forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 mar 2018, 18:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://natemat.pl/233611,czym-jest-bial ... u-piatkowi

No teraz bezzębne rozpadówy, zwiędłe ruty, krzywe kądziołki wam pokażą jak o życie nienarodzone się walczy. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2018, 18:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Nie, nie ma kurdupsona.
Bo jest tak jak pisze Maerose.
A reszta obsady z partyjki spierniczała z pracy po 16.
Znajomy wróbelek z Nowogrodzkiej donosi:
W siedzibie pozostały sprzątaczki. Pracownicy biura już uciekli.
A marsz doskonale o tym wie, że Nowogrodzka to pusty schron.

Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2018, 19:05 
Na Żoliborz trzeba nie na Nowogrodzką!


Na górę
  
 
Post: 23 mar 2018, 19:16 
Czytam sobie różniste fora, gadających głów słucham, pani Michalik wojującej na ten przykład i owszem, wszyscy definiują skutek i ręce nad
jego głupotą załamują, ale nikt głośno nie wspomni jego przyczyny. Nie tylko siły sprawczej tego pomysłu rodem ze średniowiecza, ale i setek
poprzednich. Nikt nie mówi, że XXI wiek to najwyższy czas by skończyć z zabobonem, by pogonić chciwą i zboczoną hałastrę za spiżową bramę.
Gdakają te tępe łby o deficycie, który każe obcinać środki na leczenie niemowlaków, który pozbawia sześćdziesięciolatków prawa do przeszczepów,
a jednocześnie rośnie strumień kasy tłoczonej w nienasycone watykańskie gęby. Proszę mi więc nie pierdolić głodnych kawałków o proteście kobiet,
bo byłby on zbędny, gdyby te tępe tłumoki zabrały swoje smarki z lekcji religii i goniły katabasa po kolędzie psem. Niestety dzisiaj protestują pod
norą kurdupla, ale jutro sumiennie odpytają sralucha z katechizmu czy innego kretynizmu, bo komunia albo bierzmowanie za pasem. Nie byłoby dyktatu
ciemnogrodu, gdyby nie tumany dające się za nosy wodzić. W tym kontekście uważam, że bardzo dobrze durnym babom, ale dlaczego tylko im? Katole
powinni iść za ciosem i karać za walenie konia, bo to przecież hekatomba milionów półczłowieków za jednym trzepaniem. Chcącemu nie dzieje się krzywda,
więc dopóki żyje ostatni Polak który praktykował katolickie gusła, dopóty niech matoły cierpią poniżenie ze strony klechów i ich sługusów z PiSu.

Jamen!

Mała glossa.

Wg samego kościoła, tylko 36% katolików uczestniczy czynnie w gusłach. Tylu ich realnie jest, bo pozostali to parszywi konformiści udający dla sąsiadów.
Ten sam kościół twierdzi, że katolików jest w Polsce 90%. Jak widać dyktat ciemnogrodu jest wypadkową skretynienia Polaków - w tym i protestujących
kobiet. Niewiele potrzeba, aby katolikom i ich kościołowi powiedzieć: Jesteście w mniejszości, więc morda w kubeł! Niewiele potrzeba, rozumu tylko.


Ostatnio zmieniony 23 mar 2018, 19:43 przez WLR, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 23 mar 2018, 19:39 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak by co to zgadzam sie zarówno z Gdańskim jak i z WiA-rkiem......!
Dopóki nie sprowadzą 'ciężkiego sprzętu" - mogą se skandować.........Jarek ma ich zdanie w dupie.... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2018, 19:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Czytam sobie różniste fora, gadających głów słucham, pani Michalik wojującej na ten przykład i owszem, wszyscy definiują skutek i ręce nad
jego głupotą załamują, ale nikt głośno nie wspomni jego przyczyny. Nie tylko siły sprawczej tego pomysłu rodem ze średniowiecza, ale i setek
poprzednich. Nikt nie mówi, że XXI wiek to najwyższy czas by skończyć z zabobonem, by pogonić chciwą i zboczoną hałastrę za spiżową bramę.
Gdakają te tępe łby o deficycie, który każe obcinać środki na leczenie niemowlaków, który pozbawia sześćdziesięciolatków prawa do przeszczepów,
a jednocześnie rośnie strumień kasy tłoczonej w nienasycone watykańskie gęby. Proszę mi więc nie pierdolić głodnych kawałków o proteście kobiet,
bo byłby on zbędny, gdyby te tępe tłumoki zabrały swoje smarki z lekcji religii i goniły katabasa po kolędzie psem. Niestety dzisiaj protestują pod
norą kurdupla, ale jutro sumiennie odpytają sralucha z katechizmu czy innego kretynizmu, bo komunia albo bierzmowanie za pasem. Nie byłoby dyktatu
ciemnogrodu, gdyby nie tumany dające się za nosy wodzić. W tym kontekście uważam, że bardzo dobrze durnym babom, ale dlaczego tylko im? Katole
powinni iść za ciosem i karać za walenie konia, bo to przecież hekatomba milionów półczłowieków za jednym trzepaniem. Chcącemu nie dzieje się krzywda,
więc dopóki żyje ostatni Polak który praktykował katolickie gusła, dopóty niech matoły cierpią poniżenie ze strony klechów i ich sługusów z PiSu.

Jamen!

Mała glossa.

Wg samego kościoła, tylko 36% katolików uczestniczy czynnie w gusłach. Tylu ich realnie jest, bo pozostali to parszywi konformiści udający dla sąsiadów.
Ten sam kościół twierdzi, że katolików jest w Polsce 90%. Jak widać dyktat ciemnogrodu jest wypadkową skretynienia Polaków - w tym i protestujących
kobiet. Niewiele potrzeba, aby katolikom i ich kościołowi powiedzieć: Jesteście w mniejszości, więc morda w kubeł! Niewiele potrzeba, rozumu tylko.


Panie WLR, to wszystko prawda. Ale co Pan w tej sprawie zrobił? Bo coś podobnego napisać nie jest trudnością szczególną.
Nie żebym był Panu przeciwny w tym zdaniu ale............................ :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2018, 20:04 
Boruch pisze:

Panie WLR, to wszystko prawda. Ale co Pan w tej sprawie zrobił? Bo coś podobnego napisać nie jest trudnością szczególną.
Nie żebym był Panu przeciwny w tym zdaniu ale............................ :D


Otóż właśnie nic! Nie brałem ślubu przed szamanem, nie ochrzciłem dzieci i nie posyłałem ich na religię. Wystarczy nic nie robić Panie Boruch.
Jak Pan nie będziesz karmił karaluchów, to same zdechną albo wyprowadzą się do sąsiada. Ot co.


Ostatnio zmieniony 23 mar 2018, 20:07 przez WLR, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 23 mar 2018, 20:10 
MMM pisze:
WLR pisze:
Boruch pisze:

Panie WLR, to wszystko prawda. Ale co Pan w tej sprawie zrobił? Bo coś podobnego napisać nie jest trudnością szczególną.
Nie żebym był Panu przeciwny w tym zdaniu ale............................ :D


Otóż właśnie nic! Nie brałem ślubu przed szamanem, nie ochrzciłem dzieci i nie posyłałem ich na religię. Wystarczy nic nie robić Panie Boruch.


Brawo, ja też!


No to jeszcze tylko jakie 35 mln naśladowców i prezesa chuj szczeli.


Na górę
  
 
Post: 23 mar 2018, 20:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:

Panie WLR, to wszystko prawda. Ale co Pan w tej sprawie zrobił? Bo coś podobnego napisać nie jest trudnością szczególną.
Nie żebym był Panu przeciwny w tym zdaniu ale............................ :D


Otóż właśnie nic! Nie brałem ślubu przed szamanem, nie ochrzciłem dzieci i nie posyłałem ich na religię. Wystarczy nic nie robić Panie Boruch.
Jak Pan nie będziesz karmił karaluchów, to same zdechną albo wyprowadzą się do sąsiada. Ot co.



Mam podejrzenia, że Pan kręci. Moja historia jest inna. Ale dziś tak samo jak Pan nie dokarmiam. I to jest najważniejsze.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2018, 21:30 
Boruch pisze:
WLR pisze:
Boruch pisze:

Panie WLR, to wszystko prawda. Ale co Pan w tej sprawie zrobił? Bo coś podobnego napisać nie jest trudnością szczególną.
Nie żebym był Panu przeciwny w tym zdaniu ale............................ :D


Otóż właśnie nic! Nie brałem ślubu przed szamanem, nie ochrzciłem dzieci i nie posyłałem ich na religię. Wystarczy nic nie robić Panie Boruch.
Jak Pan nie będziesz karmił karaluchów, to same zdechną albo wyprowadzą się do sąsiada. Ot co.



Mam podejrzenia, że Pan kręci.


To samo już jest dowodem, jak masz Pan mózg wyprany. Niepojętym się Panu wydaje, że ktoś może w czary i duchy nie wierzyć.

Cytuj:
Moja historia jest inna. Ale dziś tak samo jak Pan nie dokarmiam. I to jest najważniejsze.


Oczywista, że jest inna. Najpierw Pan karalucha napasłeś opłacając wszystkie sakramenta swoje i dzieciaków, a same dzieciaki
przymusiłeś do lekcji religii, gdzie im z mózgu kisiel uczyniono tak, że teraz i wnuki Pana ganiają kwiatki sypiąc w Bobrze Ciało.
Dwa tysiące lat chciwi wyrwigrosze ten system doskonalili. Wcale nie jest najważniejsze, że teraz Pan nie tuczysz, więcej - jest
to nieistotne, bo teraz im Pan jesteś zbędny, albowiem wobec deszczu kasy sypiącej się z budżetu, tego pięcioka na tacy oni mają
w tłustej rzyci, a za Pana pogrzeb zapłaci Pana dzieciak, właściwie wytresowany podczas lat obróbki szamańskiej. Mylę się aby?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group