księgować to i owo. ale i za to nikt nie płaci. Zamykasz system i szlus. Zamykasz o 21.30. a żeby to wszystko ogarnąć, wydrukować raporty, poksięgować, jest 23. 30. Zanim się zbierzesz, dojedziesz do domu, ja mam jakieś 50 km do chałupy , jest północ. Wykąp się, przygotuj ciuchy, jest pierwsza w nocy, o piątej trza wstawać..
A i
Microsoft Dynamics AX ERP to nie bajka..
Mowa o SETKACH tysięcy dziennie, stąd nie może być mowy o pomyłce, bo mnie i inne kobietki- obciążą nas solidarnie.. Weż tu zaśnij z takim jarzmem.
Obrazek
No, ale bony na święta dają. ;)


Ostatnio zmieniony 11 sie 2017, 16:59 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 11 sie 2017, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
AGAFIA pisze:
Mowa o SETKACH tysięccy dziennie, stąd nie może być mowy o pomyłce, bo mnie i inne kobietki- obciążą nas solidarnie.. Weż tu zaśnij z takim jarzmem.

Wiesz,Agafia,jak ktoś już długo nie pracuje i czeka na emeryturę
z łaski PiS-u,to jakie może mieć wyobrażenie o pracy w ogóle?
W dzisiejszej dobie to nie ma to,tamto,jak było wcześniej.

Za twoimi plecami czeka tysiąc chętnych na twój nieudany
krok i wymiksowanie.
Ale powiedz to innym..

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 17:18 
Słonko wiem..sęk już w tym, że nie mamy do czynienia z rynkiem pracodawców, a pracowników. Owszem, jadą nas, wyciskają jak cytryny, jednocześnie jednak o dobrego, stałego pracownika trudniej i trudniej. Ofert pracy jest mnóstwo, pojawiają się każdego dnia kolejne..
Coś się zmienia, i dobrze. Babki odchodzą, znadują pracę w jeden dzień, płaca podobna, obowiązki dużo mniejsze.
Jeszcze kolporacje nie ograniają, musisz orać, w zamian oferują jakieś tam bony na święta, karty na siłkę, basen, taki niby socjal, ale i to się kończy.
U nas na wsi fabryka Nestle była. Zatrudniali ludzi. Ludzie chcieli pracować. Pół wsi pracowało, lody raz na tydzień pracownikom do domu dawali. Ktoś to przejął, z Nestle zrobiło się Froneri. W cha długoletnich pracowników odeszło samych , zarząd pozwalniał innych, stałych pracowników, wymyślili sobie, że pójdą w tych sezonowych i Ukraińców. Mało tego, zaczęli ludzi przez agencję pracy zatrudniać. Czerwiec, lipiec mieli obsadzony, dzisiaj produkcja stoi. Pełnia sezonu na lody, a nie ma kto ich robić.. Durnowate agencje każdego dnia zamieszczają ogłoszenia, ale nie ma chętnych do pracy za 13 brutto na godzinę..Nawet Ukraińcy olali zapitalać na Randstad.. Fabryka stoi. Produkcja stoi. Jak nic splajtują.


Na górę
  
 
Post: 11 sie 2017, 17:44 
Cytuj:
Nie bardzo rozumiem? pół etatu od godz. 8 rano do godz. 23.30 ? poważnie? czy nieco ubarwiasz?

Od 8 rano ? :D Serio nie rozumiesz? Może od razu napisz to, co byś chciała przeczytać.
Będzie prościej.


Na górę
  
 
Post: 11 sie 2017, 18:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
23,5h - 6h = 17 h
Takie proste działanie matematyczne z proporcji (szkoła podstawowa - mnożenie na krzyż):


17 h - 1/2 etatu
x - 1 etat
----------------
1/2 • x = 17 • 1
x = 17 : 1/2
x = 34 h Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 20:33 
Cytuj:
No popatrz, do mnie. O ja niedomyślny.
Aż tak się nie przejmuj znowu. Ani ty pierwszy, ani ostatni.
No! Już się nie marz, Jadwiniu.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 21 sie 2017, 7:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Fragment większej całości.

Cytuj:
Gender w sporcie wypacza sens rywalizacji kobiet


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ostatnie Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Londynie, zakończyły się podobnie jak Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Pozostał niesmak po biegu kobiet na 800 metrów, który zdominowali osobnicy trudnej do ustalenia płci i wyglądający na pierwszy rzut oka jak NRD-owskie pływaczki, których grube głosy i męskie cechy ich trenerzy tłumaczyli kiedyś tym, że nie przyjechały śpiewać, tylko pływać.

Doszliśmy do tego, że kobiety nie mają szansy rywalizować w dyscyplinie sportowej celowo rozdzielonej płciowo, właśnie ze względu na dysproporcje wydolnościowe. Zdominowali ją osobnicy o podwyższonym poziomie testosteronu, o budowie ciała powodującej naturalny handicap przy bieganiu.

Zwycięzca biegu na 800 metrów kobiet, Caster Semenya nawet zbytnio nie udaje, że nie czuje się kobietą, bo oficjalnie twierdzi, że ma żonę. W przypadku tego kogoś kontrowersje opierają się na tym, że nie wiadomo, czy poziom testosteronu u Caster Semenya jest podwyższony sztucznie, czy naturalnie, a jeśli jest to stan naturalny to czy Caster powinno współzawodniczyć z kobietami, czy raczej z mężczyznami.

Dziwaczna ideologia gender pojawiła się po raz pierwszy w kręgach bardzo radykalnego feminizmu w latach 70-80tych ubiegłego wieku. Nikt jednak wtedy nie traktował tych dziwactw poważnie. Zdaniem ideologów gender, to nie płeć biologiczna determinuje to, czy dana osoba jest mężczyzną, czy kobietą, ale „rodzaj”, czyli właśnie "gender" oznaczający tożsamość psychiczną i kulturową, która została wybrana, a nie zdeterminowaną przez poczęcie i urodzenie, tak jak było od zawsze.


Płciowi rewolucjoniści traktują ciało jako materiał, który można zmienić poprzez technikę chirurgiczną – operacje plastyczne, ingerencje hormonalne, etc. Prowadzi to do tego, że mężczyźni mogą udawać kobiety i kobiety mogą udawać mężczyzn. Jednak gdy udający kobiety mężczyźni zaczynają rywalizować z nimi w sporcie okazuje się, ze chora ideologia stworzyła śmiechu wartą sytuację, gdy rywalizacja kobiet między sobą może wkrótce stracić sens.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group