forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 sty 2019, 13:41 
Hornet pisze:
...
Sprawa wygląda tak:


Nie dam się zabić , że przyczyna tkwi gdzie indziej ale swej teorii będę bronił jak niepodległości.


Hornet, powiem jak sprawa wygląda, ale najpierw kupię Ci na urodziny defibrylator..


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2019, 13:56 
Tu się wykazał delikatnością niebywałą, kindersztubą i empatią. Cóż, każdy tak ma po zdjęciu encefalografu. Lobotomia nie boli podobno. :)


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2019, 14:08 
tu wykazał się sarkazmem, a nawet zgorzknieniem.., nie szkodzi, kupiłem cymes..


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2019, 14:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Macie kurwa szczęście, że Małozielona odmówiła mi w tym wątku moderacji. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2019, 14:18 
Może ladaco jest jakimś doktorantem amerykańskim?


Na górę
  
 
Post: 26 sty 2019, 14:34 
wyczuwam nienawiść w tej mowie..


Na górę
  
 
Post: 27 sty 2019, 10:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Są wpisy, które trwają w danym wątku długo, nikt się do nich nie ustosunkowuje i wątek powoli zamiera.

Wpisów tych dokonuje elitarna grupa użytkowników której istnienia nikt z Was nawet nie podejrzewał.


Są to wyspecjalizowani autorzy tak zwanych mistrzowskich ripost, zwięzłych, celnych i lakonicznych- ich wpisy są tak durne, że nijak się nie można do nich ustosunkować.

Na trop istnienia Grupy Usypiaczy Wątków wpadłem już dawno alem w mozole rozpracowywał ich metody działania, powiązania, adresy, skrzynki kontaktowe słowem całą siatkę.
Pierwszy trop zaprowadził mnie w okolice Dąbrowy Górniczej i okazało się po żmudnym śledztwie że Bossem Śląskiego Odłamu Grupy Usypiaczy Wątków jest niejaki Stanisław Cha, pseudonim Prosię a jego cynglem i prawą ręką Ireneusz Be, działający zza granic Kraju.
Członkiem okazał się niejaki Ladaco. Nie pierwszy raz zresztą okazał się tym członkiem.
Po rozpracowaniu członu głównego Grupy Usypiaczy Wątków trwa wyłapywanie płotek.


To pisałem ja- wasz terenowy korespądęt. A locha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2019, 10:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Zapomniałeś czegoś dodać-Podpisano Agent 0,7.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2019, 11:26 
Poszedł w ciąg: Teraz 2 x 0,5 ;)


Na górę
  
 
Post: 27 sty 2019, 11:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Żartujesz sobie nieprzyjemnie.......... :roll:
Jemu tera nie wolno nawet własnej nalewki na czarnej porzeczce degustować choć to same witaminy,mikroelementy ....etc,etc. - a ten o 2 x 0,5...... :o
Ja się nawet od jakieś czasu bardzo poważnie zastanawiam, czy by jakiejś ekipy nie zmontować i w luberskie zajrzeć by nieco owe zapasy nalewek wszelakich naruszyć....?!
Chodzi o to , by się tak przednie w końcu trunki nie zmarnowały - wypite przez jakiś element niegodny tego rodzaju ambrozji kosztować. Mam tu na myśli rozmaitych szwagrów czy inszych pociotów ktorych liczne zastępy w każdej, najlepszej nawet rodzinie się znajdą. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group