forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 6:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lip 2017, 17:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/7,79309,22060399,blogerka-opisala-swoje-doswiadczenia-z-porodu-w-polskim-szpitalu.html#BoxSpecCzolka3

Chcecie, to poczytajcie, ale nie radzę.


Przeczytałem, no i co w związku z tym? :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 17:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Aha. :(

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
korbaczeska pisze:
A podobno świnie są empatyczne.

Ale najpierw muszą przeczytać.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 10:25 
maerose pisze:
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/7,79309,22060399,blogerka-opisala-swoje-doswiadczenia-z-porodu-w-polskim-szpitalu.html#BoxSpecCzolka3

Chcecie, to poczytajcie, ale nie radzę.

Bo to tempa dzida jest... :shock:
W Warszawce jest co najmniej dwie prywatne kliniki które ,,obsługują'' porody na kontrakcie z NFZ.
Dopłaca się jedynie za ekstra całodobowa opiekę pielęgniarską po zabiegu czy ewentualnie za jakieś ekstra środki farmakologiczne, których nie ma w naszych listach refundacyjnych.
Nie wierzę, że nie ma podobnych interesów we wszystkich większych jak 200 tysiecy mieszkańców miastach w Polsce.
A autorka tego pojękiwania okołoporodowego sama stwierdza, że wydała wiele tysięcy i odbyła wiele prywatnych wizyt u lekarzy, miała wskazania od kilku do zabiegu....
I zabrakło wyobraźni
(jeżeli w szpitalu wiszą krzyże, a po korytarzach kiecun lata - to lepiej tam nie rodzić)
czy chciała zaoszczędzić? (a wcześniej kilka-kilkanascie kantów wywaliła prywatnie)
Mieć materiał na bloga?
To ma jedno i drugie i niechaj nie piszczy.


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2017, 10:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Skorpion13 pisze:
maerose pisze:
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/7,79309,22060399,blogerka-opisala-swoje-doswiadczenia-z-porodu-w-polskim-szpitalu.html#BoxSpecCzolka3

Chcecie, to poczytajcie, ale nie radzę.

Bo to tempa dzida jest... :shock:
W Warszawce jest co najmniej dwie prywatne kliniki które ,,obsługują'' porody na kontrakcie z NFZ.
Dopłaca się jedynie za ekstra całodobowa opiekę pielęgniarską po zabiegu czy ewentualnie za jakieś ekstra środki farmakologiczne, których nie ma w naszych listach refundacyjnych.
Nie wierzę, że nie ma podobnych interesów we wszystkich większych jak 200 tysiecy mieszkańców miastach w Polsce.
A autorka tego pojękiwania okołoporodowego sama stwierdza, że wydała wiele tysięcy i odbyła wiele prywatnych wizyt u lekarzy, miała wskazania od kilku do zabiegu....
I zabrakło wyobraźni
(jeżeli w szpitalu wiszą krzyże, a po korytarzach kiecun lata - to lepiej tam nie rodzić)
czy chciała zaoszczędzić? (a wcześniej kilka-kilkanascie kantów wywaliła prywatnie)
Mieć materiał na bloga?
To ma jedno i drugie i niechaj nie piszczy.


Teraz juz wiem na pewno ze z ciebie to jest skurwysyn :evil:
Narażać siebie i dziecko żeby miec materiał na bloga, kurwa, tylko tyle zrozumiałeś z tego tekstu, brawo.
:twisted:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Przecież to zieleniec popierdolony. Urban to kawał chuja, żeby zrobić nam na złość, zrobił pisuaroradimomaryjca modem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 12:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... twarz.html

Cytuj:
Brytyjczycy zrobili kiedyś badania, które wykazały, że większość ofiar islamofobii to kobiety. A jak jest w Polsce? Kilka dni temu aktywista Anti-Choice zaatakował gazem pieprzowym dwie kobiety w tym pracownicę szpitala pod którym protestował. W Opolu trzech rasistów pobiło kobietę, której nie podobało się obrażanie Hindusa. W Lublinie 22-letnie nacjonalista pobił 58-letnią kobietę, którą uznał za Ukrainkę.

Jaka jest różnica między tymi ludźmi, a zwolennikami dżihadu? Taka, że ci ludzie są tu naprawdę i terroryzują mieszkańców polskich miast.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 12:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22068701,22-latek-krzyczal-polska-dla-polakow-i-bil-zmasakrowal-twarz.html

Cytuj:
Brytyjczycy zrobili kiedyś badania, które wykazały, że większość ofiar islamofobii to kobiety. A jak jest w Polsce? Kilka dni temu aktywista Anti-Choice zaatakował gazem pieprzowym dwie kobiety w tym pracownicę szpitala pod którym protestował. W Opolu trzech rasistów pobiło kobietę, której nie podobało się obrażanie Hindusa. W Lublinie 22-letnie nacjonalista pobił 58-letnią kobietę, którą uznał za Ukrainkę.

Jaka jest różnica między tymi ludźmi, a zwolennikami dżihadu? Taka, że ci ludzie są tu naprawdę i terroryzują mieszkańców polskich miast.

Utwierdzasz tylko w przekonaniu co do ciebie, jesteś mitomanką :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 12:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Cytuj:
Trol pisze: Utwierdzasz tylko w przekonaniu co do ciebie, jesteś mitomanką


Gówno mnie obchodzą twoje przekonania. Jak nie masz nic do napisania w temacie wątka to wypierdalaj manipulancie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 13:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Skorpion13 pisze:
...
Bo to tempa dzida jest... :shock:
W Warszawce jest co najmniej dwie prywatne kliniki które ,,obsługują'' porody na kontrakcie z NFZ.
Dopłaca się jedynie za ekstra całodobowa opiekę pielęgniarską po zabiegu czy ewentualnie za jakieś ekstra środki farmakologiczne, których nie ma w naszych listach refundacyjnych.
Nie wierzę, że nie ma podobnych interesów we wszystkich większych jak 200 tysiecy mieszkańców miastach w Polsce.
A autorka tego pojękiwania okołoporodowego sama stwierdza, że wydała wiele tysięcy i odbyła wiele prywatnych wizyt u lekarzy, miała wskazania od kilku do zabiegu....
I zabrakło wyobraźni ........
(jeżeli w szpitalu wiszą krzyże, a po korytarzach kiecun lata - to lepiej tam nie rodzić)
czy chciała zaoszczędzić? (a wcześniej kilka-kilkanascie kantów wywaliła prywatnie)
Mieć materiał na bloga?
To ma jedno i drugie i niechaj nie piszczy.


Ta Pani blogerka wiele o sobie powiedziała, o wyobraźni również, już od początku:

Cytuj:
Miał, bo jak się okazało skierowania od trzech lekarzy, w tym ginekologa, który prowadził jej całą ciążę .....wybrałam fantastycznego lekarza, na wizyty chodziłam częściej niż by zalecano, robiłam wszystkie obowiązkowe i nieobowiązkowe badania....Pięć lat regularnych wizyt za astronomiczne pieniądze
:shock:

Na osłodę pozostało jedno rozsądne zdanie: :o

Cytuj:
W końcu uratował mnie Paweł (partner Joanny - przyp. red.). Ja byłam tak przerażona i obolała, że zgodziłabym się urodzić im nawet mamuta. To on stanowczo zażądał cesarki. Powołał się na wskazania i odmówił zgody na poród naturalny


PS

Puenta może, choć nie musi, być inna, i wpisywać się we wszechogarniająca kulturę czułego humanizmu zbudowanego na ordynarnym kłamstwie oraz jakże pospolitej, nachalnej, blagi, takiej zwyczajnej, udomowionej, że aż niedostrzegalnej.

Cytuj:
WSPÓŁPRACA

Wyrwane z kontekstu to blog o.... fajnym życiu. Możliwa jest na nim niemal każda forma współpracy, o ile pasuje do stylu i tematyki bloga......

Każda współpraca jest przeze mnie wyceniana indywidualnie. Wystawiam faktury.....Mile widziane słowo „współpraca” w tytule. Nie pracuję za darmo, ale jestem fajna.


Miłego dnia czułym humanistom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group