forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 13:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2017, 10:56 
Panie Prosiaku, ja wiem, że istnieje funkcja ignor i że jest nawet możliwość odejścia od komputera, nastomiast jest też przycisk do dysyplinowania i w tym konkretnym przypadku rozumiem, że ktoś go użył.
Bo jeżeli dorosłego faceta, prosisz raz, drugi, piąty, żeby nie nadużywał wulgaryzmów, bo jest częśc użytkowników, którym to przeszkadza, to dorosły facet o ile zależy mu na wspólnej zabawie, powinien to zrozumieć. Nie chciał, trudno, jego wybór.
Ostatecznie, nie mamy do czynienia ze zdziecinniałym staruszkiem, który na złość mamie odmrozi sobie uszy, czy może jednak? Jak Pan myśli?
No właśnie :) :)

Kilka dni i forum wróci do normy,o ile użytkownicy nie ulegną prowokacji, ale jeśli Pan chce możemy wirtualne świeczki zapalić w każdym wątku.


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2017, 11:10 
AGAFIA pisze:
Bo jeżeli dorosłego faceta, prosisz raz, drugi, piąty, żeby nie nadużywał wulgaryzmów, bo jest częśc użytkowników, którym to przeszkadza, to dorosły facet o ile zależy mu na wspólnej zabawie, powinien to zrozumieć. Nie chciał, trudno, jego wybór.




:lol: :lol: :lol: :lol: MATRIX


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2017, 11:14 
1.11.17 stan na 11.14
20 postów.
Ciekawe jaki rekord padnie na koniec dnia i czy uda ci się wywołać awanturkę.

Załączam wyrazy :twisted:


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2017, 11:20 
AGAFIA pisze:
1.11.17 stan na 11.14
20 postów.
Ciekawe jaki rekord padnie na koniec dnia i czy uda ci się wywołać awanturkę.

Załączam wyrazy :twisted:

Jakie wyrazy załączasz? Te bluzgi, którymi rzucałaś od lat na forum :lol: udało ci się napisać świetny post na temat przyczyny zbanowania Baryckiego. Dlaczego sama obawiasz się bana(podpis:Banuj Pan!), wróć, obawiałaś się bana, bo teraz raczej jesteś o swój los spokojna, ale nic nie trwa wiecznie, powieją wiatry z innej strony i znowu zaczniesz swój lament.


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2017, 11:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
evaj23 pisze:
Boruch pisze:
Zła diagnoza. Pani evaj jak na razie nie jest wrogiem, przynajmniej moim. Po prostu różnimy się poglądami. Pani evaj nie przekroczyła jeszcze rubikonu, który już dawno przekroczyli jej ulubieńcy. Odnoszę wrażenie, że Pani evaj nie odróżnia niestety chamstwa i zbydlęcenia od poglądów, np Baryckiego. Na razie chroni ją przed tym i to skutecznie fakt, że jest kobietą. Ale to jest tylko moje zdanie, w które chcę wierzyć. Pan Świniak może mieć naturalnie inne.


Boruch, h...o(bo jeszcze nie będziesz wiedział o kogo chodzi ;) ), nie jesteś moim wrogiem, bo ich tu nie mam, a przynajmniej ja tak nie myślę o nikim. Maleńka sugestia z mojej strony: użyj Pan czasem swoich szarych komórek, zwłaszcza w stosunku do moich "ulubieńców" i przemyśl choćby ostatnie wydarzenia. NIC Pana nie zdziwiło, nie zaskoczyło, nie zniesmaczyło, nie zastanowiło?


Zniesmacza mnie zachowanie kilku osób. No, ściślej dwóch. Dwóch , którzy aktualnie jakby zaniemówili. Nic więcej mnie nie zniesmacza. Nie wiem o czym Pani mówi. Chyba nie sądzi Pani, że przy takich różnicach w poglądach pomiędzy mną a Panią, mnie zniesmaczać będzie to samo co Panią. Oto ruszyłem na Pani życzenie moimi, tfu "szarymi" komórkami. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2017, 17:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2017, 18:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A co to truchło ma do feminizmu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2017, 18:38 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak to, - co ?!
Pretensje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2017, 23:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Aa... tutaj się zaszyłyście. :D

Kartka z kalendarza @zkalendarza
Wtorek, 7 listopada
Dzień Feministek
01:31 - 7.11.2017

Marta Lokje‏
@MartaLokje
Każda świadoma siebie kobieta jest feministką. Nie dajcie sobie wmówić,
że reprezentują nas głupie babsztyle.
Najlepszego

Obrazek

:P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2017, 0:23 
E, pani dochtór jeszcze jadalna. Za dwa tysie, wikt i opierunek nie ma krzywdy. :mrgreen:
Chyba, że za nogę do kaloryfera przykuje - wtedy nie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group