forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 13:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 235  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 mar 2017, 6:09 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Podpowiedzieć coś? Żyletka dość szybka jest, pętla na szyję też. gaz działa dość szybko, tabletki mogą zadziałać, ale to już na priv mogę podpowiedzieć szczegóły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2017, 9:58 
Też uważam, że byłoby to najlepszym dla Pani Emem rozwiązaniem, bo śmierć z utęsknienia za rozkoszą ze mną jest najokrutniejszą ze wszystkich śmierci na naszej planecie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2017, 17:58 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2017, 21:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
kurwa jaka brutalna prawda :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 mar 2017, 16:25 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Babsztyle cholerne w środku Europy (światłej ha ha) domagają się uznania praw należnych obywatelowi.
Prawa wyboru w sprawie mania czy niemania dziecka, opieki medycznej nieskażonej Chazanami i Hoserami.

Biedne te Arabki nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2017, 12:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Wczoraj odbywały sie obrady nad propozycja ustawy określającej dostępność antykoncepcji awaryjnej jako przypisywanej na receptę. Rownież wczoraj odbył sie protest kobiet z ogólnopolskiego strajku kobiet w miejscu gdzie trwały obchody kolejnej miesiączki smoleńskiej. Przy próbie rozłożenia transparentu kilka kobiet zostało poturbowanych przez zwolenników PiS , spisanych przez policję i postraszonych paragrafami. Pałka sie przegła kolejny raz.
Kolejny protest 10 czerwca.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2017, 15:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Tomasz Adamek na temat kobiet i ich roli w życiu ich mężczyzny :

Cytuj:
Moje córki to już panny. Starsza skończyła dwadzieścia lat. Jestem surowym ojcem. Córki wiedzą, co mają robić. Żona też. Ja żonę szanuję, ale musi być dyscyplina w domu. Niedziela jest, to idziemy do kościoła. Nie ma takiej opcji, żeby córka spotykała się z nie- Polakiem. Ma chłopaka, syna kolegi. Sam pozwoliłem. Powiedziałem: Tak, możesz zaprosić moją córkę na obiad. No i tak są razem. Ja muszę wiedzieć, kogo ona wybiera. (...) Młodsza córka nie lubi czarnych. Powiedziała mi: Tato, dobrze wybrałeś siostrze chłopaka. Mi też musisz wybrać. Póki córki są w domu, tata musi mówić, co mają robić.


http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/arty ... akiem.html

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2017, 16:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Banda psycholi, a te dziewuszki to potencjalne
biorczynie w papę od męża, bo przecież nie partnera.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2017, 16:15 
Jakby wybrał córce takiego matoła jakim sam jest, to nawet jakby zielony był to już głupszy od Adamka nie bedzie. Co za kretyn! Zawsze mówiłem, że górale to nasi aborygeni tylko bez mózgów. Buzia bita przez lata nie może się obronić, na taką buzię i mózg odbity trzeba pracować latami Obrazek oczy wzdychające za rozumem...


Na górę
  
 
Post: 11 maja 2017, 16:17 
Panie bozycku, bandyci mnie napadli, spalili dom, żone zgwałcili, psa utopili, krowę zarżnęli, dlaczego mi to robisz...???
Bo cie, kurwa, nienawidze!!!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 235  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group