forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 sty 2018, 9:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
polar pisze:
A zmieniasz rękę? Będziesz wyglądał nieproporcjonalnie.


Żenujący żarcik konioczepa. Od jakiegoś czasu usiłujesz(!) wybić się na forumowego intektualistę, no niestety materii nie staje. Pędź w knieje...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 9:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
ksionc pisze:
Pędź w knieje...
:lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 10:07 
ksionc pisze:
[ Od jakiegoś czasu usiłujesz(!) wybić się na forumowego intektualistę,


Taaa...
Ja wbrew pozorom nie mam z tym problemu. Ciebie natomiast strasznie boli jak ktoś napisze parę słów składniej, a nie jest z bandy rozenkowej.
Widziałem tu bardziej żenujące popisy z wykorzystaniem zdjęć/gifów/grafik ( nie staniu? ) po których cieszyłeś mordę jak głupi do sera...pardon jak Boruch do sera, no ale fakt, to kwestia materii.
Myślałem, że jesteś rozsądniejszy.
Pozdrawiam.


Na górę
  
 
Post: 21 sty 2018, 10:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

Wizja rozsądku wg trolla. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
ksionc pisze:
polar pisze:
ksionc pisze:
Nie, cały czas walę. :D
A zmieniasz rękę? Będziesz wyglądał nieproporcjonalnie.
Żenujący żarcik

Tu będę bronił Pana ksionca. Zarzucanie mu samogwałtu zwanego mylnie onanizmem czyli autoerotyzmu praktykowanego koniotrzepaniem nie uchodzi w świetle obecnych na forum wypowiedzi Pana ksionca. Wide:
ksionc pisze:
staruchu pisze:
Która by im dała?

Ta
Obrazek Pan ksionc wszak ma swoją ukochaną Desencję, którą reklamuje na forum wraz z obietnicą udostępnienia jej innym w nagłej potrzebie :lol: Nawet jakby co, to przy odrobinie dobrej woli freudowską deklarację Pana ksionca należy odczytać jako: "nie cały czas, Walę" W tym genialnie lakonicznym comingaut'cie poznajemy za razem nadobne imię Walentyna żywicznej oblubienicy jak i fakt, że więcej czasu spędzają razem, (przypuszczalnie) na kulturalnej rozmowie o wierszach i książkach niźli na uprawianiu seksu ze sobą. Po za tym Pan ksionc w wątku "Ślicznotki"zadeklarował się, (jako osoba niezainteresowana widokiem gołych bab), że stron z takowymi fikuśnymi obrazkami nie odwiedza bo go nie pociągają. Nie dziwię się mu jako (Edytya inż. technologi drewna ze specjalizacją Obróbki mechanicznej) średnio rozgarnięty stolarz, albowiem oblubienica Pana ksionca zaiste pięknością jest niebywałą i młodego wieku -w świetle ilości słojów widocznych na wyeksponowanej przez niego fotografii wybranki jego serca. Pragnę podkreślić, że Pan ksionc zawsze prezentuje osobistą dowcipność na wysokim poziomie i z racji owej wysokości uzasadnienie krytykuje każdą inną wesołkowatość uszczypliwą, która nie jest jego autorstwa. W żadnym stopniu jego godna pochwały postawa nie upoważnia nikogo do zarzucaniu mu godnej pożałowania moralności murzynka zwanego Kalim w powieści Sienkiewicza pt."W puszczyni i w pusty".

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 13:56 przez Jerzy Cieślański, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 11:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
polar pisze:
ksionc pisze:
[ Od jakiegoś czasu usiłujesz(!) wybić się na forumowego intektualistę,


Taaa...
Ja wbrew pozorom nie mam z tym problemu. Ciebie natomiast strasznie boli jak ktoś napisze parę słów składniej, a nie jest z bandy rozenkowej.
Widziałem tu bardziej żenujące popisy z wykorzystaniem zdjęć/gifów/grafik ( nie staniu? ) po których cieszyłeś mordę jak głupi do sera...pardon jak Boruch do sera, no ale fakt, to kwestia materii.
Myślałem, że jesteś rozsądniejszy.
Pozdrawiam.


Miejcie się na baczności panowie, i nie trepajcie polarem , bo jego geniusz już nawet ewaj dostrzegła i będzie go bronić piersią własną do zgonu.
A wy wpierdki na kolana przed polarem , bo jak wam wstawi gifa, to ja pierdole nie ma zmiłuj się.



Myślałem że jesteś rozsądniejszy :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 12:03 
beton pisze:
Myślałem że jesteś rozsądniejszy :D


Paczy podejrzliwie na...nią...niego?
:lol:

Myślałem ino, że ksionc doceni mój dowcip, a zrobił się z tego powód do okazywania swoich sympatii i antypatii. Nawet niejaką evaj, z którą nic mnie nie łączy, a już na pewno nie stanie za mną murem, wyciągają na potrzeby napierdalanki.

No, ale cóż. Prolski dowcip nie ma wzięcia na tym forum.
Za to kutas w dupie gościa z twarzą usera fonie, to kwintesencja i prawdziwa sztuka której ja, prostak, aspirujący do miana intelektualisty :lol: nigdy nie zrozumiem.

Poddaję się. Nic więcej nie wkleję.
:)


Na górę
  
 
Post: 21 sty 2018, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Siebie wklej, będący w bandzie piskorskiej. A napierddalanki to ty szukasz od jakiegoś czasu. Ave.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 12:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
polar pisze:
beton pisze:
Myślałem że jesteś rozsądniejszy :D
Paczy podejrzliwie na...nią...niego?:lol

Transów na forum jest więcej niż nam się wydaje. Dla tego nie warto czepiać się końcówek (nomen omen) bo zaraz jakiś posunięty w wieku zaoferuje prezentację.
Agafia pisze:
...mam cipe pokazać?...

Co do "bandy" to oni nawet nie wiedzą, że Rozenek wrócił do SLD i od pół roku jest jego członkiem mimo, że jeszcze nie dawno srał na cały sojusz pełną gębą. "Wrócił", bośmy go z koła SLD "Wspólna droga" na warszawskiej Pradze-południe wywalili ponad 10 lat temu za niepłacenie składki członkowskiej. Ale to polityk i jak każdy polityk dostosuje swój gumowy honor do żelaznej drogi karierowicza. Ja prosty członek SLD mocno zgięty w lewo wiem stąd, że na polityka to ja się nie nadaję. :lol:
Dualizmu poczucia humoru ksionca nie rozumiem ale jestem za niegdysiejszą wolnością krytyki i brakiem cenzury na forum. link:Dla tego go ch.walę wszędzie gdzie tylko możliwe.
Natomiast dziwi mnie fakt, że niektórym forumowiczom pierdoli się rzeczywiste życie z wirtualnym przekomarzaniem na bądź co bądź jakoby dowcipnym i prześmiewczym forum i zachowują się jakby przy spotkaniu twarzą w twarz gotowi byli się obrażać zamiast pośmiać serdecznie się przy wspólnym piwku.

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 13:24 
Chciałbym sobie podyskutować z Wami tow. Cieślański, ale może to zostać mylnie odczytane, że aspiruję, a mi ani na myśli aspirowanie. Ja prosty spawacz jestem, a nam, prostym ludziom, zabronione jest aspirowanie, ba, nawet myśleć o tym nie możemy. Taka to pokrętna logika światłych tego kraju, że bardziej szanują obcych z nie do końca zweryfikowanymi intencjami, niż swoich prostaków. Lepszy obcy prostak, niż swój. Lewica.

Natomiast co do żelaznej drogi karierowicza, niestety jest to przywara chyba wszystkich osób aspirujących do miana polityka. Z przykrością stwierdzam, że nawet w partii z którą sympatyzuję, nie brak karierowiczów, którzy zrobią i powiedzą wszystko, żeby tylko trafić na "usta" prostaków wyborców.
Brakuje nam w tym kraju szczerości zawodowej. Czy to polityk, czy adwokat, czy lekarz, wszędzie trafiają się łajzy, mające najwięcej do powiedzenia.
Ale oczywiście najwięcej łajz jest wśród prostaków proli, a następnie wśród spawaczy. ;)
Pozdrawiam Panie Cieślański.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group