forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lip 2018, 17:14 
nie zachłyśnij się tym dyndlem.. durniu.


Na górę
  
 
Post: 11 lip 2018, 17:35 
ladaco! Noga!


Na górę
  
 
Post: 11 lip 2018, 18:18 
znaczy co?.., mam cie olać?..


Na górę
  
 
Post: 11 lip 2018, 18:25 
Nie. Waruj!!!


Na górę
  
 
Post: 11 lip 2018, 18:28 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 18:28 
troche dziwny z ciebie gość..


Na górę
  
 
Post: 11 lip 2018, 18:49 
sfory szuka


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2018, 8:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Składanie ofiar bogom jest zjawiskiem powszechnym.
Uczestnicy Pielgrzymki Myśliwych nie chcieli odstawać z tłumu i też dali Jasnogórskiej Panience jeden ze swoich ,,plonów"- w tym przypadku był to zdechły lis :lol: bo tylko zdechły lis może być owocem polowań.
No cóż :lol: cała sprawa zalatuje groteską ale odsyłanie tego do prokuratora i cały ten lewacki wrzask jest nieporozumieniem- wiadomo przecież że plonem polowań nie bedzie żywy lis a jedynie jego truchło.
W zeszłym roku na Kaszubach, w Świeto Huberta w kościołach pełno było zabitych dzików i jakoś nikt kurwa nie histeryzował- takie plony daje łowiectwo i padlinę się daje w ofierze, dzieje się tak od lat.

Człowiek poluje od tysięcy lat, zabija i zjada swoje ofiary, czy sie Wam to podoba czy nie. Jezeli któryś z Panów nie ogarnia tematu i histerycznie protestuje, zalecam serię elektrowstrząsów i okładanie krocza kawałkami lodu.
Sztuką bowiem jest podejść ofiarę, szybko i bezboleśnie zabić a jej białkiem nakarmić swoje młode. :D
I nie histeryzować mi tu ofermy życiowe tylko wypierdalać z płaczem pod Krzyż.
Porównywanie łowiectwa do esesmaństwa stawia porównującego w jeszcze gorszym świetle jak tych matołów ze zdechłym lisem. Ważcie słowa zatem, bo łatwiej zyskac tytuł Osła Roku niż się go później pozbyć.

Z poważaniem, myśliwy od trzydziestu lat, masywny członek PZŁ - Hornet :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Owszem, Hornet, histeryzował i nie siej tu dezinformacji. Co do tego polowania od tysiecy lat to mozesz sobie wsadzic gleboko zgrane teksty majace usprawiedliwiac miedzy innymi tego typu dewiacje. Nikt normalny tak nie robi.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 10:29 
Zara zara: sam na autostopie z dziurawymi kieszeniami, z głodu kuręm upolował nie wiem czyją i z braku noża zarżłem ją słoikiem potłuczonym po uprzednim jebnięciu kamieniem w łepek. Nie uwazam tego za bestialstwo. Głodny byłem. Pewno ten chłop już nie zyje co jego kura była to sie moge przyznać.
1971 to przełomowy rok: pierwszy raz zabiłem.
Z głodu mozna polować, niekoniecznie na kury cudze, ale można. Dla przyjemnosci, gdy ma się forsę na zakup mięsa - nie!
A chuj tam, moralne rozterki.
Ludzie są jacy są.
Oka nie wyjmiesz ( chociaż widziałem wyjete ), swiata nie zmienisz.
Najbardziej okrutna istota na ziemi?
Proszę o konkretne odpowiedzi :)

P.S.:
Oko podobno najlepiej wyjmuje się łyżeczką do herbaty.
Tak albańscy fachowcy mówili.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group