forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 11:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 paź 2017, 13:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
anioł tasmański pisze:
Bronto pisze:
No nie wiem...


Ja wiem, że nie stoimy po przeciwnych stronach barykady, stoimy po tej samej.
A to co wypisuje ten gość tylko nas antagonizuje, ale kiedy skaczemy sobie do gardeł łatwiej nami manipulować.

Oczywiście, że stoimy po tej samej stronie barykady, ja również pragnę likwidacji dyskryminowania kobiet pod każdą postacią o ile taka dyskryminacja gdziekolwiek występuje.
Równe prawa i równe obowiązki wynikające z tej równości dla wszystkich.

To powalczmy dalej o równouprawnienie według modelu feministek...

Oczekujemy zatem wykluczenia dyskryminacji podczas sądowych spraw rozwodowych.
Zgodnie z ideologią gender sądy powinny orzekać rozwody w 50 procentach przypadków przyznaniem praw opieki nad dzieckiem ojcu i w 50 procentach matce.
W identycznym stosunku 50/50 powinna zostać orzekana wysokość alimentów płaconych odpowiednio przez matkę lub ojca.
Inny podział w orzecznictwie jest dyskryminacją płci i przejawem seksistowskich praktyk.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2017, 13:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Stoi po tej samej, albo mu staje... Analityk ObrazekObrazekObrazek








PS
Oczywiście namiętnie pana pozdrawiam, panie bronto 8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2017, 22:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Cytuj:
Udane małżeństwo jest zdrowe dla kobiet

Kod:
Udane małżeństwo jest korzystne dla stanu serca kobiety - wykazują wyniki badań lekarskich, prowadzonych przez 13 lat. Potwierdziły one, że szczęśliwe mężatki rzadziej cierpią na schorzenia kardiologiczne niż kobiety niezamężne.

Badania prowadziły amerykańskie uniwersytety w Pittsburghu i San Diego, a ich wyniki opublikowano w czasopismie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologów "Health Psychology". Zaznaczono jednak, że korzystnie na zdrowie kobiet wpływają jedynie małżeństwa szczęśliwe.

Ten korzystny wpływ dotyczy zresztą nie tylko stanu serca.

Także depresje, lęki, stresy znacznie rzadziej dokuczają mężatkom w udanych związkach niż rozwódkom, wdowom i kobietom, które mają nieudane życie małżeńskie.

Okazało się także, że szczęśliwe mężatki miały niższe ciśnienie, niższy cholesterol i niższą masę ciała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2017, 22:42 
No, to teraz się wydało, że gruba Pani Agafia nienawidzi swojego męża.


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2017, 23:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Wiele krajów arabskich dąży również do równouprawnienia kobiet i likwidacji dyskryminacji płci.

Oto Saudyjska Rada Kobiet w czasie dyskusji panelowej...

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 1:12 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Tak jak konferencja polskiego episkopatu poswiecona sprawom kobiet to wyglada...
Ciuchy maja tylko troche inne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 8:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
Bez wieloletnich badan znamienitych amerykanckich uniwersytetuf autorytarnie stwierdzam:

Kod:
Udane małżeństwo jest korzystne dla stanu serca mężczyzny - wykazują moje wyniki badań. Potwierdzają one, że szczęśliwi ojcowie rzadziej cierpią na schorzenia kardiologiczne niż samotne koniotrzepy.

Badania prowadziłem na sobie oraz żonatych członkach rodziny, a ich wyniki publikuję na forum Dziennika cotygodniowego NIE wydawanego w Warszawie od 1990 roku. Zaznaczam jednak, że korzystnie na zdrowie mężczyzn wpływają jedynie małżeństwa szczęśliwe.

Ten korzystny wpływ dotyczy zresztą nie tylko stanu serca.

Także depresje, lęki, stresy znacznie rzadziej dokuczają żonatym w udanych związkach niż rozwodnikom, wdowcom i mężczyznom, którzy mają nieudane życie małżeńskie.

Okazało się także, że szczęśliwi żonaci mężczyźni mieli niższe ciśnienie, niższy cholesterol i niższą masę ciała.





PS
I jak zwykle także dzisiaj z całego serca, serdecznie pana pozdrawiam, panie bronto 8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 9:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
No cóż, tak sobie pierdoli trzy po trzy aby pierdolić :roll:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 10:37 
XXI wiek i taka ciemnota :) :)
Uśmiałam się.


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2017, 11:25 
Bronto pisze:
Kod:
Badania prowadziły amerykańskie uniwersytety w Pittsburghu i San Diego, a ich wyniki opublikowano w czasopiśmie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologów "Health Psychology".

Boruch pisze:
Czy ta menda z dziurą w dupie zamiast awatara nie ma wstydu?

stanax pisze:
No cóż, tak sobie pierdoli trzy po trzy aby pierdolić

AGAFIA pisze:
XXI wiek i taka ciemnota
Uśmiałam się.

I to, Panie Bronto, jest awangarda nowoczesnego postępu wolnego świata i już niebawem produkty tego nowoczesnego postępu zderzą się z produktami zacofanego rosyjskiego zastoju umysłowego, produkty nowoczesnego humanizmu z zacofanymi produktami przemysłu i nauki. I nie będzie to śmieszne, oj, nie będzie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group