forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 17:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 maja 2017, 20:54 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Aga, ale co Tobie dwa geje w parze przeszkadzają, to nie rozumiem :( Co oni Ci, kurwa, szkodzą i w czem?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 21:12 
Bardzo przeszkadzają i nie dlatego, że łączą się w pary, a dlatego, że od ponad dwóch dekad w przestrzeni publicznej mówi się tylko o prawach gejów, a w ogóle nie mówi się o prawach ludzi chorych, prawach pracowników, prawach dzieci do wyżywienia o pawie obywateli do równości wobec prawa. Na szczęście PiS, to odwrócił i teraz mówi się o tych prawach, a w dupie ma się epatowanie prawami gejów.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 maja 2017, 21:16 
Mnie to nawet we trzech nie szkodzą. Dopóki mnie nie chcą wyonaczyć. Ogólnie lubię gejów. Fajni ludzie, mam wielu znajomych i wszystkim się powodzi dość dobrze, znaczy- głupi nie są. Łóżka mnie nie interesują, a niech se robią...
Acha, przeczytałem idyjotę i dziwię się dlaczego o prawach Baryckiego nie ma nic w sejmie. Co za chuj!


Na górę
  
 
Post: 12 maja 2017, 21:27 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Michał Anioł był gejem. Kopernik być może, a Skłodowska NA PEWNO!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 21:47 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
barycki pisze:
Bardzo przeszkadzają i nie dlatego, że łączą się w pary, a dlatego, że od ponad dwóch dekad w przestrzeni publicznej mówi się tylko o prawach gejów, a w ogóle nie mówi się o prawach ludzi chorych, prawach pracowników, prawach dzieci do wyżywienia o pawie obywateli do równości wobec prawa. Na szczęście PiS, to odwrócił i teraz mówi się o tych prawach, a w dupie ma się epatowanie prawami gejów.

Adam Barycki



Pis interesuje się tymi wszystkimi chorymi i pracownikami?
Jak miło z ich strony.
Tylko co prawa gejów przeszkadzają chorym i głupim?
Aś ty gupi Barycki, jak pijanemu kadzidło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 22:43 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
PiS intersuje się chorymi, chroni ich i hołubi, wspiera i wspomaga - Antoni M., człowiek ułomny, najlepszym tego przykładem! Co, może nie?
Obrazek
Antoni M. - czterdziesty czwarty od lewej, w zaułku, gdzie zakręca kolejka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2017, 7:22 
older pisze:
Ogólnie lubię gejów. Fajni ludzie, mam wielu znajomych

Zadziwiające, Panie Older, bo ja w odróżnieniu od Pana, rzeczywiście mam wielu znajomych gejów, a wygląda na to, że Pan tylko mówi, że ma, bo gdyby Pan miał, to zapewne wiedziałby Pan, że zdecydowana ich większość ma taki sam, jak ja, stosunek do tej trwającej od dekad hucpy medialnej o ich prawach, a to dlatego, że efekt społeczny jest odwrotny od tzw. zamierzonego, zupełnie tak samo, jak w przypadku medialnej hucpy feministycznej.
(dlatego napisałem tzw. ponieważ celem tego medialnego projektu inżynierii społecznej było i jest dokładnie to, co zostało osiągnięte w powszechnym odbiorze społecznym - antagonizm)

maerose pisze:
Pis interesuje się tymi wszystkimi chorymi i pracownikami?
Jak miło z ich strony.

Oczywiście, humanistom czytającym Wyborczą nie jest miło, ale tym masom hołoty, jest. A to dlatego, że PiS zagwarantował hołocie najniższą płacę i ją podwyższył, co nie w smak jest humanistom i rozpoczął proces reformy służby zdrowia, a też zlikwidował problem niedożywienia dzieci, co również bardzo boli humanistów, a również, co już u humanistów spowodowało szał, przywraca porządek prawny w wymiarze sprawiedliwości dobierając się do dupy mafii sędziowskiej i prokuratorskiej.

A dla Pani, Pani Iko, mam krótki przekaz – paszoł zidiociały parchu na szczaw.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 13 maja 2017, 9:06 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
ika pisze:
PiS intersuje się chorymi, chroni ich i hołubi, wspiera i wspomaga - Antoni M., człowiek ułomny, najlepszym tego przykładem! Co, może nie?
Obrazek
Antoni M. - czterdziesty czwarty od lewej, w zaułku, gdzie zakręca kolejka.


Kogo tam obchodzi jakiś Antoni.
Antoni wzywa do broni, i to jest jego funkcja.

A troskę PiS o chorych najlepiej widać w takich poczynaniach:

http://wiadomosci.wp.pl/pacjenci-po-prz ... 419416193a

Przy czym znamienne jest to, że dla dzieci brak jest zamienników.
Co i nie dziwota, bo wprawdzie dzięki usilnym staraniom PiS o zmuszenie kobiet do rodzenia nawet dzieci z wadami letalnymi, a także wprowadzenie recept na pigułkę "dzień po" (co w obliczu przeciętnie kilkunastodniowego oczekiwania na wizytę jest prawdziwym mistrzostwem świata w idiotyzmie) będzie się rodzić więcej dzieci ułomnych, wymagających leczenia, na ogół bardzo drogiego.
Cóż więc prostszego, jak zabrać dzieciakom refundację do leków. Powymierają, i problem się rozwiąże w sposób naturalny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2017, 10:58 
nick pisze:


Ano tak, przecie humaniści nie mogą dopuścić do tego, aby państwowe pieniądze przestano wydawać na leki wielkich korporacji farmaceutycznych, których wielosetkrotna cena wynika z mafijny relacji państwa i korporacji w oparciu o korupcyjny monopol. A tu PiS zlikwidował monopol i nie będzie dalej płacił mafii farmaceutycznej haraczy z państwowych pieniędzy, a refundował będzie te same leki produkowane prze inne firmy z ceną kilkusetkrotnie mniejszą, a to przecie jest zbrodnią na humanizmie wolnego świata demokracji i wszyscy humaniści z wielkiego oburzenia zesrają się w majtki. A mnie wasza operetkowa zgrajo gówno obchodzą wasze obesrane z operetkowego oburzenia operetkowe gacie ze złoceniami i pawim piórem. Obesrajcie się po same wasze fałszywe mordy, w odróżnieniu od operetkowego pudu, sraczka na waszych parszywych mordach będzie oddawała prawdę o waszym parszywym wnętrzu, zdegenerowana hołoto pierdolona.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 13 maja 2017, 11:13 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
nick pisze:
Przy czym znamienne jest to, że dla dzieci brak jest zamienników.
Co i nie dziwota, bo wprawdzie dzięki usilnym staraniom PiS o zmuszenie kobiet do rodzenia nawet dzieci z wadami letalnymi, a także wprowadzenie recept na pigułkę "dzień po" (co w obliczu przeciętnie kilkunastodniowego oczekiwania na wizytę jest prawdziwym mistrzostwem świata w idiotyzmie) będzie się rodzić więcej dzieci ułomnych, wymagających leczenia, na ogół bardzo drogiego.
Cóż więc prostszego, jak zabrać dzieciakom refundację do leków. Powymierają, i problem się rozwiąże w sposób naturalny.


Specjalnie dla analfabetów powtórzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group